Motorola Razr 60 Ultra
Specyfikacja Motorola Razr 60 Ultra
Ogólne
| Marka | Motorola |
| Model | Razr 60 Ultra |
| Alias modelu | XT2551-6 (Wersja międzynarodowa) |
| Data zapowiedzi | Czwartek, 24 Kwietnia 2025 r. |
| Data wprowadzenia | Piątek, 25 Kwietnia 2025 r. |
| Status | Dostępny |
| Ceny | $1,299.99 £897.99 €620.82 |
Konstrukcja
| Wysokość | 171.5 mm (6.75 cali) |
| Szerokość | 74 mm (2.91 cali) |
| Grubość | 7.2 mm (0.28 cali) |
| Waga | 199 g (7.02 oz) |
| Materiały obudowy | Tył: polimer silikonowy (eko skóra) Rama: Aluminium (seria 6000) Przód: Gorilla Glass Ceramic (złożony) Przód: Plastik (Rozłożony) Zawias: Stal nierdzewna |
| Kolory | brązowy, ciemnozielony, Różowy, Czerwony |
| Odporność | Odporność na kurz i wodę (do 1,5 m przez 30 min) |
| Certyfikaty odporności | IP48 |
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | Składany LTPO AMOLED |
| Przekątna ekranu | 7 cali |
| Rozdzielczość | 1224 × 2912 px |
| Częstotliwość odświeżania | 165 Hz |
| Gęstość pikseli | 464 ppi |
| Stosunek ekranu do obudowy | ≈ 84.1% |
| Szczytowa jasność | 4500 cd/m² |
| Ochrona ekranu | Corning Gorilla Glass Ceramic, Mohs poziom 5 |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Funkcje ekranu | 1 miliard kolorów Pojemnościowy ekran dotykowy Dolby Vision HDR10+ Ekran wielodotykowy |
Podzespoły
| Chipset | Qualcomm Snapdragon 8 Elite |
| Rdzenie CPU | 8 |
| Proces technologiczny | 3 nm |
| Maks. taktowanie CPU | 4320 MHz |
| Architektura CPU | 64-bit |
| Mikroarchitektura | 2x 4.32 GHz – Oryon V2 Phoenix L 6x 3.53 GHz – Oryon V2 Phoenix M |
| Typ pamięci | LPDDR5X |
| GPU | Qualcomm Adreno 830 (1100 MHz) |
| Pamięć RAM | 12GB, 16GB |
| Pamięć wewnętrzna | 256GB, 512GB, 1TB |
| Typ pamięci wewnętrznej | UFS 4.0 |
| Warianty | 256GB 12GB RAM 256GB 16GB RAM 512GB 12GB RAM 512GB 16GB RAM 1TB 12GB RAM 1TB 16GB RAM |
| Rozszerzanie pamięci | Nie |
Oprogramowanie
| System operacyjny | Android 15 (Vanilla Ice Cream) |
Aparat główny
| Obsługa aparatów | Tak |
| Podwójny aparat | 50 Mpix, ƒ/1.8, 24 mm ( Obiektyw szerokokątny ), 1.0 μm, 1/1.56" Rozmiar sensora Multi-Directional PDAF Optyczna stabilizacja obrazu (OIS) 50 Mpix, ƒ/2.0, 12 mm, 122° ( Obiektyw ultraszerokokątny ), 0.6 μm PDAF |
| Obsługa lampy błyskowej | Tak |
| Typ lampy | Lampa LED |
| Funkcje | Wysoki Zakres Dynamiczny (HDR) Panorama |
| Możliwości wideo | Tak |
| Rozdzielczość wideo | 4320p @ 30 fps 2160p @ 30/60/120 fps 1080p @ 30/60/120/240 fps |
| Funkcje wideo | Dolby Vision HDR, Gyro-EIS |
Aparat przedni
| Obsługa aparatów | Tak |
| Pojedynczy aparat | 50 Mpix, ƒ/2.0 ( Obiektyw szerokokątny ), 0.64 μm |
| Funkcje | Wysoki Zakres Dynamiczny (HDR) |
| Możliwości wideo | Tak |
| Rozdzielczość wideo | 2160p @ 30/60 fps 1080p @ 30/60 fps |
Bateria
| Pojemność | 4700 mAh |
| Moc ładowania przewodowego | 68 W |
| Ładowanie bezprzewodowe | Tak |
| Moc ładowania bezprzewodowego | 30 W |
| Funkcje | Odwrócone ładowanie przewodowe |
Sieć
| Karty SIM | Dual SIM (Nano-SIM + eSIM) Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE | Tak |
| Prędkości transmisji danych | 5G, LTE, HSPA |
| Pasma 2G | GSM: 900 / 1800 / 1900 MHz CDMA: 800 / 1900 MHz |
| Pasma 3G | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| Pasma 4G | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b13 (700), b14 (700), b17 (700), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b25 (1900), b26 (850), b28 (700), b29 (700), b30 (2300), b32 (1500), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b42 (3500), b43 (3700), b48 (3800), b66 (1700), b71 (600 MHz) |
| Pasma 5G | 5G: n1 (2100), n2 (1900), n3 (1800), n5 (850), n7 (2600), n8 (900), n12 (700), n14 (700), n20 (800), n25 (1900), n26 (850), n28 (700), n29 (700), n30 (2300), n38 (2600), n40 (2300), n41 (2500), n48 (3500), n66 (2100), n70 (2000), n71 (600), n75 (1500), n77 (3700), n78 (3500 MHz) |
Łączność
| Obsługa Wi-Fi | Tak ( Wi-Fi 7 ) |
| Standardy Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac/ax/be |
| Funkcje Wi-Fi | Dual-band lub Tri-band: Zależy od rynku lub regionu |
| Obsługa Bluetooth | Tak, v5.4 |
| Porty USB | USB Type-C USB On-The-Go |
| Standard USB | Ładowanie przez USB, Urządzenie pamięci masowej USB (UMS) |
| Obsługa GPS | Tak |
| Funkcje GPS | BDS, GALILEO, GLONASS, GPS, QZSS |
| Obsługa NFC | Tak |
Multimedia
| Głośniki | Tak |
| Złącze słuchawkowe | Nie |
| Audio | Dolby Atmos, Technologia Snapdragon Sound, Głośniki stereo |
| Radio FM | Nie |
Funkcje
| Czujniki | Akcelerometr Barometr Kompas Żyroskop Czujnik zbliżeniowy Boczny czytnik linii papilarnych |
Zastrzeżenie: Nie możemy zagwarantować, że wszystkie informacje na tej stronie są w 100% poprawne.
Opinie o Motorola Razr 60 Ultra
Wideorecenzje
Zdjęcia Motorola Razr 60 Ultra
Najczęściej zadawane pytania
-
Ile kosztuje Motorola Razr 60 Ultra?
Cena Motorola Razr 60 Ultra wynosi €620.82 i może się zmieniać w czasie.
-
Kiedy Motorola Razr 60 Ultra trafił do sprzedaży?
Model Motorola Razr 60 Ultra oficjalnie zadebiutował Piątek, 25 Kwietnia 2025 r..
-
Czy Motorola Razr 60 Ultra jest dostępny w sklepach?
Tak, Motorola Razr 60 Ultra jest dostępny w sklepach, ponieważ nadal jest produkowany.
-
Ile waży Motorola Razr 60 Ultra?
Model Motorola Razr 60 Ultra waży około 199 g.
-
Jaką przekątną ma ekran Motorola Razr 60 Ultra?
Wyświetlacz Motorola Razr 60 Ultra ma 7 cala.
-
Czy Motorola Razr 60 Ultra obsługuje 5G?
Tak, Motorola Razr 60 Ultra obsługuje 5G na pasmach n1, n2, n3, n5, n7, n8, n12, n14, n20, n25, n26, n28, n29, n30, n38, n40, n41, n48, n66, n70, n71, n75, n77, n78.
-
Ile aparatów ma Motorola Razr 60 Ultra?
Model Motorola Razr 60 Ultra ma z tyłu Podwójny aparat, a z przodu Pojedynczy aparat do selfie.