Xiaomi Mix Fold 3
Specyfikacja Xiaomi Mix Fold 3
Ogólne
| Marka | Xiaomi |
| Model | Mix Fold 3 |
| Alias modelu | 2308CPXD0C (Wersja międzynarodowa) |
| Data zapowiedzi | Poniedziałek, 14 Sierpnia 2023 r. |
| Data wprowadzenia | Poniedziałek, 14 Sierpnia 2023 r. |
| Status | Dostępny |
| Ceny | €1,150 |
Konstrukcja
| Wysokość | 161.2 mm (6.35 cali) |
| Szerokość | 143.3 mm (5.64 cali) |
| Grubość | 5.3 mm (0.21 cali) |
| Waga | 255 g (8.99 oz) |
| Materiały obudowy | Tył: szkło lub włókno aramid Rama: Aluminium Przód: szkło (składane) Przód: Plastik (Rozłożony) |
| Kolory | czarny, Złoty |
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | AMOLED, Składany LTPO OLED+ |
| Przekątna ekranu | 8.03 cali |
| Rozdzielczość | 1916 × 2160 px |
| Częstotliwość odświeżania | 120 Hz |
| Gęstość pikseli | 360 ppi |
| Stosunek ekranu do obudowy | ≈ 89.4% |
| Szczytowa jasność | 1300 cd/m² |
| Ochrona ekranu | Szkło Corning Gorilla Glass Victus 2 |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Funkcje ekranu | 1 miliard kolorów Pojemnościowy ekran dotykowy Dolby Vision HDR10+ Ekran wielodotykowy |
Podzespoły
| Chipset | Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2 |
| Rdzenie CPU | 8 |
| Proces technologiczny | 4 nm |
| Maks. taktowanie CPU | 3.36 GHz |
| Architektura CPU | 64-bit |
| Mikroarchitektura | 1x 3.36 GHz – Cortex-X3 2x 2.8 GHz – Cortex-A715 2x 2.8 GHz – Cortex-A710 3x 2.0 GHz – Cortex-A510 |
| Typ pamięci | LPDDR5X |
| GPU | Qualcomm Adreno 740 |
| Pamięć RAM | 12GB, 16GB |
| Pamięć wewnętrzna | 256GB, 512GB, 1TB |
| Typ pamięci wewnętrznej | UFS 4.0 |
| Warianty | 256GB 12GB RAM 512GB 16GB RAM 1TB 16GB RAM |
| Rozszerzanie pamięci | Nie |
Oprogramowanie
| System operacyjny | Android 13 (Tiramisu), Aktualizacja do Android 14 (Upside Down Cake) |
| Interfejs użytkownika | HyperOS |
Aparat główny
| Obsługa aparatów | Tak |
| Poczwórny aparat | 50 Mpix, ƒ/1.8, 23 mm ( Obiektyw szerokokątny ), 1.0 μm, 1/1.49" Rozmiar sensora Optyczna stabilizacja obrazu (OIS) PDAF 10 Mpix, ƒ/2.0, 75 mm ( Teleobiektyw ), 1.0 μm, x3.2 Zoom optyczny, 1/3.94" Rozmiar sensora Optyczna stabilizacja obrazu (OIS) PDAF 10 Mpix, ƒ/2.9, 115 mm ( Teleobiektyw ), 1.0 μm, x5 Zoom optyczny, 1/3.94" Rozmiar sensora Optyczna stabilizacja obrazu (OIS) PDAF 12 Mpix, ƒ/2.2, 15 mm, 120° ( Obiektyw ultraszerokokątny ), 1.12 μm, 1/3.1" Rozmiar sensora |
| Obsługa lampy błyskowej | Tak |
| Typ lampy | Lampa LED |
| Funkcje | Czujnik spektrum barw Wysoki Zakres Dynamiczny (HDR) Obiektywy Leica Panorama |
| Możliwości wideo | Tak |
| Rozdzielczość wideo | 4320p @ 24 fps 2160p @ 24/30/60 fps 1080p @ 30/60/120/240/960/1920 fps |
| Funkcje wideo | Dolby Vision, HDR |
Aparat przedni
| Obsługa aparatów | Tak |
| Pojedynczy aparat | 20 Mpix, ƒ/2.3, 23 mm ( Obiektyw szerokokątny ), 0.8 μm, 1/4.0" Rozmiar sensora Ta sama kamera na tylnej pokrywie |
| Funkcje | Wysoki Zakres Dynamiczny (HDR) Panorama |
| Możliwości wideo | Tak |
| Rozdzielczość wideo | 1080p @ 30/60 fps |
Bateria
| Typ | Li-Poly |
| Pojemność | 4800 mAh |
| Moc ładowania przewodowego | 67 W |
| Ładowanie bezprzewodowe | Tak |
| Moc ładowania bezprzewodowego | 50 W |
| Funkcje | Ładowanie przewodowe od 0 do 100% w 40 minut (zgodnie z deklaracją) Ładowanie bezprzewodowe od 0 do 100% w 55 minut (zgodnie z deklaracją) |
Sieć
| Karty SIM | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE | Tak |
| Prędkości transmisji danych | 5G, LTE, HSPA |
| Pasma 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz CDMA: 800 / 1900 MHz |
| Pasma 3G | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 / 800 MHz |
| Pasma 4G | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b17 (700), b18 (800), b19 (800), b26 (850), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b42 (3500 MHz) |
| Pasma 5G | 5G: n1 (2100), n3 (1800), n5 (850), n8 (900), n28 (700), n38 (2600), n40 (2300), n41 (2500), n77 (3700), n78 (3500), n79 (4700 MHz) |
Łączność
| Obsługa Wi-Fi | Tak ( Wi-Fi 7 ) |
| Standardy Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac/ax/be |
| Funkcje Wi-Fi | Dual-band, Hotspot mobilny |
| Obsługa Bluetooth | Tak, v5.3 |
| Porty USB | USB Type-C 3.2 USB On-The-Go |
| Standard USB | Ładowanie przez USB, Urządzenie pamięci masowej USB (UMS) |
| Obsługa GPS | Tak |
| Funkcje GPS | BDS (B1I & B1C & B2a), GALILEO (E1 & E5a), GLONASS (G1), GPS (L1 & L5), NavIC (L5), QZSS (L1 & L5) |
| Obsługa NFC | Tak |
Multimedia
| Głośniki | Tak |
| Złącze słuchawkowe | Nie |
| Audio | 24-bit/192kHz dźwięk Hi-Res, Bezprzewodowy dźwięk Hi-Res, Głośniki stereo, Strojenie przez Harman Kardon |
| Radio FM | Nie |
Funkcje
| Czujniki | Akcelerometr Barometr Kompas Żyroskop Czujnik zbliżeniowy |
| Funkcje dodatkowe | Quick Charge 4 USB Power Delivery 3.0 |
Zastrzeżenie: Nie możemy zagwarantować, że wszystkie informacje na tej stronie są w 100% poprawne.
Opinie o Xiaomi Mix Fold 3
Wideorecenzje
Zdjęcia Xiaomi Mix Fold 3
Najczęściej zadawane pytania
-
Ile kosztuje Xiaomi Mix Fold 3?
Cena Xiaomi Mix Fold 3 wynosi €1,150 i może się zmieniać w czasie.
-
Kiedy Xiaomi Mix Fold 3 trafił do sprzedaży?
Model Xiaomi Mix Fold 3 oficjalnie zadebiutował Poniedziałek, 14 Sierpnia 2023 r..
-
Czy Xiaomi Mix Fold 3 jest dostępny w sklepach?
Tak, Xiaomi Mix Fold 3 jest dostępny w sklepach, ponieważ nadal jest produkowany.
-
Ile waży Xiaomi Mix Fold 3?
Model Xiaomi Mix Fold 3 waży około 255 g.
-
Jaką przekątną ma ekran Xiaomi Mix Fold 3?
Wyświetlacz Xiaomi Mix Fold 3 ma 8.03 cala.
-
Czy Xiaomi Mix Fold 3 obsługuje 5G?
Tak, Xiaomi Mix Fold 3 obsługuje 5G na pasmach n1, n3, n5, n8, n28, n38, n40, n41, n77, n78, n79.
-
Ile aparatów ma Xiaomi Mix Fold 3?
Model Xiaomi Mix Fold 3 ma z tyłu Poczwórny aparat, a z przodu Pojedynczy aparat do selfie.