Lava Shark 2
Specyfikacja Lava Shark 2
Ogólne
| Marka | Lava |
| Model | Shark 2 |
| Data zapowiedzi | Wtorek, 26 Maja 2026 r. |
| Data wprowadzenia | Środa, 10 Czerwca 2026 r. |
| Status | Wkrótce w sprzedaży |
| Ceny | €110 |
Konstrukcja
| Wysokość | 165.9 mm (6.53 cali) |
| Szerokość | 76.8 mm (3.02 cali) |
| Grubość | 8.8 mm (0.35 cali) |
| Waga | 210 g (7.41 oz) |
| Kolory | czarny, Biały |
| Odporność | Pyłoszczelny i wodoodporny (przeciw rozpryskiwaniu wody) |
| Certyfikaty odporności | IP64 |
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | IPS LCD |
| Przekątna ekranu | 6.75 cali |
| Rozdzielczość | 720 × 1612 px |
| Częstotliwość odświeżania | 120 Hz |
| Proporcje ekranu | 20:9 |
| Gęstość pikseli | 262 ppi |
| Stosunek ekranu do obudowy | ≈ 85.9% |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Funkcje ekranu | Pojemnościowy ekran dotykowy Ekran wielodotykowy |
Podzespoły
| Chipset | Unisoc T8200 |
| Rdzenie CPU | 8 |
| Proces technologiczny | 6 nm |
| Maks. taktowanie CPU | 2300 MHz |
| Architektura CPU | 64-bit |
| Mikroarchitektura | 2x 2.3 GHz – Cortex-A76 6x 2.1 GHz – Cortex-A55 |
| Typ pamięci | LPDDR4X |
| GPU | ARM Mali-G57 MC2 @850MHz |
| Pamięć RAM | 4GB |
| Pamięć wewnętrzna | 64GB |
| Typ pamięci wewnętrznej | UFS 2.2 |
| Warianty | 64GB 4GB RAM |
| Rozszerzanie pamięci | Tak |
| Gniazda kart | microSDXC |
Oprogramowanie
| System operacyjny | Android 16 (Baklava) |
Aparat główny
| Obsługa aparatów | Tak |
| Pojedynczy aparat | 13 Mpix |
| Obsługa lampy błyskowej | Tak |
| Typ lampy | Lampa LED |
| Funkcje | Wysoki Zakres Dynamiczny (HDR) Panorama |
| Możliwości wideo | Tak |
| Rozdzielczość wideo | 1080p @ 30 fps |
Aparat przedni
| Obsługa aparatów | Tak |
| Pojedynczy aparat | 5 Mpix |
| Możliwości wideo | Tak |
Bateria
| Pojemność | 6000 mAh |
| Moc ładowania przewodowego | 18 W |
Sieć
| Karty SIM | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE | Tak |
| Prędkości transmisji danych | 5G, LTE, HSPA |
| Pasma 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| Pasma 3G | HSPA: 850 / 900 / 2100 MHz |
| Pasma 4G | LTE: b3 (1800), b41 (2500 MHz) |
| Pasma 5G | 5G: n1 (2100), n2 (1900 MHz) |
Łączność
| Obsługa Wi-Fi | Tak ( Wi-Fi 5 ) |
| Standardy Wi-Fi | 802.11/b/g/n/ac |
| Obsługa Bluetooth | Tak, v5.0 |
| Porty USB | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| Standard USB | Ładowanie przez USB, Urządzenie pamięci masowej USB (UMS) |
| Obsługa GPS | Tak |
| Funkcje GPS | GLONASS, GPS |
| Obsługa NFC | Nie |
Multimedia
| Głośniki | Tak |
| Złącze słuchawkowe | Tak |
| Radio FM | Tak |
Funkcje
| Czujniki | Akcelerometr Czujnik zbliżeniowy Boczny czytnik linii papilarnych |
Zastrzeżenie: Nie możemy zagwarantować, że wszystkie informacje na tej stronie są w 100% poprawne.
Zdjęcia Lava Shark 2
Najczęściej zadawane pytania
-
Ile kosztuje Lava Shark 2?
Cena Lava Shark 2 wynosi €110 i może się zmieniać w czasie.
-
Kiedy Lava Shark 2 ma zadebiutować?
Premiera Lava Shark 2 została zaplanowana na Środa, 10 Czerwca 2026 r..
-
Czy Lava Shark 2 jest dostępny w sklepach?
Nie, Lava Shark 2 nie jest dostępny, ponieważ jeszcze nie miał premiery.
-
Ile waży Lava Shark 2?
Model Lava Shark 2 waży około 210 g.
-
Jaką przekątną ma ekran Lava Shark 2?
Wyświetlacz Lava Shark 2 ma 6.75 cala.
-
Czy Lava Shark 2 obsługuje 5G?
Tak, Lava Shark 2 obsługuje 5G na pasmach n1, n2.
-
Ile aparatów ma Lava Shark 2?
Model Lava Shark 2 ma z tyłu Pojedynczy aparat, a z przodu Pojedynczy aparat do selfie.