ZTE nubia RedMagic 11S Pro+
Specyfikacja ZTE nubia RedMagic 11S Pro+
Ogólne
| Marka | ZTE |
| Model | nubia RedMagic 11S Pro+ |
| Data zapowiedzi | Poniedziałek, 18 Maja 2026 r. |
| Data wprowadzenia | Poniedziałek, 18 Maja 2026 r. |
| Status | Dostępny |
| Ceny | €780 |
Konstrukcja
| Wysokość | 163.8 mm (6.45 cali) |
| Szerokość | 76.5 mm (3.01 cali) |
| Grubość | 8.9 mm (0.35 cali) |
| Waga | 230 g (8.11 oz) |
| Materiały obudowy | Tył: Szkło Rama: Aluminium Przód: Szkło |
| Kolory | czarny, Srebrny |
| Odporność | Wodoodporny (do 1,5 m przez 30 minut) |
| Certyfikaty odporności | IPX8 |
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | AMOLED |
| Przekątna ekranu | 6.85 cali |
| Rozdzielczość | 1216 × 2688 px |
| Częstotliwość odświeżania | 144 Hz |
| Gęstość pikseli | 431 ppi |
| Stosunek ekranu do obudowy | ≈ 90.7% |
| Szczytowa jasność | 1800 cd/m² |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Bezramkowy front | Tak |
| Funkcje ekranu | 1 miliard kolorów 2592Hz PWM Dimming Pojemnościowy ekran dotykowy Ekran wielodotykowy |
Podzespoły
| Chipset | Qualcomm Snapdragon 8 Elite Gen 5 |
| Rdzenie CPU | 8 |
| Proces technologiczny | 3 nm |
| Maks. taktowanie CPU | 4.6 GHz |
| Architektura CPU | 64-bit |
| Mikroarchitektura | 2x 4.6 GHz – Oryon V3 Phoenix L 6x 3.62 GHz – Oryon V3 Phoenix M |
| Typ pamięci | LPDDR5X |
| GPU | Qualcomm Adreno 840 @1.20 GHz |
| Pamięć RAM | 12GB, 16GB |
| Pamięć wewnętrzna | 256GB, 512GB, 1TB |
| Typ pamięci wewnętrznej | UFS 4.1 Pro |
| Warianty | 256GB 12GB RAM 512GB 16GB RAM 1TB 16GB RAM |
| Rozszerzanie pamięci | Nie |
Oprogramowanie
| System operacyjny | Android 16 (Baklava) |
| Interfejs użytkownika | Redmagic OS 11.5 |
Aparat główny
| Obsługa aparatów | Tak |
| Podwójny aparat | 50 Mpix, ƒ/1.9, 23 mm ( Obiektyw szerokokątny ), 1.0 μm, 1/1.55" Rozmiar sensora Multi-Directional PDAF Optyczna stabilizacja obrazu (OIS) 50 Mpix, ƒ/2.0, 13 mm ( Obiektyw ultraszerokokątny ), 0.61 μm, 1/2.88" Rozmiar sensora Autofokus (AF) |
| Obsługa lampy błyskowej | Tak |
| Typ lampy | Lampa LED |
| Funkcje | Wysoki Zakres Dynamiczny (HDR) Panorama |
| Możliwości wideo | Tak |
| Rozdzielczość wideo | 4320p @ 30 fps 2160p @ 30/60 fps 1080p @ 30/60/120/240 fps |
Aparat przedni
| Obsługa aparatów | Tak |
| Pojedynczy aparat | 16 Mpix, ƒ/2.0, 26 mm ( Obiektyw szerokokątny ), 1.12 μm, 1/2.77" Rozmiar sensora |
| Funkcje | Wysoki Zakres Dynamiczny (HDR) |
| Możliwości wideo | Tak |
| Rozdzielczość wideo | 1080p @ 30/60 fps |
Bateria
| Typ | Si/C Li-Ion |
| Pojemność | 7500 mAh |
| Moc ładowania przewodowego | 120 W |
| Ładowanie bezprzewodowe | Tak |
| Moc ładowania bezprzewodowego | 80 W |
Sieć
| Karty SIM | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE | Tak |
| Prędkości transmisji danych | 5G, LTE, HSPA |
| Pasma 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| Pasma 3G | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 / 800 MHz |
| Pasma 4G | LTE: b3 (1800), b41 (2500 MHz) |
| Pasma 5G | 5G: n1 (2100), n2 (1900 MHz) |
Łączność
| Obsługa Wi-Fi | Tak ( Wi-Fi 7 ) |
| Standardy Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac/ax/be |
| Funkcje Wi-Fi | Tri-band, Wi-Fi Direct |
| Obsługa Bluetooth | Tak, v5.4 |
| Porty USB | USB Type-C 3.2 Gen 2 USB On-The-Go DisplayPort |
| Standard USB | Ładowanie przez USB, Urządzenie pamięci masowej USB (UMS) |
| Obsługa GPS | Tak |
| Funkcje GPS | BDS, GALILEO, GLONASS, GPS (L1 & L5) |
| Obsługa NFC | Tak |
Multimedia
| Głośniki | Tak |
| Złącze słuchawkowe | Tak |
| Audio | 32-bit/384kHz dźwięk Hi-Res, Technologia Snapdragon Sound, Głośniki stereo |
| Radio FM | Nie |
Funkcje
| Czujniki | Akcelerometr Kompas Żyroskop Czujnik zbliżeniowy Ultradźwiękowy czytnik linii papilarnych pod wyświetlaczem |
| Funkcje dodatkowe | Złącze akcesoriów Środkowa ramka z aluminium lotniczego Wbudowany wentylator chłodzący Strefy czułe na nacisk (wykrywanie dotyku 520 Hz) |
Zastrzeżenie: Nie możemy zagwarantować, że wszystkie informacje na tej stronie są w 100% poprawne.
Zdjęcia ZTE nubia RedMagic 11S Pro+
Najczęściej zadawane pytania
-
Ile kosztuje ZTE nubia RedMagic 11S Pro+?
Cena ZTE nubia RedMagic 11S Pro+ wynosi €780 i może się zmieniać w czasie.
-
Kiedy ZTE nubia RedMagic 11S Pro+ trafił do sprzedaży?
Model ZTE nubia RedMagic 11S Pro+ oficjalnie zadebiutował Poniedziałek, 18 Maja 2026 r..
-
Czy ZTE nubia RedMagic 11S Pro+ jest dostępny w sklepach?
Tak, ZTE nubia RedMagic 11S Pro+ jest dostępny w sklepach, ponieważ nadal jest produkowany.
-
Ile waży ZTE nubia RedMagic 11S Pro+?
Model ZTE nubia RedMagic 11S Pro+ waży około 230 g.
-
Jaką przekątną ma ekran ZTE nubia RedMagic 11S Pro+?
Wyświetlacz ZTE nubia RedMagic 11S Pro+ ma 6.85 cala.
-
Czy ZTE nubia RedMagic 11S Pro+ obsługuje 5G?
Tak, ZTE nubia RedMagic 11S Pro+ obsługuje 5G na pasmach n1, n2.
-
Ile aparatów ma ZTE nubia RedMagic 11S Pro+?
Model ZTE nubia RedMagic 11S Pro+ ma z tyłu Podwójny aparat, a z przodu Pojedynczy aparat do selfie.