ZTE Axon 10s Pro 5G
Specyfikacja ZTE Axon 10s Pro 5G
Ogólne
| Marka | ZTE |
| Model | Axon 10s Pro 5G |
| Data zapowiedzi | Czwartek, 06 Lutego 2020 r. |
| Status | Wycofany |
| Ceny | ₹32,890 |
Konstrukcja
| Wysokość | 159.2 mm (6.27 cali) |
| Szerokość | 73.4 mm (2.89 cali) |
| Grubość | 7.9 mm (0.31 cali) |
| Waga | 175 g (6.17 oz) |
| Materiały obudowy | Tył: Szkło Rama: Aluminium Przód: Szkło |
| Kolory | czarny, Niebieski |
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | AMOLED |
| Przekątna ekranu | 6.47 cali |
| Rozdzielczość | 1080 × 2340 px |
| Proporcje ekranu | 19.5:9 |
| Gęstość pikseli | 398 ppi |
| Stosunek ekranu do obudowy | ≈ 87.9% |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Bezramkowy front | Tak |
| Funkcje ekranu | Pojemnościowy ekran dotykowy HDR10 Ekran wielodotykowy |
Podzespoły
| Chipset | Qualcomm Snapdragon 865 |
| Rdzenie CPU | 8 |
| Proces technologiczny | 7 nm |
| Maks. taktowanie CPU | 2.84 GHz |
| Architektura CPU | 64-bit |
| Mikroarchitektura | 1x 2.84 GHz – Cortex-A77 3x 2.42 GHz – Cortex-A77 4x 1.8 GHz – Cortex-A55 |
| Typ pamięci | LPDDR5 |
| GPU | Qualcomm Adreno 650 |
| Pamięć RAM | 6GB, 12GB |
| Pamięć wewnętrzna | 128GB, 256GB |
| Typ pamięci wewnętrznej | UFS 3.0 |
| Warianty | 128GB 6GB RAM 256GB 12GB RAM |
| Rozszerzanie pamięci | Tak |
| Gniazda kart | microSDXC |
Oprogramowanie
| System operacyjny | Android 10 (Quince Tart) |
| Interfejs użytkownika | MiFavor 10 |
Aparat główny
| Obsługa aparatów | Tak |
| Potrójny aparat | 48 Mpix, ƒ/1.7, 28 mm ( Obiektyw szerokokątny ), 0.8 μm, 1/2.0" Rozmiar sensora Optyczna stabilizacja obrazu (OIS) 8 Mpix, ƒ/2.4, 80 mm ( Teleobiektyw ), x3 Zoom optyczny Optyczna stabilizacja obrazu (OIS) 20 Mpix, ƒ/2.2, 16 mm, 125° ( Obiektyw ultraszerokokątny ) |
| Obsługa lampy błyskowej | Tak |
| Typ lampy | Podwójna lampa LED (Dual-Tone) |
| Funkcje | Lampa błyskowa automatyczna Tryb zdjęć seryjnych Zoom cyfrowy Kompensacja ekspozycji Wykrywanie twarzy Wysoki Zakres Dynamiczny (HDR) Ustawienia ISO Panorama Dotknij, aby ustawić ostrość |
| Możliwości wideo | Tak |
| Rozdzielczość wideo | 2160p @ 30 fps 1080p @ 30 fps |
Aparat przedni
| Obsługa aparatów | Tak |
| Pojedynczy aparat | 20 Mpix, ƒ/2.0 ( Obiektyw szerokokątny ), 1.0 μm, 1/2.8" Rozmiar sensora |
| Funkcje | Wysoki Zakres Dynamiczny (HDR) |
| Możliwości wideo | Tak |
| Rozdzielczość wideo | 1080p @ 30 fps |
Bateria
| Typ | Li-Ion |
| Pojemność | 4000 mAh |
| Wymienność | Niewymienna |
| Moc ładowania przewodowego | 18 W |
| Ładowanie bezprzewodowe | Tak |
| Szybkie ładowanie | Tak |
Sieć
| Karty SIM | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE | Tak |
| Prędkości transmisji danych | 5G (2+ Gbps DL), LTE, HSPA |
| Pasma 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz CDMA: 800 / 1900 MHz |
| Pasma 3G | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| Pasma 4G | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b13 (700), b17 (700), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b26 (850), b28 (700), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500 MHz) |
| Pasma 5G | 5G: n41 (2500), n78 (3500 MHz) |
Łączność
| Obsługa Wi-Fi | Tak ( Wi-Fi 6 ) |
| Standardy Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac/ax |
| Funkcje Wi-Fi | Dual-band, Hotspot mobilny, Wi-Fi Direct |
| Obsługa Bluetooth | Tak, v5.0 |
| Porty USB | USB Type-C 2.0 |
| Standard USB | Ładowanie przez USB, Urządzenie pamięci masowej USB (UMS) |
| Obsługa GPS | Tak |
| Funkcje GPS | BDS, GALILEO, GLONASS, GPS |
| Obsługa NFC | Tak |
Multimedia
| Głośniki | Tak |
| Złącze słuchawkowe | Nie |
| Audio | 24-bit/192kHz dźwięk Hi-Res, Głośniki stereo |
| Radio FM | Nie |
Funkcje
| Czujniki | Akcelerometr Kompas / Magnetometr Czujnik linii papilarnych Żyroskop Czujnik zbliżeniowy |
Zastrzeżenie: Nie możemy zagwarantować, że wszystkie informacje na tej stronie są w 100% poprawne.
Zdjęcia ZTE Axon 10s Pro 5G
Najczęściej zadawane pytania
-
Ile kosztuje ZTE Axon 10s Pro 5G?
Cena ZTE Axon 10s Pro 5G wynosi ₹32,890 i może się zmieniać w czasie.
-
Czy ZTE Axon 10s Pro 5G jest dostępny w sklepach?
Nie, ZTE Axon 10s Pro 5G nie jest już oficjalnie sprzedawany, bo produkcję zakończono. Można go wciąż znaleźć u resellerów.
-
Ile waży ZTE Axon 10s Pro 5G?
Model ZTE Axon 10s Pro 5G waży około 175 g.
-
Jaką przekątną ma ekran ZTE Axon 10s Pro 5G?
Wyświetlacz ZTE Axon 10s Pro 5G ma 6.47 cala.
-
Ile aparatów ma ZTE Axon 10s Pro 5G?
Model ZTE Axon 10s Pro 5G ma z tyłu Potrójny aparat, a z przodu Pojedynczy aparat do selfie.