ZTE Blade V70
Specyfikacja ZTE Blade V70
Ogólne
| Marka | ZTE |
| Model | Blade V70 |
| Alias modelu | Z2459 (Wersja międzynarodowa) |
| Data zapowiedzi | Poniedziałek, 18 Listopada 2024 r. |
| Data wprowadzenia | Środa, 01 Stycznia 2025 r. |
| Status | Dostępny |
| Ceny | €139 |
Konstrukcja
| Grubość | 8.2 mm (0.32 cali) |
| Kolory | Złoty, Szary, Zielony |
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | IPS LCD |
| Przekątna ekranu | 6.7 cali |
| Rozdzielczość | 720 × 1600 px |
| Częstotliwość odświeżania | 120 Hz |
| Proporcje ekranu | 20:9 |
| Gęstość pikseli | 262 ppi |
| Ochrona ekranu | Mohs poziom 4 |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Funkcje ekranu | Pojemnościowy ekran dotykowy Ekran wielodotykowy |
Podzespoły
| Pamięć RAM | 8GB |
| Pamięć wewnętrzna | 256GB |
| Warianty | 256GB 8GB RAM |
| Rozszerzanie pamięci | Tak |
| Gniazda kart | microSDXC |
Oprogramowanie
| System operacyjny | Android 14 (Upside Down Cake) |
Aparat główny
| Obsługa aparatów | Tak |
| Pojedynczy aparat | 108 Mpix, ƒ/1.8 ( Obiektyw szerokokątny ), 1/1.67" Rozmiar sensora PDAF |
| Obsługa lampy błyskowej | Tak |
| Typ lampy | Lampa LED |
| Funkcje | Wysoki Zakres Dynamiczny (HDR) Panorama |
| Możliwości wideo | Tak |
| Rozdzielczość wideo | 1080p @ 30 fps |
Aparat przedni
| Obsługa aparatów | Tak |
| Pojedynczy aparat | 16 Mpix |
| Możliwości wideo | Tak |
| Rozdzielczość wideo | 1080p @ 30 fps |
Bateria
| Pojemność | 5000 mAh |
| Moc ładowania przewodowego | 22.5 W |
Sieć
| Karty SIM | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| Prędkości transmisji danych | LTE, HSPA |
| Pasma 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| Pasma 3G | HSPA: 850 / 900 / 1900 / 2100 MHz |
| Pasma 4G | LTE: b3 (1800), b41 (2500 MHz) |
Łączność
| Obsługa Wi-Fi | Tak ( Wi-Fi 5 ) |
| Standardy Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac |
| Funkcje Wi-Fi | Dual-band |
| Obsługa Bluetooth | Tak, v5.2 |
| Porty USB | USB Type-C 2.0 |
| Standard USB | Ładowanie przez USB, Urządzenie pamięci masowej USB (UMS) |
| Obsługa GPS | Tak |
| Funkcje GPS | GALILEO, GLONASS, GPS |
| Obsługa NFC | Tak |
Multimedia
| Głośniki | Tak |
| Złącze słuchawkowe | Tak |
Funkcje
| Czujniki | Akcelerometr Czujnik zbliżeniowy Boczny czytnik linii papilarnych |
Zastrzeżenie: Nie możemy zagwarantować, że wszystkie informacje na tej stronie są w 100% poprawne.
Zdjęcia ZTE Blade V70
Najczęściej zadawane pytania
-
Ile kosztuje ZTE Blade V70?
Cena ZTE Blade V70 wynosi €139 i może się zmieniać w czasie.
-
Kiedy ZTE Blade V70 trafił do sprzedaży?
Model ZTE Blade V70 oficjalnie zadebiutował Środa, 01 Stycznia 2025 r..
-
Czy ZTE Blade V70 jest dostępny w sklepach?
Tak, ZTE Blade V70 jest dostępny w sklepach, ponieważ nadal jest produkowany.
-
Jaką przekątną ma ekran ZTE Blade V70?
Wyświetlacz ZTE Blade V70 ma 6.7 cala.
-
Czy ZTE Blade V70 obsługuje 5G?
Nie, ZTE Blade V70 nie obsługuje sieci 5G.
-
Ile aparatów ma ZTE Blade V70?
Model ZTE Blade V70 ma z tyłu Pojedynczy aparat, a z przodu Pojedynczy aparat do selfie.