Xiaomi Redmi 11
Specyfikacja Xiaomi Redmi 11
Ogólne
| Marka | Xiaomi |
| Model | Redmi 11 |
| Status | Anulowany |
| Ceny | €170 |
Konstrukcja
| Kolory | Szary |
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | IPS LCD |
| Przekątna ekranu | 6.58 cali |
| Rozdzielczość | 1080 × 2408 px |
| Częstotliwość odświeżania | 90 Hz |
| Proporcje ekranu | 20:9 |
| Gęstość pikseli | 401 ppi |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Bezramkowy front | Tak |
| Funkcje ekranu | Pojemnościowy ekran dotykowy Ekran wielodotykowy |
Podzespoły
| Chipset | MediaTek Dimensity 700 |
| Rdzenie CPU | 8 |
| Proces technologiczny | 7 nm |
| Maks. taktowanie CPU | 2.2 GHz |
| Architektura CPU | 64-bit |
| Mikroarchitektura | Cortex-A76 Cortex-A55 |
| Typ pamięci | LPDDR4X |
| GPU | ARM Mali-G57 MC2 |
| Pamięć RAM | 4GB, 6GB |
| Pamięć wewnętrzna | 64GB, 128GB |
| Typ pamięci wewnętrznej | UFS 2.2 |
| Warianty | 64GB 4GB RAM 128GB 4GB RAM 128GB 6GB RAM |
| Rozszerzanie pamięci | Tak |
| Gniazda kart | microSDXC |
Oprogramowanie
| System operacyjny | Android 11 (Red Velvet Cake) |
| Interfejs użytkownika | MIUI 13 |
Aparat główny
| Obsługa aparatów | Tak |
| Podwójny aparat | 50 Mpix, ƒ/1.8 ( Obiektyw szerokokątny ) PDAF 2 Mpix ( Obiektyw pomocniczy ) |
| Obsługa lampy błyskowej | Tak |
| Typ lampy | Lampa LED |
| Funkcje | Wysoki Zakres Dynamiczny (HDR) Panorama |
| Możliwości wideo | Tak |
| Rozdzielczość wideo | 1080p @ 30 fps |
Aparat przedni
| Obsługa aparatów | Tak |
| Pojedynczy aparat | 5 Mpix, ƒ/2.0 |
| Funkcje | Wysoki Zakres Dynamiczny (HDR) |
| Możliwości wideo | Tak |
| Rozdzielczość wideo | 1080p @ 30 fps |
Bateria
| Typ | Li-Poly |
| Pojemność | 5000 mAh |
| Moc ładowania przewodowego | 18 W |
| Szybkie ładowanie | Tak |
Sieć
| Karty SIM | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE | Tak |
| Prędkości transmisji danych | 5G, LTE, HSPA |
| Pasma 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| Pasma 3G | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| Pasma 4G | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b13 (700), b17 (700), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b26 (850), b28 (700), b32 (1500), b38 (2600), b40 (2300), b41 (2500), b66 (1700 MHz) |
| Pasma 5G | 5G: n1 (2100), n3 (1800), n5 (850), n7 (2600), n8 (900), n20 (800), n28 (700), n38 (2600), n40 (2300), n41 (2500), n66 (2100), n77 (3700), n78 (3500 MHz) |
Łączność
| Obsługa Wi-Fi | Tak ( Wi-Fi 5 ) |
| Standardy Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac |
| Funkcje Wi-Fi | Dual-band, Hotspot mobilny, Wi-Fi Direct |
| Obsługa Bluetooth | Tak, v5.1 |
| Porty USB | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| Standard USB | Ładowanie przez USB, Urządzenie pamięci masowej USB (UMS) |
| Obsługa GPS | Tak |
| Funkcje GPS | BDS, GALILEO, GLONASS, GPS |
| Obsługa NFC | Tak |
Multimedia
| Głośniki | Tak |
| Złącze słuchawkowe | Tak |
Funkcje
| Czujniki | Akcelerometr Kompas / Magnetometr Czujnik linii papilarnych Czujnik zbliżeniowy |
Zastrzeżenie: Nie możemy zagwarantować, że wszystkie informacje na tej stronie są w 100% poprawne.
Zdjęcia Xiaomi Redmi 11
Najczęściej zadawane pytania
-
Ile kosztuje Xiaomi Redmi 11?
Cena Xiaomi Redmi 11 wynosi €170 i może się zmieniać w czasie.
-
Czy Xiaomi Redmi 11 jest dostępny w sklepach?
Nie, Xiaomi Redmi 11 nie jest dostępny w sklepach, bo projekt został anulowany.
-
Jaką przekątną ma ekran Xiaomi Redmi 11?
Wyświetlacz Xiaomi Redmi 11 ma 6.58 cala.
-
Ile aparatów ma Xiaomi Redmi 11?
Model Xiaomi Redmi 11 ma z tyłu Podwójny aparat, a z przodu Pojedynczy aparat do selfie.