ZTE S30 Pro
Specyfikacja ZTE S30 Pro
Ogólne
| Marka | ZTE |
| Model | S30 Pro |
| Alias modelu | A2122H (Wersja międzynarodowa) |
| Data zapowiedzi | Środa, 31 Marca 2021 r. |
| Data wprowadzenia | Sobota, 03 Kwietnia 2021 r. |
| Status | Dostępny |
| Ceny | €390 |
Konstrukcja
| Wysokość | 163.5 mm (6.44 cali) |
| Szerokość | 75.2 mm (2.96 cali) |
| Grubość | 7.8 mm (0.31 cali) |
| Waga | 183 g (6.46 oz) |
| Kolory | czarny, Różowo niebieski |
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | AMOLED |
| Przekątna ekranu | 6.67 cali |
| Rozdzielczość | 1080 × 2400 px |
| Częstotliwość odświeżania | 144 Hz |
| Proporcje ekranu | 20:9 |
| Gęstość pikseli | 395 ppi |
| Stosunek ekranu do obudowy | ≈ 87.4% |
| Szczytowa jasność | 800 cd/m² |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Bezramkowy front | Tak |
| Funkcje ekranu | Pojemnościowy ekran dotykowy HDR10+ Ekran wielodotykowy |
Podzespoły
| Chipset | Qualcomm Snapdragon 768G |
| Rdzenie CPU | 8 |
| Proces technologiczny | 7 nm |
| Maks. taktowanie CPU | 2.8 GHz |
| Architektura CPU | 64-bit |
| Mikroarchitektura | Cortex-A76 Cortex-A55 Qualcomm Kryo 475 |
| Typ pamięci | LPDDR4X |
| GPU | Qualcomm Adreno 620 |
| Pamięć RAM | 8GB |
| Pamięć wewnętrzna | 256GB |
| Warianty | 256GB 8GB RAM |
| Rozszerzanie pamięci | Tak |
| Gniazda kart | microSDXC |
Oprogramowanie
| System operacyjny | Android 11 (Red Velvet Cake) |
| Interfejs użytkownika | MyOS 11 |
Aparat główny
| Obsługa aparatów | Tak |
| Poczwórny aparat | 64 Mpix, ƒ/1.8, 26 mm ( Obiektyw szerokokątny ), 0.8 μm, 1/1.72" Rozmiar sensora PDAF 8 Mpix, ƒ/2.4, 16 mm, 120° ( Obiektyw ultraszerokokątny ) 2 Mpix ( Obiektyw makro ) 0.08 Mpix ( Obiektyw pomocniczy ) |
| Obsługa lampy błyskowej | Tak |
| Typ lampy | Lampa LED |
| Funkcje | Lampa błyskowa automatyczna Tryb zdjęć seryjnych Zoom cyfrowy Kompensacja ekspozycji Wykrywanie twarzy Wysoki Zakres Dynamiczny (HDR) Ustawienia ISO Panorama Dotknij, aby ustawić ostrość |
| Możliwości wideo | Tak |
| Rozdzielczość wideo | 2160p @ 30/60 fps 1080p @ 30 fps |
| Funkcje wideo | Gyro-EIS |
Aparat przedni
| Obsługa aparatów | Tak |
| Pojedynczy aparat | 44 Mpix |
| Funkcje | Wysoki Zakres Dynamiczny (HDR) |
| Możliwości wideo | Tak |
| Rozdzielczość wideo | 2160p @ 30 fps 1080p @ 30 fps |
Bateria
| Typ | Li-Ion |
| Pojemność | 4200 mAh |
| Moc ładowania przewodowego | 55 W |
| Szybkie ładowanie | Tak |
Sieć
| Karty SIM | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE | Tak |
| Prędkości transmisji danych | 5G, LTE, HSPA |
| Pasma 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz CDMA: 800 MHz |
| Pasma 3G | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| Pasma 4G | LTE: b1 (2100), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b17 (700), b20 (800), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500 MHz) |
| Pasma 5G | 5G: n1 (2100), n3 (1800), n28 (700), n41 (2500), n78 (3500 MHz) |
Łączność
| Obsługa Wi-Fi | Tak ( Wi-Fi 5 ) |
| Standardy Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac |
| Funkcje Wi-Fi | Dual-band, Hotspot mobilny, Wi-Fi Direct |
| Obsługa Bluetooth | Tak, v5.1 |
| Porty USB | USB Type-C 2.0 |
| Standard USB | Ładowanie przez USB, Urządzenie pamięci masowej USB (UMS) |
| Obsługa GPS | Tak |
| Funkcje GPS | GPS, BDS |
| Obsługa NFC | Nie |
Multimedia
| Głośniki | Tak |
| Złącze słuchawkowe | Nie |
| Radio FM | Nie |
Funkcje
| Czujniki | Akcelerometr Kompas / Magnetometr Czujnik linii papilarnych Żyroskop Czujnik zbliżeniowy |
Zastrzeżenie: Nie możemy zagwarantować, że wszystkie informacje na tej stronie są w 100% poprawne.
Zdjęcia ZTE S30 Pro
Najczęściej zadawane pytania
-
Ile kosztuje ZTE S30 Pro?
Cena ZTE S30 Pro wynosi €390 i może się zmieniać w czasie.
-
Kiedy ZTE S30 Pro trafił do sprzedaży?
Model ZTE S30 Pro oficjalnie zadebiutował Sobota, 03 Kwietnia 2021 r..
-
Czy ZTE S30 Pro jest dostępny w sklepach?
Tak, ZTE S30 Pro jest dostępny w sklepach, ponieważ nadal jest produkowany.
-
Ile waży ZTE S30 Pro?
Model ZTE S30 Pro waży około 183 g.
-
Jaką przekątną ma ekran ZTE S30 Pro?
Wyświetlacz ZTE S30 Pro ma 6.67 cala.
-
Czy ZTE S30 Pro obsługuje 5G?
Tak, ZTE S30 Pro obsługuje 5G na pasmach n1, n3, n28, n41, n78.
-
Ile aparatów ma ZTE S30 Pro?
Model ZTE S30 Pro ma z tyłu Poczwórny aparat, a z przodu Pojedynczy aparat do selfie.