Yezz Art 1 Pro
Specyfikacja Yezz Art 1 Pro
Ogólne
| Marka | Yezz |
| Model | Art 1 Pro |
| Data zapowiedzi | Niedziela, 01 Listopada 2020 r. |
| Data wprowadzenia | Niedziela, 01 Listopada 2020 r. |
| Status | Wycofany |
| Ceny | €100 |
Konstrukcja
| Wysokość | 163.9 mm (6.45 cali) |
| Szerokość | 77.9 mm (3.07 cali) |
| Grubość | 8.9 mm (0.35 cali) |
| Waga | 120 g (4.23 oz) |
| Kolory | Gwiezdny niebieski kolor |
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | IPS LCD |
| Przekątna ekranu | 6.53 cali |
| Rozdzielczość | 720 × 1560 px |
| Proporcje ekranu | 19.5:9 |
| Gęstość pikseli | 263 ppi |
| Stosunek ekranu do obudowy | ≈ 82% |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Bezramkowy front | Tak |
| Funkcje ekranu | Pojemnościowy ekran dotykowy Ekran wielodotykowy |
Podzespoły
| Chipset | MediaTek Helio A25 |
| Rdzenie CPU | 8 |
| Proces technologiczny | 12 nm |
| Maks. taktowanie CPU | 1.8 GHz |
| Architektura CPU | 64-bit |
| Mikroarchitektura | Cortex-A53 |
| Typ pamięci | LPDDR4X |
| GPU | IMG PowerVR GE8320 |
| Pamięć RAM | 4GB |
| Pamięć wewnętrzna | 64GB |
| Typ pamięci wewnętrznej | eMMC 5.1 |
| Warianty | 64GB 4GB RAM |
| Rozszerzanie pamięci | Tak |
| Gniazda kart | microSDXC |
Oprogramowanie
| System operacyjny | Android 10 (Quince Tart) |
Aparat główny
| Obsługa aparatów | Tak |
| Potrójny aparat | 16 Mpix, ƒ/2.8, 1/2.8" Rozmiar sensora Lampa błyskowa automatyczna 2 Mpix 2 Mpix |
| Obsługa lampy błyskowej | Tak |
| Typ lampy | Lampa LED |
| Możliwości wideo | Tak |
| Rozdzielczość wideo | 1080p @ 30 fps |
| Funkcje wideo | Gyro-EIS |
Aparat przedni
| Obsługa aparatów | Tak |
| Pojedynczy aparat | 8 Mpix, ƒ/2.4, 1/4.0" Rozmiar sensora |
Bateria
| Typ | Li-Ion |
| Pojemność | 4000 mAh |
| Moc ładowania przewodowego | 10 W |
Sieć
| Karty SIM | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE | Tak |
| Prędkości transmisji danych | LTE Cat4 150/50 Mbps, HSPA 21.1/5.76 Mbps |
| Pasma 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| Pasma 3G | HSPA: 850 / 900 / 1900 MHz |
| Pasma 4G | LTE: b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b7 (2600), b12 (700), b17 (700), b28 (700 MHz) |
Łączność
| Obsługa Wi-Fi | Tak ( Wi-Fi 4 ) |
| Standardy Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n |
| Funkcje Wi-Fi | Hotspot mobilny |
| Obsługa Bluetooth | Tak, v4.2 |
| Porty USB | Micro-USB 2.0 |
| Standard USB | Ładowanie przez USB, Urządzenie pamięci masowej USB (UMS) |
| Obsługa GPS | Tak |
| Funkcje GPS | GPS |
| Obsługa NFC | Nie |
Multimedia
| Głośniki | Tak |
| Złącze słuchawkowe | Tak |
| Radio FM | Tak |
Funkcje
| Czujniki | Akcelerometr Czujnik linii papilarnych Żyroskop Czujnik zbliżeniowy |
Zastrzeżenie: Nie możemy zagwarantować, że wszystkie informacje na tej stronie są w 100% poprawne.
Zdjęcia Yezz Art 1 Pro
Najczęściej zadawane pytania
-
Ile kosztuje Yezz Art 1 Pro?
Cena Yezz Art 1 Pro wynosi €100 i może się zmieniać w czasie.
-
Kiedy Yezz Art 1 Pro trafił do sprzedaży?
Model Yezz Art 1 Pro oficjalnie zadebiutował Niedziela, 01 Listopada 2020 r..
-
Czy Yezz Art 1 Pro jest dostępny w sklepach?
Nie, Yezz Art 1 Pro nie jest już oficjalnie sprzedawany, bo produkcję zakończono. Można go wciąż znaleźć u resellerów.
-
Ile waży Yezz Art 1 Pro?
Model Yezz Art 1 Pro waży około 120 g.
-
Jaką przekątną ma ekran Yezz Art 1 Pro?
Wyświetlacz Yezz Art 1 Pro ma 6.53 cala.
-
Czy Yezz Art 1 Pro obsługuje 5G?
Nie, Yezz Art 1 Pro nie obsługuje sieci 5G.
-
Ile aparatów ma Yezz Art 1 Pro?
Model Yezz Art 1 Pro ma z tyłu Potrójny aparat, a z przodu Pojedynczy aparat do selfie.