Xiaomi Redmi Note 15 Special
Specyfikacja Xiaomi Redmi Note 15 Special
Ogólne
| Marka | Xiaomi |
| Model | Redmi Note 15 Special |
| Data wprowadzenia | Niedziela, 01 Marca 2026 r. |
| Status | Według przecieków |
Konstrukcja
| Wysokość | 165 mm (6.50 cali) |
| Szerokość | 75.4 mm (2.97 cali) |
| Grubość | 7.4 mm (0.29 cali) |
| Kolory | czarny, Czerwony, Biały |
| Odporność | Pyłoszczelny i wodoodporny (zanurzalny do 1,5 m przez 30 minut) |
| Certyfikaty odporności | IP68 |
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | AMOLED |
| Przekątna ekranu | 6.77 cali |
| Rozdzielczość | 1080 × 2392 px |
| Częstotliwość odświeżania | 120 Hz |
| Gęstość pikseli | 388 ppi |
| Stosunek ekranu do obudowy | ≈ 89.1% |
| Szczytowa jasność | 3200 cd/m² |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Funkcje ekranu | Pojemnościowy ekran dotykowy Ekran wielodotykowy |
Podzespoły
| Chipset | Qualcomm Snapdragon 6 Gen 3 |
| Rdzenie CPU | 8 |
| Proces technologiczny | 4 nm |
| Maks. taktowanie CPU | 2.4 GHz |
| Architektura CPU | 64-bit |
| Mikroarchitektura | 4x 2.4 GHz – Cortex-A78 4x 1.8 GHz – Cortex-A55 |
| Typ pamięci | LPDDR5 |
| GPU | Qualcomm Adreno 710 |
| Pamięć RAM | 8GB |
| Pamięć wewnętrzna | 128GB, 256GB |
| Typ pamięci wewnętrznej | UFS |
| Warianty | 128GB 8GB RAM 256GB 8GB RAM |
| Rozszerzanie pamięci | Tak |
| Gniazda kart | microSDXC |
Oprogramowanie
| System operacyjny | Android 16 (Baklava) |
| Interfejs użytkownika | HyperOS 3 |
Aparat główny
| Obsługa aparatów | Tak |
| Podwójny aparat | 50 Mpix, ƒ/1.8 ( Obiektyw szerokokątny ), 0.61 μm, 1/2.88" Rozmiar sensora PDAF 2 Mpix ( Obiektyw pomocniczy ) |
| Obsługa lampy błyskowej | Tak |
| Typ lampy | Lampa LED |
| Funkcje | Wysoki Zakres Dynamiczny (HDR) Panorama |
| Możliwości wideo | Tak |
| Rozdzielczość wideo | 2160p @ 30 fps 1080p @ 30 fps |
| Funkcje wideo | Gyro-EIS |
Aparat przedni
| Obsługa aparatów | Tak |
| Pojedynczy aparat | 8 Mpix ( Obiektyw szerokokątny ) |
| Funkcje | Wysoki Zakres Dynamiczny (HDR) Panorama |
| Możliwości wideo | Tak |
| Rozdzielczość wideo | 1080p @ 30/60 fps |
Bateria
| Typ | Li-Ion |
| Pojemność | 5800 mAh |
| Moc ładowania przewodowego | 45 W |
| Funkcje | Odwrócone ładowanie przewodowe |
Sieć
| Karty SIM | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE | Tak |
| Prędkości transmisji danych | 5G, LTE, HSPA |
| Pasma 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| Pasma 3G | HSPA: 850 / 900 / 2100 MHz |
| Pasma 4G | LTE: b3 (1800), b41 (2500 MHz) |
| Pasma 5G | 5G: n1 (2100), n2 (1900 MHz) |
Łączność
| Obsługa Wi-Fi | Tak ( Wi-Fi 5 ) |
| Standardy Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac |
| Funkcje Wi-Fi | Dual-band, Wi-Fi Direct |
| Obsługa Bluetooth | Tak, v5.4 |
| Porty USB | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| Standard USB | Ładowanie przez USB, Urządzenie pamięci masowej USB (UMS) |
| Obsługa GPS | Tak |
| Funkcje GPS | BDS (B1I & B1C), GALILEO, GLONASS, GPS, QZSS |
Multimedia
| Głośniki | Tak |
| Złącze słuchawkowe | Nie |
| Audio | 24-bit/192kHz dźwięk Hi-Res, Dolby Atmos, Bezprzewodowy dźwięk Hi-Res, Głośniki stereo |
| Radio FM | Nie |
Funkcje
| Czujniki | Akcelerometr Kompas Żyroskop Optyczny czytnik linii papilarnych pod ekranem Czujnik zbliżeniowy |
Zastrzeżenie: Nie możemy zagwarantować, że wszystkie informacje na tej stronie są w 100% poprawne.
Zdjęcia Xiaomi Redmi Note 15 Special
Najczęściej zadawane pytania
-
Kiedy Xiaomi Redmi Note 15 Special ma zadebiutować?
Model Xiaomi Redmi Note 15 Special według planu zadebiutuje Niedziela, 01 Marca 2026 r..
-
Czy Xiaomi Redmi Note 15 Special jest dostępny w sklepach?
Nie, Xiaomi Redmi Note 15 Special nie jest dostępny, ponieważ jeszcze nie miał premiery.
-
Jaką przekątną ma ekran Xiaomi Redmi Note 15 Special?
Wyświetlacz Xiaomi Redmi Note 15 Special ma 6.77 cala.
-
Czy Xiaomi Redmi Note 15 Special obsługuje 5G?
Tak, Xiaomi Redmi Note 15 Special obsługuje 5G na pasmach n1, n2.
-
Ile aparatów ma Xiaomi Redmi Note 15 Special?
Model Xiaomi Redmi Note 15 Special ma z tyłu Podwójny aparat, a z przodu Pojedynczy aparat do selfie.