Motorola Razr 70
Specyfikacja Motorola Razr 70
Ogólne
| Marka | Motorola |
| Model | Razr 70 |
| Data zapowiedzi | Środa, 29 Kwietnia 2026 r. |
| Data wprowadzenia | Środa, 29 Kwietnia 2026 r. |
| Status | Dostępny |
| Ceny | €920 |
Konstrukcja
| Wysokość | 171.3 mm (6.74 cali) |
| Szerokość | 74 mm (2.91 cali) |
| Grubość | 7.3 mm (0.29 cali) |
| Waga | 188 g (6.63 oz) |
| Materiały obudowy | Rama: Aluminium Przód: Plastik (Rozłożony) |
| Kolory | Zielony, Szary, Różowy, Biały |
| Odporność | Wodoodporny (do 1,5 m przez 30 minut) |
| Certyfikaty odporności | IP48 |
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | Składany LTPO AMOLED |
| Przekątna ekranu | 6.9 cali |
| Rozdzielczość | 1080 × 2640 px |
| Częstotliwość odświeżania | 120 Hz |
| Gęstość pikseli | 413 ppi |
| Stosunek ekranu do obudowy | ≈ 84.9% |
| Szczytowa jasność | 3000 cd/m² |
| Ochrona ekranu | Szkło Corning Gorilla Glass Victus, Zgodny z MIL-STD-810H |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Funkcje ekranu | 1 miliard kolorów Pojemnościowy ekran dotykowy Dolby Vision HDR10+ Ekran wielodotykowy |
Podzespoły
| Chipset | Mediatek Dimensity 7400X |
| Rdzenie CPU | 8 |
| Proces technologiczny | 4 nm |
| Maks. taktowanie CPU | 2600 MHz |
| Architektura CPU | 64-bit |
| Mikroarchitektura | 4x 2.6 GHz – Cortex-A78 4x 2.0 GHz – Cortex-A55 |
| Typ pamięci | LPDDR5 |
| GPU | ARM Mali-G615 MC2 |
| Pamięć RAM | 8GB |
| Pamięć wewnętrzna | 128GB, 256GB |
| Typ pamięci wewnętrznej | UFS 3.1 |
| Warianty | 128GB 8GB RAM 256GB 8GB RAM |
| Rozszerzanie pamięci | Nie |
Oprogramowanie
| System operacyjny | Android 16 (Baklava) |
Aparat główny
| Obsługa aparatów | Tak |
| Podwójny aparat | 50 Mpix, ƒ/1.7 ( Obiektyw szerokokątny ), 0.8 μm, 1/1.95" Rozmiar sensora Optyczna stabilizacja obrazu (OIS) 50 Mpix, ƒ/2.0, 122° ( Obiektyw ultraszerokokątny ), 1.28 μm, 1/2.76" Rozmiar sensora |
| Obsługa lampy błyskowej | Tak |
| Typ lampy | Lampa LED |
| Funkcje | Wysoki Zakres Dynamiczny (HDR) Panorama |
| Możliwości wideo | Tak |
| Rozdzielczość wideo | 2160p @ 30 fps 1080p @ 30/60/120 fps |
| Funkcje wideo | Gyro-EIS |
Aparat przedni
| Obsługa aparatów | Tak |
| Pojedynczy aparat | 32 Mpix, ƒ/2.4 ( Obiektyw szerokokątny ), 0.7 μm, 1/3.14" Rozmiar sensora |
| Funkcje | Wysoki Zakres Dynamiczny (HDR) |
| Możliwości wideo | Tak |
| Rozdzielczość wideo | 2160p @ 30 fps 1080p @ 30/60 fps |
Bateria
| Typ | Si/C Li-Ion |
| Pojemność | 4800 mAh |
| Moc ładowania przewodowego | 30 W |
| Ładowanie bezprzewodowe | Tak |
| Moc ładowania bezprzewodowego | 15 W |
Sieć
| Karty SIM | Dual SIM (Nano-SIM + eSIM) |
| VoLTE | Tak |
| Prędkości transmisji danych | 5G, LTE, HSPA |
| Pasma 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| Pasma 3G | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| Pasma 4G | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b13 (700), b14 (700), b17 (700), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b25 (1900), b26 (850), b28 (700), b29 (700), b30 (2300), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b48 (3800), b66 (1700), b71 (600 MHz) |
| Pasma 5G | 5G: n1 (2100), n2 (1900), n3 (1800), n5 (850), n7 (2600), n12 (700), n14 (700), n20 (800), n25 (1900), n26 (850), n28 (700), n29 (700), n30 (2300), n38 (2600), n40 (2300), n41 (2500), n48 (3500), n66 (2100), n70 (2000), n71 (600), n77 (3700), n78 (3500 MHz) |
Łączność
| Obsługa Wi-Fi | Tak ( Wi-Fi 6 ) |
| Standardy Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac/ax |
| Obsługa Bluetooth | Tak, v5.4 |
| Porty USB | USB Type-C 2.0 |
| Standard USB | Ładowanie przez USB, Urządzenie pamięci masowej USB (UMS) |
| Obsługa GPS | Tak |
| Funkcje GPS | GALILEO, GLONASS, GPS, QZSS |
| Obsługa NFC | Tak |
Multimedia
| Głośniki | Tak |
| Złącze słuchawkowe | Nie |
| Audio | Dolby Atmos, Głośniki stereo |
| Radio FM | Nie |
Funkcje
| Czujniki | Akcelerometr Barometr Kompas Żyroskop Czujnik zbliżeniowy Boczny czytnik linii papilarnych |
Zastrzeżenie: Nie możemy zagwarantować, że wszystkie informacje na tej stronie są w 100% poprawne.
Zdjęcia Motorola Razr 70
Najczęściej zadawane pytania
-
Ile kosztuje Motorola Razr 70?
Cena Motorola Razr 70 wynosi €920 i może się zmieniać w czasie.
-
Kiedy Motorola Razr 70 trafił do sprzedaży?
Model Motorola Razr 70 oficjalnie zadebiutował Środa, 29 Kwietnia 2026 r..
-
Czy Motorola Razr 70 jest dostępny w sklepach?
Tak, Motorola Razr 70 jest dostępny w sklepach, ponieważ nadal jest produkowany.
-
Ile waży Motorola Razr 70?
Model Motorola Razr 70 waży około 188 g.
-
Jaką przekątną ma ekran Motorola Razr 70?
Wyświetlacz Motorola Razr 70 ma 6.9 cala.
-
Czy Motorola Razr 70 obsługuje 5G?
Tak, Motorola Razr 70 obsługuje 5G na pasmach n1, n2, n3, n5, n7, n12, n14, n20, n25, n26, n28, n29, n30, n38, n40, n41, n48, n66, n70, n71, n77, n78.
-
Ile aparatów ma Motorola Razr 70?
Model Motorola Razr 70 ma z tyłu Podwójny aparat, a z przodu Pojedynczy aparat do selfie.