ZTE Blade V40s
Specyfikacja ZTE Blade V40s
Ogólne
| Marka | ZTE |
| Model | Blade V40s |
| Data zapowiedzi | Wtorek, 04 Października 2022 r. |
| Data wprowadzenia | Wtorek, 04 Października 2022 r. |
| Status | Dostępny |
| Ceny | €170 |
Konstrukcja
| Wysokość | 163.5 mm (6.44 cali) |
| Szerokość | 75.8 mm (2.98 cali) |
| Grubość | 7.6 mm (0.30 cali) |
| Waga | 184 g (6.49 oz) |
| Kolory | czarny, Niebieski |
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | AMOLED |
| Przekątna ekranu | 6.67 cali |
| Rozdzielczość | 1080 × 2400 px |
| Częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Proporcje ekranu | 20:9 |
| Gęstość pikseli | 395 ppi |
| Stosunek ekranu do obudowy | ≈ 86.7% |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Bezramkowy front | Tak |
| Funkcje ekranu | Pojemnościowy ekran dotykowy Ekran wielodotykowy |
Podzespoły
| Chipset | Unisoc T618 |
| Rdzenie CPU | 8 |
| Proces technologiczny | 12 nm |
| Maks. taktowanie CPU | 2.0 GHz |
| Architektura CPU | 64-bit |
| Mikroarchitektura | 2x 2.0 GHz – Cortex-A75 6x 2.0 GHz – Cortex-A55 |
| Typ pamięci | LPDDR4X |
| GPU | ARM Mali-G52 MP2 |
| Pamięć RAM | 6GB |
| Pamięć wewnętrzna | 128GB |
| Typ pamięci wewnętrznej | UFS 2.2 |
| Warianty | 128GB 6GB RAM |
| Rozszerzanie pamięci | Tak |
| Gniazda kart | microSDXC |
Oprogramowanie
| System operacyjny | Android 12 (Snow Cone) |
| Interfejs użytkownika | MyOS 12 |
Aparat główny
| Obsługa aparatów | Tak |
| Potrójny aparat | 50 Mpix, ƒ/1.8, 26 mm ( Obiektyw szerokokątny ) 5 Mpix ( Obiektyw makro ) 0.08 Mpix ( Obiektyw pomocniczy ) |
| Obsługa lampy błyskowej | Tak |
| Typ lampy | Lampa LED |
| Funkcje | Wysoki Zakres Dynamiczny (HDR) Panorama |
| Możliwości wideo | Tak |
| Rozdzielczość wideo | 1080p @ 30 fps |
Aparat przedni
| Obsługa aparatów | Tak |
| Pojedynczy aparat | 8 Mpix, ƒ/2.0 ( Obiektyw szerokokątny ) |
| Możliwości wideo | Tak |
| Rozdzielczość wideo | 1080p @ 30 fps |
Bateria
| Typ | Li-Ion |
| Pojemność | 4500 mAh |
| Moc ładowania przewodowego | 22.5 W |
| Szybkie ładowanie | Tak |
Sieć
| Karty SIM | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE | Tak |
| Prędkości transmisji danych | LTE, HSPA |
| Pasma 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| Pasma 3G | HSPA: 850 / 900 / 2100 MHz |
| Pasma 4G | LTE: b3 (1800), b41 (2500 MHz) |
Łączność
| Obsługa Wi-Fi | Tak ( Wi-Fi 4 ) |
| Standardy Wi-Fi | 802.11/b/a/g/n |
| Funkcje Wi-Fi | Hotspot mobilny, Rozmowy Wi-Fi |
| Obsługa Bluetooth | Tak, v5.0 |
| Porty USB | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| Standard USB | Ładowanie przez USB, Urządzenie pamięci masowej USB (UMS) |
| Obsługa GPS | Tak |
| Funkcje GPS | GPS |
| Obsługa NFC | Tak |
Multimedia
| Głośniki | Tak |
| Złącze słuchawkowe | Tak |
| Audio | Głośniki stereo |
Funkcje
| Czujniki | Akcelerometr Czujnik linii papilarnych Czujnik zbliżeniowy |
Zastrzeżenie: Nie możemy zagwarantować, że wszystkie informacje na tej stronie są w 100% poprawne.
Zdjęcia ZTE Blade V40s
Najczęściej zadawane pytania
-
Ile kosztuje ZTE Blade V40s?
Cena ZTE Blade V40s wynosi €170 i może się zmieniać w czasie.
-
Kiedy ZTE Blade V40s trafił do sprzedaży?
Model ZTE Blade V40s oficjalnie zadebiutował Wtorek, 04 Października 2022 r..
-
Czy ZTE Blade V40s jest dostępny w sklepach?
Tak, ZTE Blade V40s jest dostępny w sklepach, ponieważ nadal jest produkowany.
-
Ile waży ZTE Blade V40s?
Model ZTE Blade V40s waży około 184 g.
-
Jaką przekątną ma ekran ZTE Blade V40s?
Wyświetlacz ZTE Blade V40s ma 6.67 cala.
-
Czy ZTE Blade V40s obsługuje 5G?
Nie, ZTE Blade V40s nie obsługuje sieci 5G.
-
Ile aparatów ma ZTE Blade V40s?
Model ZTE Blade V40s ma z tyłu Potrójny aparat, a z przodu Pojedynczy aparat do selfie.