ZTE V70
Specyfikacja ZTE V70
Ogólne
| Marka | ZTE |
| Model | V70 |
| Data zapowiedzi | Poniedziałek, 05 Czerwca 2023 r. |
| Data wprowadzenia | Poniedziałek, 05 Czerwca 2023 r. |
| Status | Dostępny |
Konstrukcja
| Wysokość | 163.9 mm (6.45 cali) |
| Szerokość | 76.2 mm (3.00 cali) |
| Grubość | 8.3 mm (0.33 cali) |
| Waga | 192 g (6.77 oz) |
| Kolory | Oliwkowa zieleń |
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | AMOLED |
| Przekątna ekranu | 6.67 cali |
| Rozdzielczość | 1080 × 2400 px |
| Proporcje ekranu | 20:9 |
| Gęstość pikseli | 395 ppi |
| Stosunek ekranu do obudowy | ≈ 86% |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Bezramkowy front | Tak |
| Funkcje ekranu | 1 miliard kolorów Pojemnościowy ekran dotykowy Ekran wielodotykowy |
Podzespoły
| Chipset | MediaTek Dimensity 810 |
| Rdzenie CPU | 8 |
| Proces technologiczny | 6 nm |
| Maks. taktowanie CPU | 2.4 GHz |
| Architektura CPU | 64-bit |
| Mikroarchitektura | Cortex-A76 Cortex-A55 |
| Typ pamięci | LPDDR4X |
| GPU | ARM Mali-G57 MC2 |
| Pamięć RAM | 8GB |
| Pamięć wewnętrzna | 256GB |
| Warianty | 256GB 8GB RAM |
| Rozszerzanie pamięci | Nie |
Oprogramowanie
| System operacyjny | Android 11 (Red Velvet Cake) |
| Interfejs użytkownika | MyOS 11.5 |
Aparat główny
| Obsługa aparatów | Tak |
| Potrójny aparat | 64 Mpix, ƒ/1.8, 25 mm ( Obiektyw szerokokątny ) PDAF 8 Mpix, ƒ/2.2, 16 mm, 120° ( Obiektyw ultraszerokokątny ) 5 Mpix ( Obiektyw makro ) |
| Obsługa lampy błyskowej | Tak |
| Typ lampy | Lampa LED |
| Funkcje | Wysoki Zakres Dynamiczny (HDR) Panorama |
| Możliwości wideo | Tak |
| Rozdzielczość wideo | 1080p @ 30 fps |
Aparat przedni
| Obsługa aparatów | Tak |
| Pojedynczy aparat | 16 Mpix ( Obiektyw szerokokątny ) |
| Możliwości wideo | Tak |
| Rozdzielczość wideo | 1080p @ 30 fps |
Bateria
| Typ | Li-Poly |
| Pojemność | 5100 mAh |
| Moc ładowania przewodowego | 66 W |
Sieć
| Karty SIM | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE | Tak |
| Prędkości transmisji danych | 5G, LTE, HSPA |
| Pasma 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| Pasma 3G | HSPA: 850 / 900 / 1900 / 2100 MHz |
| Pasma 4G | LTE: b3 (1800), b41 (2500 MHz) |
| Pasma 5G | 5G: n1 (2100), n2 (1900 MHz) |
Łączność
| Obsługa Wi-Fi | Tak ( Wi-Fi 5 ) |
| Standardy Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac |
| Funkcje Wi-Fi | Dual-band, Hotspot mobilny |
| Obsługa Bluetooth | Tak, v5.1 |
| Porty USB | USB Type-C 2.0 |
| Standard USB | Ładowanie przez USB, Urządzenie pamięci masowej USB (UMS) |
| Obsługa GPS | Tak |
| Funkcje GPS | BDS, GALILEO, GLONASS, GPS |
| Obsługa NFC | Tak |
Multimedia
| Głośniki | Tak |
| Złącze słuchawkowe | Tak |
Funkcje
| Czujniki | Akcelerometr Kompas Żyroskop Czujnik zbliżeniowy Boczny czytnik linii papilarnych |
Zastrzeżenie: Nie możemy zagwarantować, że wszystkie informacje na tej stronie są w 100% poprawne.
Zdjęcia ZTE V70
Najczęściej zadawane pytania
-
Kiedy ZTE V70 trafił do sprzedaży?
Model ZTE V70 oficjalnie zadebiutował Poniedziałek, 05 Czerwca 2023 r..
-
Czy ZTE V70 jest dostępny w sklepach?
Tak, ZTE V70 jest dostępny w sklepach, ponieważ nadal jest produkowany.
-
Ile waży ZTE V70?
Model ZTE V70 waży około 192 g.
-
Jaką przekątną ma ekran ZTE V70?
Wyświetlacz ZTE V70 ma 6.67 cala.
-
Czy ZTE V70 obsługuje 5G?
Tak, ZTE V70 obsługuje 5G na pasmach n1, n2.
-
Ile aparatów ma ZTE V70?
Model ZTE V70 ma z tyłu Potrójny aparat, a z przodu Pojedynczy aparat do selfie.