Motorola Razr 70 Ultra
Specyfikacja Motorola Razr 70 Ultra
Ogólne
| Marka | Motorola |
| Model | Razr 70 Ultra |
| Data zapowiedzi | Środa, 29 Kwietnia 2026 r. |
| Data wprowadzenia | Środa, 29 Kwietnia 2026 r. |
| Status | Dostępny |
| Ceny | €1,390 |
Konstrukcja
| Wysokość | 171.5 mm (6.75 cali) |
| Szerokość | 74 mm (2.91 cali) |
| Grubość | 7.2 mm (0.28 cali) |
| Waga | 199 g (7.02 oz) |
| Materiały obudowy | Rama: Aluminium Przód: Gorilla Glass Ceramic (złożony) Przód: Plastik (Rozłożony) |
| Kolory | brązowy, Purpurowy |
| Certyfikaty odporności | IP48 |
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | Składany LTPO AMOLED |
| Przekątna ekranu | 7 cali |
| Rozdzielczość | 1224 × 2992 px |
| Częstotliwość odświeżania | 165 Hz |
| Gęstość pikseli | 462 ppi |
| Stosunek ekranu do obudowy | ≈ 87.3% |
| Szczytowa jasność | 5000 cd/m² |
| Ochrona ekranu | Corning Gorilla Glass Ceramic |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Funkcje ekranu | 1 miliard kolorów Pojemnościowy ekran dotykowy Dolby Vision HDR10+ Ekran wielodotykowy |
Podzespoły
| Chipset | Qualcomm Snapdragon 8 Elite |
| Rdzenie CPU | 8 |
| Proces technologiczny | 3 nm |
| Maks. taktowanie CPU | 4320 MHz |
| Architektura CPU | 64-bit |
| Mikroarchitektura | 2x 4.32 GHz – Oryon V2 Phoenix L 6x 3.53 GHz – Oryon V2 Phoenix M |
| Typ pamięci | LPDDR5X |
| GPU | Qualcomm Adreno 830 (1100 MHz) |
| Pamięć RAM | 16GB |
| Pamięć wewnętrzna | 512GB |
| Typ pamięci wewnętrznej | UFS 4.0 |
| Warianty | 512GB 16GB RAM |
| Rozszerzanie pamięci | Nie |
Oprogramowanie
| System operacyjny | Android 16 (Baklava) |
Aparat główny
| Obsługa aparatów | Tak |
| Podwójny aparat | 50 Mpix, ƒ/1.8 ( Obiektyw szerokokątny ), 2.0 μm, 1/1.56" Rozmiar sensora Optyczna stabilizacja obrazu (OIS) PDAF 50 Mpix, ƒ/2.0, 122° ( Obiektyw ultraszerokokątny ), 1.2 μm, 1/2.93" Rozmiar sensora |
| Obsługa lampy błyskowej | Tak |
| Typ lampy | Lampa LED |
| Funkcje | Wysoki Zakres Dynamiczny (HDR) Panorama |
| Możliwości wideo | Tak |
| Rozdzielczość wideo | 4320p @ 30 fps 2160p @ 30/60/120 fps 1080p @ 30/60/120/240 fps |
Aparat przedni
| Obsługa aparatów | Tak |
| Pojedynczy aparat | 50 Mpix, ƒ/2.0 ( Obiektyw szerokokątny ), 1.28 μm |
| Możliwości wideo | Tak |
| Rozdzielczość wideo | 2160p @ 30/60 fps 1080p @ 30/60 fps |
Bateria
| Pojemność | 5000 mAh |
| Moc ładowania przewodowego | 68 W |
| Ładowanie bezprzewodowe | Tak |
| Moc ładowania bezprzewodowego | 30 W |
| Funkcje | Odwrócone ładowanie przewodowe |
Sieć
| Karty SIM | Dual SIM (Nano-SIM + eSIM) |
| VoLTE | Tak |
| Prędkości transmisji danych | 5G, LTE, HSPA |
| Pasma 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| Pasma 3G | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| Pasma 4G | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b13 (700), b14 (700), b17 (700), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b25 (1900), b26 (850), b28 (700), b29 (700), b30 (2300), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b48 (3800), b66 (1700), b71 (600 MHz) |
| Pasma 5G | 5G: n1 (2100), n2 (1900), n3 (1800), n5 (850), n7 (2600), n12 (700), n14 (700), n20 (800), n25 (1900), n26 (850), n28 (700), n29 (700), n30 (2300), n38 (2600), n40 (2300), n41 (2500), n48 (3500), n66 (2100), n70 (2000), n71 (600), n77 (3700), n78 (3500 MHz) |
Łączność
| Obsługa Wi-Fi | Tak ( Wi-Fi 7 ) |
| Standardy Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac/ax/be |
| Funkcje Wi-Fi | Tri-band |
| Obsługa Bluetooth | Tak, v5.4 |
| Porty USB | USB Type-C 2.0 |
| Standard USB | Ładowanie przez USB, Urządzenie pamięci masowej USB (UMS) |
| Obsługa GPS | Tak |
| Funkcje GPS | BDS, GALILEO, GLONASS, GPS, QZSS |
| Obsługa NFC | Tak |
Multimedia
| Głośniki | Tak |
| Złącze słuchawkowe | Nie |
| Radio FM | Nie |
Funkcje
| Czujniki | Akcelerometr Barometr Kompas Żyroskop Czujnik zbliżeniowy Boczny czytnik linii papilarnych |
Zastrzeżenie: Nie możemy zagwarantować, że wszystkie informacje na tej stronie są w 100% poprawne.
Zdjęcia Motorola Razr 70 Ultra
Najczęściej zadawane pytania
-
Ile kosztuje Motorola Razr 70 Ultra?
Cena Motorola Razr 70 Ultra wynosi €1,390 i może się zmieniać w czasie.
-
Kiedy Motorola Razr 70 Ultra trafił do sprzedaży?
Model Motorola Razr 70 Ultra oficjalnie zadebiutował Środa, 29 Kwietnia 2026 r..
-
Czy Motorola Razr 70 Ultra jest dostępny w sklepach?
Tak, Motorola Razr 70 Ultra jest dostępny w sklepach, ponieważ nadal jest produkowany.
-
Ile waży Motorola Razr 70 Ultra?
Model Motorola Razr 70 Ultra waży około 199 g.
-
Jaką przekątną ma ekran Motorola Razr 70 Ultra?
Wyświetlacz Motorola Razr 70 Ultra ma 7 cala.
-
Czy Motorola Razr 70 Ultra obsługuje 5G?
Tak, Motorola Razr 70 Ultra obsługuje 5G na pasmach n1, n2, n3, n5, n7, n12, n14, n20, n25, n26, n28, n29, n30, n38, n40, n41, n48, n66, n70, n71, n77, n78.
-
Ile aparatów ma Motorola Razr 70 Ultra?
Model Motorola Razr 70 Ultra ma z tyłu Podwójny aparat, a z przodu Pojedynczy aparat do selfie.