Vivo X300 Ultra
Specyfikacja Vivo X300 Ultra
Ogólne
| Marka | Vivo |
| Model | X300 Ultra |
| Alias modelu | V2547A (Wersja międzynarodowa) V2547DA (Wersja międzynarodowa) V2536A (Wersja międzynarodowa) V2562 (Wersja międzynarodowa) |
| Data zapowiedzi | Poniedziałek, 30 Marca 2026 r. |
| Data wprowadzenia | Piątek, 03 Kwietnia 2026 r. |
| Status | Wkrótce w sprzedaży |
| Ceny | €880 |
Konstrukcja
| Wysokość | 163 mm (6.42 cali) |
| Szerokość | 76.8 mm (3.02 cali) |
| Grubość | 8.2 mm (0.32 cali) |
| Waga | 232 g (8.18 oz) |
| Materiały obudowy | Tył: Szkło Rama: Aluminium Przód: Szkło |
| Kolory | czarny, Zielony, Srebrny |
| Odporność | Pyłoszczelny i wodoodporny (zanurzalny do 1,5 m przez 30 minut) |
| Certyfikaty odporności | IP69, IP68 |
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | LTPO AMOLED |
| Przekątna ekranu | 6.82 cali |
| Rozdzielczość | 1440 × 3168 px |
| Częstotliwość odświeżania | 144 Hz |
| Gęstość pikseli | 510 ppi |
| Stosunek ekranu do obudowy | ≈ 90.3% |
| Ochrona ekranu | Szkło Armor, Mohs poziom 4 |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Funkcje ekranu | 1 miliard kolorów 2160Hz PWM Dimming Pojemnościowy ekran dotykowy Dolby Vision HDR10+ HDR Vivid Ekran wielodotykowy Obsługa obrazów Ultra HDR |
Podzespoły
| Chipset | Qualcomm Snapdragon 8 Elite Gen 5 |
| Rdzenie CPU | 8 |
| Proces technologiczny | 3 nm |
| Maks. taktowanie CPU | 4.6 GHz |
| Architektura CPU | 64-bit |
| Mikroarchitektura | 2x 4.6 GHz – Oryon V3 Phoenix L 6x 3.62 GHz – Oryon V3 Phoenix M |
| Typ pamięci | LPDDR5X |
| GPU | Qualcomm Adreno 840 @1.20 GHz |
| Pamięć RAM | 12GB, 16GB |
| Pamięć wewnętrzna | 256GB, 512GB, 1TB |
| Typ pamięci wewnętrznej | UFS 4.1 |
| Warianty | 256GB 12GB RAM 512GB 12GB RAM 512GB 16GB RAM 1TB 16GB RAM |
| Rozszerzanie pamięci | Nie |
Oprogramowanie
| System operacyjny | Android 16 (Baklava) |
| Interfejs użytkownika | OriginOS 6 |
Aparat główny
| Obsługa aparatów | Tak |
| Potrójny aparat | 200 Mpix, ƒ/1.9, 35 mm ( Obiektyw szerokokątny ), 0.7 μm, 1/1.12" Rozmiar sensora gimbal OIS PDAF 200 Mpix, ƒ/2.7, 85 mm ( Teleobiektyw peryskopowy ), 0.56 μm, x3.7 Zoom optyczny, 1/1.4" Rozmiar sensora Multi-Directional PDAF Optyczna stabilizacja obrazu (OIS) 50 Mpix, ƒ/2.0, 14 mm, 116° ( Obiektyw ultraszerokokątny ), 1.22 μm, 1/1.28" Rozmiar sensora Dual-Pixel PDAF Optyczna stabilizacja obrazu (OIS) |
| Obsługa lampy błyskowej | Tak |
| Typ lampy | Lampa LED |
| Funkcje | 3D LUT import Czujnik spektrum barw Wysoki Zakres Dynamiczny (HDR) Laserowy autofokus Panorama Obiektyw Zeiss Powłoka obiektywu Zeiss T* |
| Możliwości wideo | Tak |
| Rozdzielczość wideo | 4320p @ 30 fps 2160p @ 24/30/60/120 fps 1080p @ 30/60/120/240 fps |
| Funkcje wideo | 10-bit LOG, Dolby Vision HDR, Gyro-EIS, HDR10+ |
Aparat przedni
| Obsługa aparatów | Tak |
| Pojedynczy aparat | 50 Mpix, ƒ/2.5, 24 mm ( Obiektyw szerokokątny ), 0.64 μm, 1/2.76" Rozmiar sensora Autofokus (AF) |
| Funkcje | Wysoki Zakres Dynamiczny (HDR) |
| Możliwości wideo | Tak |
| Rozdzielczość wideo | 2160p @ 30/60 fps 1080p @ 30/60 fps |
| Funkcje wideo | Gyro-EIS, HDR |
Bateria
| Typ | Si/C Li-Ion (Wersja międzynarodowa) Si/C Li-Ion (Europa) |
| Pojemność | 6600 mAh (Wersja międzynarodowa) 6400 mAh (Europa) |
| Moc ładowania przewodowego | 100 W |
| Ładowanie bezprzewodowe | Tak |
| Moc ładowania bezprzewodowego | 40 W |
| Funkcje | Odwrócone ładowanie przewodowe Odwrócone ładowanie bezprzewodowe |
Sieć
| Karty SIM | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE | Tak |
| Prędkości transmisji danych | 5G, LTE, HSPA |
| Pasma 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| Pasma 3G | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 / 800 / 1800 MHz |
| Pasma 4G | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b17 (700), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b25 (1900), b26 (850), b28 (700), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b42 (3500), b43 (3700), b48 (3800), b66 (1700 MHz) |
| Pasma 5G | 5G: n1 (2100), n2 (1900), n3 (1800), n5 (850), n7 (2600), n8 (900), n12 (700), n18 (850), n20 (800), n25 (1900), n26 (850), n28 (700), n38 (2600), n40 (2300), n41 (2500), n48 (3500), n66 (2100), n77 (3700), n78 (3500), n79 (4700), n80 (1800), n81 (900), n83 (700), n84 (2100), n89 (850 MHz) |
Łączność
| Obsługa Wi-Fi | Tak ( Wi-Fi 7 ) |
| Standardy Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac/ax/be |
| Funkcje Wi-Fi | Dual-band |
| Obsługa Bluetooth | Tak, v5.4 |
| Porty USB | USB Type-C 3.2 USB On-The-Go DisplayPort |
| Standard USB | Ładowanie przez USB, Urządzenie pamięci masowej USB (UMS) |
| Obsługa GPS | Tak |
| Funkcje GPS | BDS (B1I & B1C & B2a), GALILEO (E1 & E5a), GLONASS, GPS (L1 & L5), QZSS (L1 & L5) |
| Obsługa NFC | Tak |
Multimedia
| Głośniki | Tak |
| Złącze słuchawkowe | Nie |
| Audio | 24-bit/192kHz dźwięk Hi-Res, Głośniki stereo |
| Radio FM | Nie |
Funkcje
| Czujniki | Akcelerometr Kompas Żyroskop Czujnik zbliżeniowy Ultradźwiękowy czytnik linii papilarnych pod wyświetlaczem |
| Funkcje dodatkowe | Alarmowe SOS przez satelitę (wiadomości i połączenia) - dostępne tylko w modelu 16 GB + 1 TB Opcjonalne dodatkowe obiektywy zoom:200 mm, 2,35-krotny zoom optyczny, OIS, optyka Zeiss400 mm, 4,7-krotny zoom optyczny, OIS, optyka Zeiss Programowalny zasilacz (PPS) Quick Charge Uniwersalna Specyfikacja Szybkiego Ładowania (UFCS) USB Power Delivery |
Zastrzeżenie: Nie możemy zagwarantować, że wszystkie informacje na tej stronie są w 100% poprawne.
Zdjęcia Vivo X300 Ultra
Najczęściej zadawane pytania
-
Ile kosztuje Vivo X300 Ultra?
Cena Vivo X300 Ultra wynosi €880 i może się zmieniać w czasie.
-
Kiedy Vivo X300 Ultra ma zadebiutować?
Premiera Vivo X300 Ultra została zaplanowana na Piątek, 03 Kwietnia 2026 r..
-
Czy Vivo X300 Ultra jest dostępny w sklepach?
Nie, Vivo X300 Ultra nie jest dostępny, ponieważ jeszcze nie miał premiery.
-
Ile waży Vivo X300 Ultra?
Model Vivo X300 Ultra waży około 232 g.
-
Jaką przekątną ma ekran Vivo X300 Ultra?
Wyświetlacz Vivo X300 Ultra ma 6.82 cala.
-
Czy Vivo X300 Ultra obsługuje 5G?
Tak, Vivo X300 Ultra obsługuje 5G na pasmach n1, n2, n3, n5, n7, n8, n12, n18, n20, n25, n26, n28, n38, n40, n41, n48, n66, n77, n78, n79, n80, n81, n83, n84, n89.
-
Ile aparatów ma Vivo X300 Ultra?
Model Vivo X300 Ultra ma z tyłu Potrójny aparat, a z przodu Pojedynczy aparat do selfie.