Nokia X71
Specyfikacja Nokia X71
Ogólne
| Marka | Nokia |
| Model | X71 |
| Alias modelu | TA-1167 (Wersja międzynarodowa) TA-1172 (Wersja międzynarodowa) |
| Data zapowiedzi | Środa, 17 Kwietnia 2019 r. |
| Data wprowadzenia | Środa, 17 Kwietnia 2019 r. |
| Status | Wycofany |
| Ceny | €290 |
Konstrukcja
| Wysokość | 157.2 mm (6.19 cali) |
| Szerokość | 76.5 mm (3.01 cali) |
| Grubość | 8 mm (0.31 cali) |
| Waga | 180 g (6.35 oz) |
| Materiały obudowy | Tył: Szkło Rama: Aluminium Przód: Szkło |
| Kolory | czarny |
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | IPS LCD |
| Przekątna ekranu | 6.39 cali |
| Rozdzielczość | 1080 × 2316 px |
| Proporcje ekranu | 19.3:9 |
| Gęstość pikseli | 400 ppi |
| Stosunek ekranu do obudowy | ≈ 83.9% |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Bezramkowy front | Tak |
| Funkcje ekranu | Pojemnościowy ekran dotykowy Ekran wielodotykowy |
Podzespoły
| Chipset | Qualcomm Snapdragon 660 |
| Rdzenie CPU | 8 |
| Proces technologiczny | 14 nm |
| Maks. taktowanie CPU | 2.2 GHz |
| Architektura CPU | 64-bit |
| Mikroarchitektura | 4x 2.2 GHz – Kryo 260 Gold (Cortex-A73) 4x 1.84 GHz – Kryo 260 Silver (Cortex-A53) |
| Typ pamięci | LPDDR4X |
| GPU | Qualcomm Adreno 512 |
| Pamięć RAM | 6GB |
| Pamięć wewnętrzna | 64GB, 128GB |
| Typ pamięci wewnętrznej | eMMC 5.1 |
| Warianty | 64GB 6GB RAM 128GB 6GB RAM |
| Rozszerzanie pamięci | Tak |
| Gniazda kart | microSDXC |
Oprogramowanie
| System operacyjny | Android 9.0 (Pie) |
Aparat główny
| Obsługa aparatów | Tak |
| Potrójny aparat | 48 Mpix, ƒ/1.8 ( Obiektyw szerokokątny ), 0.8 μm, 1/2.0" Rozmiar sensora PDAF 8 Mpix, 13 mm ( Obiektyw ultraszerokokątny ), 1.12 μm, 1/4.0" Rozmiar sensora 2 Mpix ( Obiektyw pomocniczy ) |
| Obsługa lampy błyskowej | Tak |
| Typ lampy | Podwójna lampa LED |
| Funkcje | Lampa błyskowa automatyczna Zoom cyfrowy Kompensacja ekspozycji Wykrywanie twarzy Wysoki Zakres Dynamiczny (HDR) Ustawienia ISO Panorama Dotknij, aby ustawić ostrość Obiektyw Zeiss |
| Możliwości wideo | Tak |
| Rozdzielczość wideo | 2160p @ 30 fps 1080p @ 30 fps |
Aparat przedni
| Obsługa aparatów | Tak |
| Pojedynczy aparat | 16 Mpix, ƒ/2.0, 1.0 μm, 1/3.06" Rozmiar sensora |
| Możliwości wideo | Tak |
| Rozdzielczość wideo | 1080p @ 30 fps |
Bateria
| Typ | Li-Poly |
| Pojemność | 3500 mAh |
| Wymienność | Niewymienna |
| Moc ładowania przewodowego | 18 W |
| Szybkie ładowanie | Tak |
Sieć
| Karty SIM | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE | Tak |
| Prędkości transmisji danych | LTE, HSPA |
| Pasma 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| Pasma 3G | HSPA: 850 / 900 / 1900 / 2100 MHz |
| Pasma 4G | LTE: b1 (2100), b3 (1800), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b28 (700), b38 (2600), b40 (2300), b41 (2500 MHz) |
Łączność
| Obsługa Wi-Fi | Tak ( Wi-Fi 5 ) |
| Standardy Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac |
| Funkcje Wi-Fi | Dual-band, Hotspot mobilny, Wi-Fi Direct |
| Obsługa Bluetooth | Tak, v5.0 |
| Porty USB | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| Standard USB | Ładowanie przez USB, Urządzenie pamięci masowej USB (UMS) |
| Obsługa GPS | Tak |
| Funkcje GPS | BDS, GLONASS, GPS |
| Obsługa NFC | Nie |
Multimedia
| Głośniki | Tak |
| Złącze słuchawkowe | Tak |
| Radio FM | Tak |
Funkcje
| Czujniki | Akcelerometr Kompas / Magnetometr Czujnik linii papilarnych Żyroskop Czujnik zbliżeniowy |
Zastrzeżenie: Nie możemy zagwarantować, że wszystkie informacje na tej stronie są w 100% poprawne.
Opinie o Nokia X71
Wideorecenzje
Zdjęcia Nokia X71
Najczęściej zadawane pytania
-
Ile kosztuje Nokia X71?
Cena Nokia X71 wynosi €290 i może się zmieniać w czasie.
-
Kiedy Nokia X71 trafił do sprzedaży?
Model Nokia X71 oficjalnie zadebiutował Środa, 17 Kwietnia 2019 r..
-
Czy Nokia X71 jest dostępny w sklepach?
Nie, Nokia X71 nie jest już oficjalnie sprzedawany, bo produkcję zakończono. Można go wciąż znaleźć u resellerów.
-
Ile waży Nokia X71?
Model Nokia X71 waży około 180 g.
-
Jaką przekątną ma ekran Nokia X71?
Wyświetlacz Nokia X71 ma 6.39 cala.
-
Ile aparatów ma Nokia X71?
Model Nokia X71 ma z tyłu Potrójny aparat, a z przodu Pojedynczy aparat do selfie.