Oppo Find N6
Specyfikacja Oppo Find N6
Ogólne
| Marka | Oppo |
| Model | Find N6 |
| Alias modelu | PLP110 (Wersja międzynarodowa) PLP120 (Wersja międzynarodowa) |
| Data zapowiedzi | Wtorek, 17 Marca 2026 r. |
| Data wprowadzenia | Piątek, 20 Marca 2026 r. |
| Status | Dostępny |
| Ceny | €1,250 |
Konstrukcja
| Wysokość | 159.9 mm (6.30 cali) |
| Szerokość | 145.6 mm (5.73 cali) |
| Grubość | 4.2 mm (0.17 cali) |
| Waga | 225 g (7.94 oz) |
| Materiały obudowy | Tył: Szkło Rama: Stop aluminium Przód: Szkło NanoCrystal (złożone) Przód: Plastik (Rozłożony) Zawias: stop tytanu (klasa 5) |
| Kolory | czarny, Pomarańczowy, Tytanowy |
| Odporność | Odporna na kurz i wodę (wytrzymuje silne strumienie wody pod wysokim ciśnieniem; zanurzalna do 1 m przez 30 minut) |
| Certyfikaty odporności | IP58, IP59 |
| Elementy konstrukcji | Technologia samonaprawiającego się szkła pamięciowego (wewnętrzny wyświetlacz), Obsługa rysika (oba wyświetlacze), Niewyczuwalne zagięcie |
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | Składany LTPO OLED, LTPO OLED |
| Przekątna ekranu | 8.12 cali |
| Rozdzielczość | 2248 × 2480 px |
| Częstotliwość odświeżania | 120 Hz |
| Gęstość pikseli | 412 ppi |
| Stosunek ekranu do obudowy | ≈ 90.9% |
| Szczytowa jasność | 2500 cd/m² |
| Ochrona ekranu | Szkło NanoCrystal |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Funkcje ekranu | 1 miliard kolorów 2160Hz PWM Dimming Pojemnościowy ekran dotykowy Dolby Vision HDR10+ HDR Vivid Ekran wielodotykowy Obsługa obrazów Ultra HDR |
Podzespoły
| Chipset | Qualcomm Snapdragon 8 Elite Gen 5 |
| Rdzenie CPU | 8 |
| Proces technologiczny | 3 nm |
| Maks. taktowanie CPU | 4.6 GHz |
| Architektura CPU | 64-bit |
| Mikroarchitektura | 2x 4.6 GHz – Oryon V3 Phoenix L 6x 3.62 GHz – Oryon V3 Phoenix M |
| Typ pamięci | LPDDR5X |
| GPU | Qualcomm Adreno 840 @1.20 GHz |
| Pamięć RAM | 12GB, 16GB |
| Pamięć wewnętrzna | 256GB, 512GB, 1TB |
| Typ pamięci wewnętrznej | UFS 4.1 |
| Warianty | 256GB 12GB RAM 512GB 16GB RAM 1TB 16GB RAM |
| Rozszerzanie pamięci | Nie |
Oprogramowanie
| System operacyjny | Android 16 (Baklava) |
| Interfejs użytkownika | ColorOS 16 |
Aparat główny
| Obsługa aparatów | Tak |
| Potrójny aparat | 200 Mpix, ƒ/1.8, 23 mm ( Obiektyw szerokokątny ), 0.5 μm 50 Mpix, ƒ/2.7, 70 mm ( Teleobiektyw peryskopowy ), 0.64 μm, x3 Zoom optyczny, 1/2.75" Rozmiar sensora 50 Mpix, ƒ/2.0, 15 mm, 120° ( Obiektyw ultraszerokokątny ), 0.64 μm, 1/2.75" Rozmiar sensora |
| Obsługa lampy błyskowej | Tak |
| Typ lampy | Lampa LED |
| Funkcje | Czujnik spektrum barw Kalibracja kolorów Hasselblad Wysoki Zakres Dynamiczny (HDR) Panorama |
| Możliwości wideo | Tak |
| Rozdzielczość wideo | 2160p @ 30/60/120 fps 1080p @ 30/60/120/240 fps |
| Funkcje wideo | Dolby Vision, Gyro-EIS, HDR10+ |
Aparat przedni
| Obsługa aparatów | Tak |
| Podwójny aparat | 20 Mpix, ƒ/2.4, 21 mm ( Obiektyw szerokokątny ), 0.64 μm, 1/3.42" Rozmiar sensora 20 Mpix, ƒ/2.4, 21 mm ( Obiektyw szerokokątny ), 0.64 μm, 1/3.42" Rozmiar sensora |
| Funkcje | Wysoki Zakres Dynamiczny (HDR) |
| Możliwości wideo | Tak |
| Rozdzielczość wideo | 2160p @ 30 fps 1080p @ 30 fps |
| Funkcje wideo | Gyro-EIS, HDR |
Bateria
| Typ | Si/C Li-Ion |
| Pojemność | 6000 mAh |
| Moc ładowania przewodowego | 80 W |
| Ładowanie bezprzewodowe | Tak |
| Moc ładowania bezprzewodowego | 50 W |
| Funkcje | Odwrócone ładowanie przewodowe Odwrócone ładowanie bezprzewodowe |
Sieć
| Karty SIM | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM + eSIM) Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE | Tak |
| Prędkości transmisji danych | 5G, LTE, HSPA |
| Pasma 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| Pasma 3G | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 / 800 MHz |
| Pasma 4G | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b13 (700), b17 (700), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b25 (1900), b26 (850), b28 (700), b32 (1500), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b42 (3500), b43 (3700), b48 (3800), b66 (1700), b71 (600 MHz) |
| Pasma 5G | 5G: n1 (2100), n2 (1900), n3 (1800), n5 (850), n7 (2600), n8 (900), n12 (700), n13 (700), n18 (850), n20 (800), n25 (1900), n26 (850), n28 (700), n38 (2600), n40 (2300), n41 (2500), n48 (3500), n66 (2100), n71 (600), n75 (1500), n77 (3700), n78 (3500), n79 (4700), n80 (1800), n81 (900), n83 (700), n84 (2100), n89 (850 MHz) |
Łączność
| Obsługa Wi-Fi | Tak ( Wi-Fi 7 ) |
| Standardy Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac/ax/be |
| Funkcje Wi-Fi | Dual-band lub Tri-band: Zależy od rynku lub regionu |
| Obsługa Bluetooth | Tak, v5.4 |
| Porty USB | USB Type-C 3.1 DisplayPort USB On-The-Go USB Type-C 3.1 Gen 2 |
| Obsługa GPS | Tak |
| Funkcje GPS | BDS (B1I & B1C & B2a), GALILEO (E1 & E5a), GLONASS (G1), GPS (L1 & L5), NavIC (L5), QZSS (L1 & L5) |
| Obsługa NFC | Tak |
Multimedia
| Głośniki | Tak |
| Złącze słuchawkowe | Nie |
| Audio | ulepszone dzięki Dolby Atmos, Głośniki stereo |
| Radio FM | Nie |
Funkcje
| Czujniki | Akcelerometr Kompas Podwójny żyroskop Czujnik zbliżeniowy Boczny czytnik linii papilarnych |
| Funkcje dodatkowe | Rama z aluminium serii 7000 klasy lotniczej Programowalny zasilacz (PPS) Quick Charge Łączność satelitarna (rozmowy/wiadomości/SOS) - tylko w modelu 1TB Uniwersalna Specyfikacja Szybkiego Ładowania (UFCS) USB Power Delivery |
Zastrzeżenie: Nie możemy zagwarantować, że wszystkie informacje na tej stronie są w 100% poprawne.
Zdjęcia Oppo Find N6
Najczęściej zadawane pytania
-
Ile kosztuje Oppo Find N6?
Cena Oppo Find N6 wynosi €1,250 i może się zmieniać w czasie.
-
Kiedy Oppo Find N6 trafił do sprzedaży?
Model Oppo Find N6 oficjalnie zadebiutował Piątek, 20 Marca 2026 r..
-
Czy Oppo Find N6 jest dostępny w sklepach?
Tak, Oppo Find N6 jest dostępny w sklepach, ponieważ nadal jest produkowany.
-
Ile waży Oppo Find N6?
Model Oppo Find N6 waży około 225 g.
-
Jaką przekątną ma ekran Oppo Find N6?
Wyświetlacz Oppo Find N6 ma 8.12 cala.
-
Czy Oppo Find N6 obsługuje 5G?
Tak, Oppo Find N6 obsługuje 5G na pasmach n1, n2, n3, n5, n7, n8, n12, n13, n18, n20, n25, n26, n28, n38, n40, n41, n48, n66, n71, n75, n77, n78, n79, n80, n81, n83, n84, n89.
-
Ile aparatów ma Oppo Find N6?
Model Oppo Find N6 ma z tyłu Potrójny aparat, a z przodu Podwójny aparat do selfie.