Motorola Razr 2019
Specyfikacja Motorola Razr 2019
Ogólne
| Marka | Motorola |
| Model | Razr 2019 |
| Alias modelu | XT2000-1 (Wersja międzynarodowa) XT2000-2 (Wersja międzynarodowa) |
| Data zapowiedzi | Czwartek, 06 Lutego 2020 r. |
| Data wprowadzenia | Czwartek, 06 Lutego 2020 r. |
| Status | Wycofany |
| Ceny | €510 |
Konstrukcja
| Wysokość | 172 mm (6.77 cali) |
| Szerokość | 72 mm (2.83 cali) |
| Grubość | 6.9 mm (0.27 cali) |
| Waga | 205 g (7.23 oz) |
| Materiały obudowy | Tył: Plastik Rama: Aluminium Przód: Plastik |
| Kolory | czarny, Złoty |
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | Składany P-OLED |
| Przekątna ekranu | 6.2 cali |
| Rozdzielczość | 876 × 2142 px |
| Gęstość pikseli | 373 ppi |
| Stosunek ekranu do obudowy | ≈ 70.2% |
| Ochrona ekranu | Powłoka wodoodporna |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Bezramkowy front | Tak |
| Funkcje ekranu | Pojemnościowy ekran dotykowy Ekran wielodotykowy |
Podzespoły
| Chipset | Qualcomm Snapdragon 710 |
| Rdzenie CPU | 8 |
| Proces technologiczny | 10 nm |
| Maks. taktowanie CPU | 2.2 GHz |
| Architektura CPU | 64-bit |
| Mikroarchitektura | Cortex-A75 Cortex-A55 Qualcomm Kryo 360 |
| Typ pamięci | LPDDR4X |
| GPU | Qualcomm Adreno 616 |
| Pamięć RAM | 6GB |
| Pamięć wewnętrzna | 128GB |
| Warianty | 128GB 6GB RAM |
| Rozszerzanie pamięci | Nie |
Oprogramowanie
| System operacyjny | Android 9.0 (Pie), Aktualizacja do Android 11 (Red Velvet Cake) |
Aparat główny
| Obsługa aparatów | Tak |
| Pojedynczy aparat | 16 Mpix, ƒ/1.7 Dual-Pixel PDAF |
| Obsługa lampy błyskowej | Tak |
| Typ lampy | Podwójna lampa LED (Dual-Tone) |
| Funkcje | Laserowy autofokus Lampa błyskowa automatyczna Tryb zdjęć seryjnych Zoom cyfrowy Kompensacja ekspozycji Wykrywanie twarzy Wysoki Zakres Dynamiczny (HDR) Ustawienia ISO Panorama Dotknij, aby ustawić ostrość |
| Możliwości wideo | Tak |
| Rozdzielczość wideo | 2160p @ 30 fps 1080p @ 30 fps |
| Funkcje wideo | Gyro-EIS |
| Czujniki | Czujnik 3D ToF |
Aparat przedni
| Obsługa aparatów | Tak |
| Pojedynczy aparat | 5 Mpix, ƒ/2.0 |
| Funkcje | Wysoki Zakres Dynamiczny (HDR) |
| Możliwości wideo | Tak |
| Rozdzielczość wideo | 1080p @ 30 fps |
Bateria
| Typ | Li-Poly |
| Pojemność | 2510 mAh |
| Wymienność | Niewymienna |
| Moc ładowania przewodowego | 15 W |
| Szybkie ładowanie | Tak |
Sieć
| Karty SIM | Single SIM (eSIM) |
| VoLTE | Tak |
| Prędkości transmisji danych | LTE, HSPA |
| Pasma 2G | GSM: 900 / 1800 / 1900 MHz CDMA: 800 / 1900 MHz |
| Pasma 3G | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| Pasma 4G | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b13 (700), b20 (800), b28 (700), b38 (2600), b66 (1700 MHz) |
Łączność
| Obsługa Wi-Fi | Tak ( Wi-Fi 5 ) |
| Standardy Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac |
| Funkcje Wi-Fi | Dual-band, Hotspot mobilny, Wi-Fi Direct |
| Obsługa Bluetooth | Tak, v5.0 |
| Porty USB | USB Type-C 3.0 |
| Standard USB | Ładowanie przez USB, Urządzenie pamięci masowej USB (UMS) |
| Obsługa GPS | Tak |
| Funkcje GPS | GLONASS, GPS |
| Obsługa NFC | Tak |
Multimedia
| Głośniki | Tak |
| Złącze słuchawkowe | Nie |
| Radio FM | Nie |
Funkcje
| Czujniki | Akcelerometr Kompas / Magnetometr Czujnik linii papilarnych Żyroskop Czujnik zbliżeniowy |
Zastrzeżenie: Nie możemy zagwarantować, że wszystkie informacje na tej stronie są w 100% poprawne.
Opinie o Motorola Razr 2019
Wideorecenzje
Zdjęcia Motorola Razr 2019
Najczęściej zadawane pytania
-
Ile kosztuje Motorola Razr 2019?
Cena Motorola Razr 2019 wynosi €510 i może się zmieniać w czasie.
-
Kiedy Motorola Razr 2019 trafił do sprzedaży?
Model Motorola Razr 2019 oficjalnie zadebiutował Czwartek, 06 Lutego 2020 r..
-
Czy Motorola Razr 2019 jest dostępny w sklepach?
Nie, Motorola Razr 2019 nie jest już oficjalnie sprzedawany, bo produkcję zakończono. Można go wciąż znaleźć u resellerów.
-
Ile waży Motorola Razr 2019?
Model Motorola Razr 2019 waży około 205 g.
-
Jaką przekątną ma ekran Motorola Razr 2019?
Wyświetlacz Motorola Razr 2019 ma 6.2 cala.
-
Czy Motorola Razr 2019 obsługuje 5G?
Nie, Motorola Razr 2019 nie obsługuje sieci 5G.
-
Ile aparatów ma Motorola Razr 2019?
Model Motorola Razr 2019 ma z tyłu Pojedynczy aparat, a z przodu Pojedynczy aparat do selfie.