Yezz Art 2 Pro
Specyfikacja Yezz Art 2 Pro
Ogólne
| Marka | Yezz |
| Model | Art 2 Pro |
| Data zapowiedzi | Czwartek, 01 Lipca 2021 r. |
| Data wprowadzenia | Czwartek, 01 Lipca 2021 r. |
| Status | Wycofany |
| Ceny | €120 |
Konstrukcja
| Wysokość | 164.2 mm (6.46 cali) |
| Szerokość | 76.3 mm (3.00 cali) |
| Grubość | 8.8 mm (0.35 cali) |
| Waga | 188 g (6.63 oz) |
| Materiały obudowy | Tył: Aluminium Rama: Aluminium Przód: Szkło |
| Kolory | Arktyczny niebieski kolor, Graphite Black Color |
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | IPS LCD |
| Przekątna ekranu | 6.53 cali |
| Rozdzielczość | 720 × 1600 px |
| Proporcje ekranu | 20:9 |
| Gęstość pikseli | 269 ppi |
| Stosunek ekranu do obudowy | ≈ 82.2% |
| Ochrona ekranu | Asahi Glass |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Bezramkowy front | Tak |
| Funkcje ekranu | Pojemnościowy ekran dotykowy Ekran wielodotykowy |
Podzespoły
| Chipset | Unisoc SC9863A |
| Rdzenie CPU | 8 |
| Proces technologiczny | 28 nm |
| Maks. taktowanie CPU | 1.6 GHz |
| Architektura CPU | 64-bit |
| Mikroarchitektura | Cortex-A55 |
| Typ pamięci | LPDDR4X |
| GPU | IMG PowerVR GE8322 |
| Pamięć RAM | 3GB, 4GB |
| Pamięć wewnętrzna | 64GB, 128GB |
| Warianty | 64GB 3GB RAM 128GB 4GB RAM |
| Rozszerzanie pamięci | Tak |
| Gniazda kart | microSDXC |
Oprogramowanie
| System operacyjny | Android 11 (Red Velvet Cake) |
Aparat główny
| Obsługa aparatów | Tak |
| Potrójny aparat | 16 Mpix, ƒ/2.0, 1/2.8" Rozmiar sensora Lampa błyskowa automatyczna 2 Mpix 2 Mpix |
| Obsługa lampy błyskowej | Tak |
| Typ lampy | Lampa LED |
| Funkcje | Wysoki Zakres Dynamiczny (HDR) Panorama |
| Możliwości wideo | Tak |
| Rozdzielczość wideo | 1080p @ 30 fps |
Aparat przedni
| Obsługa aparatów | Tak |
| Pojedynczy aparat | 13 Mpix, ƒ/2.0 |
Bateria
| Typ | Li-Ion |
| Pojemność | 5000 mAh |
| Moc ładowania przewodowego | 10 W |
| Szybkie ładowanie | Nie |
Sieć
| Karty SIM | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE | Tak |
| Prędkości transmisji danych | LTE Cat4 150/50 Mbps, HSPA 21.1/5.76 Mbps |
| Pasma 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| Pasma 3G | HSPA: 850 / 900 / 1900 MHz |
| Pasma 4G | LTE: b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b7 (2600), b12 (700), b17 (700), b28 (700 MHz) |
Łączność
| Obsługa Wi-Fi | Tak ( Wi-Fi 4 ) |
| Standardy Wi-Fi | 802.11/b/g/n |
| Funkcje Wi-Fi | Hotspot mobilny |
| Obsługa Bluetooth | Tak, v4.2 |
| Porty USB | USB Type-C 2.0 |
| Standard USB | Ładowanie przez USB, Urządzenie pamięci masowej USB (UMS) |
| Obsługa GPS | Tak |
| Funkcje GPS | GPS |
| Obsługa NFC | Nie |
Multimedia
| Głośniki | Tak |
| Złącze słuchawkowe | Tak |
| Radio FM | Tak |
Funkcje
| Czujniki | Akcelerometr Czujnik linii papilarnych Żyroskop Czujnik zbliżeniowy |
Zastrzeżenie: Nie możemy zagwarantować, że wszystkie informacje na tej stronie są w 100% poprawne.
Zdjęcia Yezz Art 2 Pro
Najczęściej zadawane pytania
-
Ile kosztuje Yezz Art 2 Pro?
Cena Yezz Art 2 Pro wynosi €120 i może się zmieniać w czasie.
-
Kiedy Yezz Art 2 Pro trafił do sprzedaży?
Model Yezz Art 2 Pro oficjalnie zadebiutował Czwartek, 01 Lipca 2021 r..
-
Czy Yezz Art 2 Pro jest dostępny w sklepach?
Nie, Yezz Art 2 Pro nie jest już oficjalnie sprzedawany, bo produkcję zakończono. Można go wciąż znaleźć u resellerów.
-
Ile waży Yezz Art 2 Pro?
Model Yezz Art 2 Pro waży około 188 g.
-
Jaką przekątną ma ekran Yezz Art 2 Pro?
Wyświetlacz Yezz Art 2 Pro ma 6.53 cala.
-
Czy Yezz Art 2 Pro obsługuje 5G?
Nie, Yezz Art 2 Pro nie obsługuje sieci 5G.
-
Ile aparatów ma Yezz Art 2 Pro?
Model Yezz Art 2 Pro ma z tyłu Potrójny aparat, a z przodu Pojedynczy aparat do selfie.