Xiaomi Mi Play
Specyfikacja Xiaomi Mi Play
Ogólne
| Marka | Xiaomi |
| Model | Mi Play |
| Alias modelu | M1901F9E (Wersja międzynarodowa) |
| Data zapowiedzi | Sobota, 01 Grudnia 2018 r. |
| Data wprowadzenia | Sobota, 01 Grudnia 2018 r. |
| Status | Wycofany |
| Ceny | €170 |
Konstrukcja
| Wysokość | 147.8 mm (5.82 cali) |
| Szerokość | 71.9 mm (2.83 cali) |
| Grubość | 7.8 mm (0.31 cali) |
| Waga | 150 g (5.29 oz) |
| Kolory | czarny, Sen niebieski kolor, Zmierzch Gold. |
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | IPS LCD |
| Przekątna ekranu | 5.84 cali |
| Rozdzielczość | 1080 × 2280 px |
| Proporcje ekranu | 19:9 |
| Gęstość pikseli | 432 ppi |
| Stosunek ekranu do obudowy | ≈ 80.1% |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Bezramkowy front | Tak |
| Funkcje ekranu | Pojemnościowy ekran dotykowy Ekran wielodotykowy |
Podzespoły
| Chipset | MediaTek Helio P35 |
| Rdzenie CPU | 8 |
| Proces technologiczny | 16 nm |
| Maks. taktowanie CPU | 2300 MHz |
| Architektura CPU | 64-bit |
| Mikroarchitektura | 4x 2.3 GHz – Cortex-A53 4x 1.8 GHz – Cortex-A53 |
| Typ pamięci | LPDDR4X |
| GPU | IMG PowerVR GE8320 |
| Pamięć RAM | 4GB, 6GB |
| Pamięć wewnętrzna | 64GB, 128GB |
| Typ pamięci wewnętrznej | eMMC 5.1 |
| Warianty | 64GB 4GB RAM 128GB 6GB RAM |
| Rozszerzanie pamięci | Tak |
| Gniazda kart | microSDXC |
Oprogramowanie
| System operacyjny | Android 9.0 (Pie) |
Aparat główny
| Obsługa aparatów | Tak |
| Podwójny aparat | 12 Mpix, ƒ/2.2 PDAF 2 Mpix ( Obiektyw pomocniczy ) |
| Obsługa lampy błyskowej | Tak |
| Typ lampy | Lampa LED |
| Funkcje | Lampa błyskowa automatyczna Tryb zdjęć seryjnych Zoom cyfrowy Kompensacja ekspozycji Wykrywanie twarzy Wysoki Zakres Dynamiczny (HDR) Ustawienia ISO Panorama Dotknij, aby ustawić ostrość |
| Możliwości wideo | Tak |
| Rozdzielczość wideo | 1080p @ 30 fps |
Aparat przedni
| Obsługa aparatów | Tak |
| Pojedynczy aparat | 8 Mpix |
| Funkcje | Wysoki Zakres Dynamiczny (HDR) |
| Możliwości wideo | Tak |
| Rozdzielczość wideo | 1080p @ 30 fps |
Bateria
| Typ | Li-Ion |
| Pojemność | 3000 mAh |
| Wymienność | Niewymienna |
| Moc ładowania przewodowego | 10 W |
Sieć
| Karty SIM | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE | Tak |
| Prędkości transmisji danych | LTE, HSPA |
| Pasma 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz CDMA: 800 MHz |
| Pasma 3G | HSPA: 850 / 900 / 1900 / 2100 MHz |
| Pasma 4G | LTE: b1 (2100), b3 (1800), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500 MHz) |
Łączność
| Obsługa Wi-Fi | Tak ( Wi-Fi 5 ) |
| Standardy Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac |
| Funkcje Wi-Fi | Dual-band, Hotspot mobilny, Wi-Fi Direct |
| Obsługa Bluetooth | Tak, v4.2 |
| Porty USB | Micro-USB 2.0 USB On-The-Go |
| Standard USB | Ładowanie przez USB, Urządzenie pamięci masowej USB (UMS) |
| Obsługa GPS | Tak |
| Funkcje GPS | BDS, GLONASS, GPS |
| Obsługa NFC | Nie |
Multimedia
| Głośniki | Tak |
| Złącze słuchawkowe | Tak |
| Radio FM | Tak |
Funkcje
| Czujniki | Akcelerometr Kompas / Magnetometr Czujnik linii papilarnych Żyroskop Czujnik zbliżeniowy |
Zastrzeżenie: Nie możemy zagwarantować, że wszystkie informacje na tej stronie są w 100% poprawne.
Opinie o Xiaomi Mi Play
Wideorecenzje
Zdjęcia Xiaomi Mi Play
Najczęściej zadawane pytania
-
Ile kosztuje Xiaomi Mi Play?
Cena Xiaomi Mi Play wynosi €170 i może się zmieniać w czasie.
-
Kiedy Xiaomi Mi Play trafił do sprzedaży?
Model Xiaomi Mi Play oficjalnie zadebiutował Sobota, 01 Grudnia 2018 r..
-
Czy Xiaomi Mi Play jest dostępny w sklepach?
Nie, Xiaomi Mi Play nie jest już oficjalnie sprzedawany, bo produkcję zakończono. Można go wciąż znaleźć u resellerów.
-
Ile waży Xiaomi Mi Play?
Model Xiaomi Mi Play waży około 150 g.
-
Jaką przekątną ma ekran Xiaomi Mi Play?
Wyświetlacz Xiaomi Mi Play ma 5.84 cala.
-
Ile aparatów ma Xiaomi Mi Play?
Model Xiaomi Mi Play ma z tyłu Podwójny aparat, a z przodu Pojedynczy aparat do selfie.