Xiaomi Redmi Pad 2 9.7
Specyfikacja Xiaomi Redmi Pad 2 9.7
Ogólne
| Marka | Xiaomi |
| Model | Redmi Pad 2 9.7 |
| Data zapowiedzi | Środa, 01 Kwietnia 2026 r. |
| Data wprowadzenia | Środa, 01 Kwietnia 2026 r. |
| Status | Dostępny |
| Ceny | €160 |
Konstrukcja
| Wysokość | 226.5 mm (8.92 cali) |
| Szerokość | 148 mm (5.83 cali) |
| Grubość | 7.4 mm (0.29 cali) |
| Waga | 406 g (14.32 oz) |
| Materiały obudowy | Tył: Aluminium Rama: Aluminium Przód: Szkło |
| Kolory | Szary, Srebrny |
| Odporność | Odporny na kurz i zachlapania |
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | IPS LCD |
| Przekątna ekranu | 9.7 cali |
| Rozdzielczość | 1280 × 2560 px |
| Częstotliwość odświeżania | 120 Hz |
| Gęstość pikseli | 268 ppi |
| Stosunek ekranu do obudowy | ≈ 87.9% |
| Szczytowa jasność | 600 cd/m² |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Bezramkowy front | Nie |
| Funkcje ekranu | Pojemnościowy ekran dotykowy Ekran wielodotykowy |
Podzespoły
| Chipset | Qualcomm Snapdragon 6s 4G Gen 2 |
| Rdzenie CPU | 8 |
| Maks. taktowanie CPU | 2900 MHz |
| Architektura CPU | 64-bit |
| Mikroarchitektura | 4x 2.9 GHz – Cortex-A73 4x 1.9 GHz – Cortex-A53 |
| GPU | Qualcomm Adreno |
| Pamięć RAM | 4GB |
| Pamięć wewnętrzna | 64GB, 128GB |
| Typ pamięci wewnętrznej | UFS 2.2 |
| Warianty | 64GB 4GB RAM 128GB 4GB RAM |
| Rozszerzanie pamięci | Tak |
| Gniazda kart | microSDXC |
Oprogramowanie
| System operacyjny | Android 16 (Baklava) |
| Interfejs użytkownika | HyperOS 3 |
Aparat główny
| Obsługa aparatów | Tak |
| Pojedynczy aparat | 8 Mpix, ƒ/2.0 ( Obiektyw szerokokątny ), 1.12 μm, 1/4.0" Rozmiar sensora |
| Obsługa lampy błyskowej | Tak |
| Typ lampy | Lampa LED |
| Możliwości wideo | Tak |
| Rozdzielczość wideo | 1080p @ 30 fps 720p @ 30 fps |
Aparat przedni
| Obsługa aparatów | Tak |
| Pojedynczy aparat | 5 Mpix, ƒ/2.2 ( Obiektyw szerokokątny ), 1.12 μm, 1/5.0" Rozmiar sensora |
| Możliwości wideo | Tak |
| Rozdzielczość wideo | 1080p @ 30 fps 720p @ 30 fps |
Bateria
| Typ | Li-Poly |
| Pojemność | 7600 mAh |
| Moc ładowania przewodowego | 18 W |
Sieć
| Standardy sieci | Nie |
| Prędkości transmisji danych | HSPA |
Łączność
| Obsługa Wi-Fi | Tak ( Wi-Fi 5 ) |
| Standardy Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac |
| Funkcje Wi-Fi | Dual-band |
| Obsługa Bluetooth | Tak, v5.0 |
| Porty USB | USB Type-C |
| Standard USB | Ładowanie przez USB, Urządzenie pamięci masowej USB (UMS) |
| Obsługa GPS | Nie |
| Obsługa NFC | Nie |
Multimedia
| Głośniki | Tak |
| Złącze słuchawkowe | Tak |
| Audio | Dźwięk wysokiej rozdzielczości, Głośniki stereo |
| Radio FM | Nie |
Funkcje
| Czujniki | Akcelerometr |
Zastrzeżenie: Nie możemy zagwarantować, że wszystkie informacje na tej stronie są w 100% poprawne.
Zdjęcia Xiaomi Redmi Pad 2 9.7
Najczęściej zadawane pytania
-
Ile kosztuje Xiaomi Redmi Pad 2 9.7?
Cena Xiaomi Redmi Pad 2 9.7 wynosi €160 i może się zmieniać w czasie.
-
Kiedy Xiaomi Redmi Pad 2 9.7 trafił do sprzedaży?
Model Xiaomi Redmi Pad 2 9.7 oficjalnie zadebiutował Środa, 01 Kwietnia 2026 r..
-
Czy Xiaomi Redmi Pad 2 9.7 jest dostępny w sklepach?
Tak, Xiaomi Redmi Pad 2 9.7 jest dostępny w sklepach, ponieważ nadal jest produkowany.
-
Ile waży Xiaomi Redmi Pad 2 9.7?
Model Xiaomi Redmi Pad 2 9.7 waży około 406 g.
-
Jaką przekątną ma ekran Xiaomi Redmi Pad 2 9.7?
Wyświetlacz Xiaomi Redmi Pad 2 9.7 ma 9.7 cala.
-
Czy Xiaomi Redmi Pad 2 9.7 obsługuje 5G?
Nie, Xiaomi Redmi Pad 2 9.7 nie obsługuje sieci 5G.
-
Ile aparatów ma Xiaomi Redmi Pad 2 9.7?
Model Xiaomi Redmi Pad 2 9.7 ma z tyłu Pojedynczy aparat, a z przodu Pojedynczy aparat do selfie.