Oppo Find X9s Pro
Specyfikacja Oppo Find X9s Pro
Ogólne
| Marka | Oppo |
| Model | Find X9s Pro |
| Alias modelu | PME110 (Wersja międzynarodowa) |
| Data zapowiedzi | Wtorek, 21 Kwietnia 2026 r. |
| Data wprowadzenia | Wtorek, 21 Kwietnia 2026 r. |
| Status | Dostępny |
| Ceny | €750 |
Konstrukcja
| Wysokość | 150.5 mm (5.93 cali) |
| Szerokość | 71.7 mm (2.82 cali) |
| Grubość | 8.4 mm (0.33 cali) |
| Waga | 198 g (6.98 oz) |
| Kolory | Zielony, Pomarańczowy, Tytanowy, Biały |
| Odporność | Odporny na kurz i wodę (wytrzymuje strumienie wody pod wysokim ciśnieniem; zanurzalny do 1,5 m przez 30 minut) |
| Certyfikaty odporności | IP68, IP69 |
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | LTPO AMOLED |
| Przekątna ekranu | 6.32 cali |
| Rozdzielczość | 1216 × 2640 px |
| Częstotliwość odświeżania | 144 Hz |
| Proporcje ekranu | 19.5:9 |
| Gęstość pikseli | 460 ppi |
| Stosunek ekranu do obudowy | ≈ 90.7% |
| Szczytowa jasność | 1800 cd/m² |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Bezramkowy front | Tak |
| Funkcje ekranu | 1 miliard kolorów 3840Hz PWM Dimming Pojemnościowy ekran dotykowy Dolby Vision HDR Vivid Ekran wielodotykowy |
Podzespoły
| Chipset | MediaTek Dimensity 9500 |
| Rdzenie CPU | 8 |
| Proces technologiczny | 3 nm |
| Maks. taktowanie CPU | 4.21 GHz |
| Architektura CPU | 64-bit |
| Mikroarchitektura | 1x 4.21 GHz – C1-Ultra 3x 3.5 GHz – C1-Premium 4x 2.7 GHz – C1-Pro |
| Typ pamięci | LPDDR5X |
| GPU | ARM Mali-G1 Ultra MC12 (12 rdzeni) |
| Pamięć RAM | 12GB, 16GB |
| Pamięć wewnętrzna | 256GB, 512GB, 1TB |
| Typ pamięci wewnętrznej | UFS 4.1 |
| Warianty | 256GB 12GB RAM 512GB 12GB RAM 512GB 16GB RAM 1TB 16GB RAM |
| Rozszerzanie pamięci | Nie |
Oprogramowanie
| System operacyjny | Android 16 (Baklava) |
| Interfejs użytkownika | ColorOS 16 |
Aparat główny
| Obsługa aparatów | Tak |
| Potrójny aparat | 200 Mpix, ƒ/1.6, 23 mm ( Obiektyw szerokokątny ), 0.56 μm, 1/1.4" Rozmiar sensora Optyczna stabilizacja obrazu (OIS) PDAF 200 Mpix, ƒ/2.6, 65 mm ( Teleobiektyw peryskopowy ), x2.8 Zoom optyczny, 1/1.56" Rozmiar sensora Optyczna stabilizacja obrazu (zależnie od regionu) PDAF 50 Mpix, ƒ/2.0, 15 mm, 120° ( Obiektyw ultraszerokokątny ) PDAF |
| Obsługa lampy błyskowej | Tak |
| Typ lampy | Wielofokusowa lampa błyskowa LED |
| Funkcje | Czujnik spektrum barw Kalibracja kolorów Hasselblad Hasselblad Ultra HD Wysoki Zakres Dynamiczny (HDR) Autofokus (AF) Panorama |
| Możliwości wideo | Tak |
| Rozdzielczość wideo | 4320p @ 30 fps 2160p @ 30/60/120 fps 1080p @ 30/60/120/240 fps |
| Funkcje wideo | 3D LUT, Dolby Vision HDR, Gyro-EIS, Optyczna stabilizacja obrazu (OIS) |
Aparat przedni
| Obsługa aparatów | Tak |
| Pojedynczy aparat | 32 Mpix, ƒ/2.4, 21 mm ( Obiektyw szerokokątny ) |
| Funkcje | Wysoki Zakres Dynamiczny (HDR) Panorama |
| Możliwości wideo | Tak |
| Rozdzielczość wideo | 2160p @ 30/60 fps 1080p @ 30/60 fps |
| Funkcje wideo | Gyro-EIS |
Bateria
| Typ | Si/C Li-Ion |
| Pojemność | 7025 mAh |
| Moc ładowania przewodowego | 80 W |
| Ładowanie bezprzewodowe | Tak |
| Moc ładowania bezprzewodowego | 50 W |
Sieć
| Karty SIM | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE | Tak |
| Prędkości transmisji danych | 5G, LTE, HSPA |
| Pasma 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| Pasma 3G | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 / 1800 MHz |
| Pasma 4G | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b18 (800), b19 (800), b25 (1900), b26 (850), b28 (700), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b42 (3500), b43 (3700), b48 (3800), b66 (1700 MHz) |
| Pasma 5G | 5G: n1 (2100), n2 (1900), n3 (1800), n5 (850), n7 (2600), n8 (900), n18 (850), n25 (1900), n26 (850), n28 (700), n34 (2100), n38 (2600), n39 (1900), n40 (2300), n41 (2500), n48 (3500), n66 (2100), n77 (3700), n78 (3500), n79 (4700 MHz) |
Łączność
| Obsługa Wi-Fi | Tak ( Wi-Fi 7 ) |
| Standardy Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac/ax/be |
| Funkcje Wi-Fi | Dual-band, Wi-Fi Direct |
| Obsługa Bluetooth | Tak, v6.1 |
| Porty USB | USB Type-C USB On-The-Go |
| Standard USB | Ładowanie przez USB, Urządzenie pamięci masowej USB (UMS) |
| Obsługa GPS | Tak |
| Funkcje GPS | BDS (B1I & B1C & B2a & B2b), GALILEO (E1 & E5a & E5b), GLONASS, GPS (L1 & L5), NavIC (L5), QZSS (L1 & L5) |
| Obsługa NFC | Tak |
Multimedia
| Głośniki | Tak |
| Złącze słuchawkowe | Nie |
| Audio | Głośniki stereo |
| Radio FM | Nie |
Funkcje
| Czujniki | Akcelerometr Kompas Żyroskop Czujnik zbliżeniowy Ultradźwiękowy czytnik linii papilarnych pod wyświetlaczem |
| Funkcje dodatkowe | Programowalny zasilacz (PPS) Uniwersalna Specyfikacja Szybkiego Ładowania (UFCS) USB Power Delivery |
Zastrzeżenie: Nie możemy zagwarantować, że wszystkie informacje na tej stronie są w 100% poprawne.
Zdjęcia Oppo Find X9s Pro
Najczęściej zadawane pytania
-
Ile kosztuje Oppo Find X9s Pro?
Cena Oppo Find X9s Pro wynosi €750 i może się zmieniać w czasie.
-
Kiedy Oppo Find X9s Pro trafił do sprzedaży?
Model Oppo Find X9s Pro oficjalnie zadebiutował Wtorek, 21 Kwietnia 2026 r..
-
Czy Oppo Find X9s Pro jest dostępny w sklepach?
Tak, Oppo Find X9s Pro jest dostępny w sklepach, ponieważ nadal jest produkowany.
-
Ile waży Oppo Find X9s Pro?
Model Oppo Find X9s Pro waży około 198 g.
-
Jaką przekątną ma ekran Oppo Find X9s Pro?
Wyświetlacz Oppo Find X9s Pro ma 6.32 cala.
-
Czy Oppo Find X9s Pro obsługuje 5G?
Tak, Oppo Find X9s Pro obsługuje 5G na pasmach n1, n2, n3, n5, n7, n8, n18, n25, n26, n28, n34, n38, n39, n40, n41, n48, n66, n77, n78, n79.
-
Ile aparatów ma Oppo Find X9s Pro?
Model Oppo Find X9s Pro ma z tyłu Potrójny aparat, a z przodu Pojedynczy aparat do selfie.