Xiaomi Redmi 15
Specyfikacja Xiaomi Redmi 15
Ogólne
| Marka | Xiaomi |
| Model | Redmi 15 |
| Alias modelu | 25057RN09E (Wersja międzynarodowa) |
| Data zapowiedzi | Piątek, 01 Sierpnia 2025 r. |
| Data wprowadzenia | Piątek, 01 Sierpnia 2025 r. |
| Status | Dostępny |
| Ceny | $152 €155.99 £192.95 ₹18,499 |
Konstrukcja
| Wysokość | 169.5 mm (6.67 cali) |
| Szerokość | 80.5 mm (3.17 cali) |
| Grubość | 8.4 mm (0.33 cali) |
| Waga | 217 g (7.65 oz) |
| Materiały obudowy | Tył: Plastik Rama: Plastik Przód: szkło Gorilla 3 |
| Kolory | czarny, Szary, Zielony |
| Odporność | Pyłoszczelny i wodoodporny (przeciw rozpryskiwaniu wody) |
| Certyfikaty odporności | IP64 |
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | IPS LCD |
| Przekątna ekranu | 6.9 cali |
| Rozdzielczość | 1080 × 2340 px |
| Częstotliwość odświeżania | 144 Hz |
| Proporcje ekranu | 19.5:9 |
| Gęstość pikseli | 374 ppi |
| Stosunek ekranu do obudowy | ≈ 85.7% |
| Szczytowa jasność | 850 cd/m² |
| Ochrona ekranu | Szkło Corning Gorilla Glass 3, Mohs poziom 6 |
Podzespoły
| Chipset | Qualcomm Snapdragon 6s Gen 3 |
| Rdzenie CPU | 8 |
| Proces technologiczny | 6 nm |
| Maks. taktowanie CPU | 2.3 GHz |
| Architektura CPU | 64-bit |
| Mikroarchitektura | 2x 2.3 GHz – Cortex-A78 6x 2.0 GHz – Cortex-A55 |
| Typ pamięci | LPDDR4X |
| GPU | Qualcomm Adreno 619 |
| Pamięć RAM | 4GB, 6GB, 8GB |
| Pamięć wewnętrzna | 128GB, 256GB |
| Typ pamięci wewnętrznej | UFS 2.2 |
| Warianty | 128GB 4GB RAM 128GB 6GB RAM 128GB 8GB RAM 256GB 4GB RAM 256GB 8GB RAM |
| Rozszerzanie pamięci | Tak |
| Gniazda kart | microSDXC |
Oprogramowanie
| System operacyjny | Android 15 (Vanilla Ice Cream), Aktualizacja do Android 16 (Baklava) |
| Interfejs użytkownika | HyperOS 3 |
Aparat główny
| Obsługa aparatów | Tak |
| Podwójny aparat | 50 Mpix, ƒ/1.8 ( Obiektyw szerokokątny ), 1/2.88" Rozmiar sensora PDAF 2 Mpix ( Obiektyw pomocniczy ) |
| Obsługa lampy błyskowej | Tak |
| Typ lampy | Lampa LED |
| Funkcje | Wysoki Zakres Dynamiczny (HDR) |
| Możliwości wideo | Tak |
| Rozdzielczość wideo | 1080p @ 30 fps |
Aparat przedni
| Obsługa aparatów | Tak |
| Pojedynczy aparat | 8 Mpix, ƒ/2.0 ( Obiektyw szerokokątny ) |
| Funkcje | Wysoki Zakres Dynamiczny (HDR) |
| Możliwości wideo | Tak |
| Rozdzielczość wideo | 1080p @ 30 fps |
Bateria
| Pojemność | 7000 mAh |
| Moc ładowania przewodowego | 33 W |
| Funkcje | Odwrócone ładowanie przewodowe |
Sieć
| Karty SIM | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE | Tak |
| Prędkości transmisji danych | 5G, LTE, HSPA |
| Pasma 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| Pasma 3G | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 / 800 MHz |
| Pasma 4G | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b13 (700), b17 (700), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b26 (850), b28 (700), b32 (1500), b38 (2600), b40 (2300), b41 (2500), b42 (3500), b48 (3800), b66 (1700), b71 (600 MHz) |
| Pasma 5G | 5G: n1 (2100), n2 (1900), n3 (1800), n5 (850), n7 (2600), n8 (900), n12 (700), n20 (800), n26 (850), n28 (700), n38 (2600), n40 (2300), n41 (2500), n48 (3500), n66 (2100), n71 (600), n77 (3700), n78 (3500 MHz) |
Łączność
| Obsługa Wi-Fi | Tak ( Wi-Fi 5 ) |
| Standardy Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac |
| Funkcje Wi-Fi | Dual-band, Wi-Fi Direct |
| Obsługa Bluetooth | Tak, v5.1 |
| Porty USB | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| Standard USB | Ładowanie przez USB, Urządzenie pamięci masowej USB (UMS) |
| Obsługa GPS | Tak |
| Funkcje GPS | BDS, GALILEO, GLONASS, GPS |
| Obsługa NFC | Tak |
Multimedia
| Głośniki | Tak |
| Złącze słuchawkowe | Nie |
| Audio | 24-bit/192kHz dźwięk Hi-Res |
| Radio FM | Nie |
Funkcje
| Czujniki | Akcelerometr Kompas Boczny czytnik linii papilarnych Wirtualny czujnik zbliżeniowy |
| Funkcje dodatkowe | Programowalny zasilacz (PPS) Quick Charge 3 USB Power Delivery 2.0 |
Zastrzeżenie: Nie możemy zagwarantować, że wszystkie informacje na tej stronie są w 100% poprawne.
Zdjęcia Xiaomi Redmi 15
Najczęściej zadawane pytania
-
Ile kosztuje Xiaomi Redmi 15?
Cena Xiaomi Redmi 15 wynosi €155.99 i może się zmieniać w czasie.
-
Kiedy Xiaomi Redmi 15 trafił do sprzedaży?
Model Xiaomi Redmi 15 oficjalnie zadebiutował Piątek, 01 Sierpnia 2025 r..
-
Czy Xiaomi Redmi 15 jest dostępny w sklepach?
Tak, Xiaomi Redmi 15 jest dostępny w sklepach, ponieważ nadal jest produkowany.
-
Ile waży Xiaomi Redmi 15?
Model Xiaomi Redmi 15 waży około 217 g.
-
Jaką przekątną ma ekran Xiaomi Redmi 15?
Wyświetlacz Xiaomi Redmi 15 ma 6.9 cala.
-
Czy Xiaomi Redmi 15 obsługuje 5G?
Tak, Xiaomi Redmi 15 obsługuje 5G na pasmach n1, n2, n3, n5, n7, n8, n12, n20, n26, n28, n38, n40, n41, n48, n66, n71, n77, n78.
-
Ile aparatów ma Xiaomi Redmi 15?
Model Xiaomi Redmi 15 ma z tyłu Podwójny aparat, a z przodu Pojedynczy aparat do selfie.