ZTE Axon 20 4G
Specyfikacja ZTE Axon 20 4G
Ogólne
| Marka | ZTE |
| Model | Axon 20 4G |
| Data zapowiedzi | Piątek, 04 Grudnia 2020 r. |
| Data wprowadzenia | Piątek, 04 Grudnia 2020 r. |
| Status | Wycofany |
| Ceny | €370 |
Konstrukcja
| Wysokość | 172.1 mm (6.78 cali) |
| Szerokość | 77.9 mm (3.07 cali) |
| Grubość | 8 mm (0.31 cali) |
| Waga | 198 g (6.98 oz) |
| Materiały obudowy | Tył: Szkło Rama: Aluminium Przód: Szkło |
| Kolory | czarny |
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | OLED |
| Przekątna ekranu | 6.92 cali |
| Rozdzielczość | 1080 × 2460 px |
| Gęstość pikseli | 388 ppi |
| Stosunek ekranu do obudowy | ≈ 84.8% |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Bezramkowy front | Tak |
| Funkcje ekranu | Pojemnościowy ekran dotykowy Ekran wielodotykowy |
Podzespoły
| Pamięć RAM | 6GB |
| Pamięć wewnętrzna | 128GB |
| Typ pamięci wewnętrznej | eMMC 5.1 |
| Warianty | 128GB 6GB RAM |
| Rozszerzanie pamięci | Tak |
| Gniazda kart | microSDXC |
Oprogramowanie
| System operacyjny | Android 10 (Quince Tart) |
| Interfejs użytkownika | MiFavor 10.5 |
Aparat główny
| Obsługa aparatów | Tak |
| Poczwórny aparat | 64 Mpix, ƒ/1.8, 25 mm ( Obiektyw szerokokątny ), 0.8 μm, 1/1.72" Rozmiar sensora 8 Mpix, ƒ/2.2, 16 mm, 120° ( Obiektyw ultraszerokokątny ) 2 Mpix ( Obiektyw makro ) 0.08 Mpix ( Obiektyw pomocniczy ) |
| Obsługa lampy błyskowej | Tak |
| Typ lampy | Podwójna lampa LED (Dual-Tone) |
| Funkcje | Tryb zdjęć seryjnych Zoom cyfrowy Kompensacja ekspozycji Wykrywanie twarzy Wysoki Zakres Dynamiczny (HDR) Ustawienia ISO Panorama Dotknij, aby ustawić ostrość |
| Możliwości wideo | Tak |
| Rozdzielczość wideo | 1080p @ 30 fps |
| Funkcje wideo | Gyro-EIS, HDR |
Aparat przedni
| Obsługa aparatów | Tak |
| Pojedynczy aparat | 32 Mpix, ƒ/2.0 ( Obiektyw szerokokątny ) |
| Funkcje | Wysoki Zakres Dynamiczny (HDR) |
| Możliwości wideo | Tak |
| Rozdzielczość wideo | 1080p @ 30 fps |
Bateria
| Typ | Li-Ion |
| Pojemność | 4220 mAh |
Sieć
| Karty SIM | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE | Tak |
| Prędkości transmisji danych | LTE, HSPA |
| Pasma 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| Pasma 3G | HSPA: 850 / 900 / 1900 / 2100 MHz |
| Pasma 4G | LTE: b3 (1800), b41 (2500 MHz) |
Łączność
| Obsługa Wi-Fi | Tak ( Wi-Fi 5 ) |
| Standardy Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac |
| Funkcje Wi-Fi | Dual-band, Hotspot mobilny, Wi-Fi Direct |
| Obsługa Bluetooth | Tak, v5.1 |
| Porty USB | USB Type-C 3.1 USB On-The-Go |
| Standard USB | Ładowanie przez USB, Urządzenie pamięci masowej USB (UMS) |
| Obsługa GPS | Tak |
| Funkcje GPS | GPS, BDS, GALILEO, GLONASS |
| Obsługa NFC | Tak |
Multimedia
| Głośniki | Tak |
| Złącze słuchawkowe | Nie |
| Audio | 24-bit/192kHz dźwięk Hi-Res |
Funkcje
| Czujniki | Akcelerometr Kompas / Magnetometr Czujnik linii papilarnych Żyroskop Czujnik zbliżeniowy |
Zastrzeżenie: Nie możemy zagwarantować, że wszystkie informacje na tej stronie są w 100% poprawne.
Zdjęcia ZTE Axon 20 4G
Najczęściej zadawane pytania
-
Ile kosztuje ZTE Axon 20 4G?
Cena ZTE Axon 20 4G wynosi €370 i może się zmieniać w czasie.
-
Kiedy ZTE Axon 20 4G trafił do sprzedaży?
Model ZTE Axon 20 4G oficjalnie zadebiutował Piątek, 04 Grudnia 2020 r..
-
Czy ZTE Axon 20 4G jest dostępny w sklepach?
Nie, ZTE Axon 20 4G nie jest już oficjalnie sprzedawany, bo produkcję zakończono. Można go wciąż znaleźć u resellerów.
-
Ile waży ZTE Axon 20 4G?
Model ZTE Axon 20 4G waży około 198 g.
-
Jaką przekątną ma ekran ZTE Axon 20 4G?
Wyświetlacz ZTE Axon 20 4G ma 6.92 cala.
-
Czy ZTE Axon 20 4G obsługuje 5G?
Nie, ZTE Axon 20 4G nie obsługuje sieci 5G.
-
Ile aparatów ma ZTE Axon 20 4G?
Model ZTE Axon 20 4G ma z tyłu Poczwórny aparat, a z przodu Pojedynczy aparat do selfie.