Xiaomi Mi Mix 3
Specyfikacja Xiaomi Mi Mix 3
Ogólne
| Marka | Xiaomi |
| Model | Mi Mix 3 |
| Alias modelu | M1810E5A (Wersja międzynarodowa) |
| Data zapowiedzi | Czwartek, 01 Listopada 2018 r. |
| Data wprowadzenia | Czwartek, 01 Listopada 2018 r. |
| Status | Wycofany |
| Ceny | €730 |
Konstrukcja
| Wysokość | 157.9 mm (6.22 cali) |
| Szerokość | 74.7 mm (2.94 cali) |
| Grubość | 8.5 mm (0.33 cali) |
| Waga | 218 g (7.69 oz) |
| Materiały obudowy | Tył: Ceramic Rama: Aluminium Przód: Szkło |
| Kolory | Zakazane miasto niebieskie, Jadeitowy Zielony, Czarny onyks, Szafirowy niebieski |
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | Super AMOLED |
| Przekątna ekranu | 6.39 cali |
| Rozdzielczość | 1080 × 2340 px |
| Proporcje ekranu | 19.5:9 |
| Gęstość pikseli | 403 ppi |
| Stosunek ekranu do obudowy | ≈ 85% |
| Ochrona ekranu | Szkło Corning Gorilla Glass 5 |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Bezramkowy front | Tak |
| Funkcje ekranu | Pojemnościowy ekran dotykowy HDR Ekran wielodotykowy |
Podzespoły
| Chipset | Qualcomm Snapdragon 845 |
| Rdzenie CPU | 8 |
| Proces technologiczny | 10 nm |
| Maks. taktowanie CPU | 2.8 GHz |
| Architektura CPU | 64-bit |
| Mikroarchitektura | 4x 2.8 GHz – Cortex-A75 4x 1.8 GHz – Cortex-A55 |
| Typ pamięci | LPDDR4X |
| GPU | Qualcomm Adreno 630 |
| Pamięć RAM | 6GB, 8GB, 10GB |
| Pamięć wewnętrzna | 128GB, 256GB |
| Typ pamięci wewnętrznej | UFS 2.1 |
| Warianty | 128GB 6GB RAM 128GB 8GB RAM 256GB 8GB RAM 256GB 10GB RAM |
| Rozszerzanie pamięci | Nie |
Oprogramowanie
| System operacyjny | Android 9.0 (Pie), Aktualizacja do Android 10 (Quince Tart) |
| Interfejs użytkownika | MIUI 12 |
Aparat główny
| Obsługa aparatów | Tak |
| Podwójny aparat | 12 Mpix, ƒ/1.8 ( Obiektyw szerokokątny ), 1.4 μm, 1/2.55" Rozmiar sensora 4-axis OIS Dual-Pixel PDAF 12 Mpix ( Teleobiektyw ), 1.0 μm, 1/3.4" Rozmiar sensora |
| Obsługa lampy błyskowej | Tak |
| Typ lampy | Lampa LED |
| Funkcje | Tryb zdjęć seryjnych Kompensacja ekspozycji Wykrywanie twarzy Wysoki Zakres Dynamiczny (HDR) Ustawienia ISO Panorama Dotknij, aby ustawić ostrość |
| Możliwości wideo | Tak |
| Rozdzielczość wideo | 2160p @ 30/60 fps 1080p @ 960/30/60 fps |
Aparat przedni
| Obsługa aparatów | Tak |
| Podwójny aparat | 24 Mpix, ƒ/2.0, 26 mm ( Obiektyw szerokokątny ), 0.9 μm, 1/2.8" Rozmiar sensora 2 Mpix ( Czujnik głębi ) |
| Obsługa lampy błyskowej | Tak |
| Typ lampy | Lampa LED |
| Funkcje | Wysoki Zakres Dynamiczny (HDR) |
| Możliwości wideo | Tak |
| Rozdzielczość wideo | 1080p @ 30 fps |
Bateria
| Typ | Li-Poly |
| Pojemność | 3200 mAh |
| Wymienność | Niewymienna |
| Moc ładowania przewodowego | 18 W |
| Ładowanie bezprzewodowe | Tak |
| Moc ładowania bezprzewodowego | 10 W |
| Szybkie ładowanie | Tak |
Sieć
| Karty SIM | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE | Tak |
| Prędkości transmisji danych | LTE, HSPA |
| Pasma 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz CDMA: 800 / 1900 MHz |
| Pasma 3G | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 / 800 / 1800 MHz |
| Pasma 4G | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b13 (700), b17 (700), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b25 (1900), b26 (850), b28 (700), b29 (700), b30 (2300), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b66 (1700 MHz) |
Łączność
| Obsługa Wi-Fi | Tak ( Wi-Fi 5 ) |
| Standardy Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac |
| Funkcje Wi-Fi | Dual-band, Hotspot mobilny, Wi-Fi Direct |
| Obsługa Bluetooth | Tak, v5.0 |
| Porty USB | USB Type-C |
| Standard USB | Ładowanie przez USB, Urządzenie pamięci masowej USB (UMS) |
| Obsługa GPS | Tak |
| Funkcje GPS | BDS, GALILEO, GLONASS, GPS (L1 & L5), QZSS |
| Obsługa NFC | Tak |
Multimedia
| Głośniki | Tak |
| Złącze słuchawkowe | Nie |
| Radio FM | Nie |
Funkcje
| Czujniki | Akcelerometr Kompas / Magnetometr Czujnik linii papilarnych Żyroskop Wirtualny czujnik zbliżeniowy |
Zastrzeżenie: Nie możemy zagwarantować, że wszystkie informacje na tej stronie są w 100% poprawne.
Opinie o Xiaomi Mi Mix 3
Wideorecenzje
Zdjęcia Xiaomi Mi Mix 3
Najczęściej zadawane pytania
-
Ile kosztuje Xiaomi Mi Mix 3?
Cena Xiaomi Mi Mix 3 wynosi €730 i może się zmieniać w czasie.
-
Kiedy Xiaomi Mi Mix 3 trafił do sprzedaży?
Model Xiaomi Mi Mix 3 oficjalnie zadebiutował Czwartek, 01 Listopada 2018 r..
-
Czy Xiaomi Mi Mix 3 jest dostępny w sklepach?
Nie, Xiaomi Mi Mix 3 nie jest już oficjalnie sprzedawany, bo produkcję zakończono. Można go wciąż znaleźć u resellerów.
-
Ile waży Xiaomi Mi Mix 3?
Model Xiaomi Mi Mix 3 waży około 218 g.
-
Jaką przekątną ma ekran Xiaomi Mi Mix 3?
Wyświetlacz Xiaomi Mi Mix 3 ma 6.39 cala.
-
Ile aparatów ma Xiaomi Mi Mix 3?
Model Xiaomi Mi Mix 3 ma z tyłu Podwójny aparat, a z przodu Podwójny aparat do selfie.