Oppo Reno A
Specyfikacja Oppo Reno A
Ogólne
| Marka | Oppo |
| Model | Reno A |
| Alias modelu | CPH1983 (Wersja międzynarodowa) |
| Data zapowiedzi | Wtorek, 01 Października 2019 r. |
| Data wprowadzenia | Wtorek, 01 Października 2019 r. |
| Status | Wycofany |
| Ceny | €280 |
Konstrukcja
| Wysokość | 158.4 mm (6.24 cali) |
| Szerokość | 75.4 mm (2.97 cali) |
| Grubość | 7.8 mm (0.31 cali) |
| Waga | 169 g (5.96 oz) |
| Materiały obudowy | Tył: Plastik Rama: Plastik Przód: szkło Gorilla 5 |
| Kolory | czarny, Niebieski |
| Odporność | Odporny na kurz Wodoodporność |
| Certyfikaty odporności | IP67 |
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | AMOLED |
| Przekątna ekranu | 6.4 cali |
| Rozdzielczość | 1080 × 2340 px |
| Proporcje ekranu | 19.5:9 |
| Gęstość pikseli | 403 ppi |
| Stosunek ekranu do obudowy | ≈ 84.2% |
| Ochrona ekranu | Szkło Corning Gorilla Glass 5 |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Bezramkowy front | Tak |
| Funkcje ekranu | Pojemnościowy ekran dotykowy Ekran wielodotykowy |
Podzespoły
| Chipset | Qualcomm Snapdragon 710 |
| Rdzenie CPU | 8 |
| Proces technologiczny | 10 nm |
| Maks. taktowanie CPU | 2.2 GHz |
| Architektura CPU | 64-bit |
| Mikroarchitektura | Cortex-A75 Cortex-A55 Qualcomm Kryo 360 |
| Typ pamięci | LPDDR4X |
| GPU | Qualcomm Adreno 616 |
| Pamięć RAM | 6GB |
| Pamięć wewnętrzna | 128GB |
| Warianty | 128GB 6GB RAM |
| Rozszerzanie pamięci | Tak |
| Gniazda kart | microSDXC |
Oprogramowanie
| System operacyjny | Android 9.0 (Pie) |
| Interfejs użytkownika | ColorOS 6.0 |
Aparat główny
| Obsługa aparatów | Tak |
| Podwójny aparat | 16 Mpix, ƒ/1.8, 1.12 μm, 1/2.8" Rozmiar sensora PDAF 2 Mpix ( Obiektyw pomocniczy ) |
| Obsługa lampy błyskowej | Tak |
| Typ lampy | Lampa LED |
| Funkcje | Lampa błyskowa automatyczna Tryb zdjęć seryjnych Zoom cyfrowy Kompensacja ekspozycji Wykrywanie twarzy Wysoki Zakres Dynamiczny (HDR) Ustawienia ISO Panorama Dotknij, aby ustawić ostrość |
| Możliwości wideo | Tak |
| Rozdzielczość wideo | 2160p @ 30 fps 1080p @ 30 fps |
Aparat przedni
| Obsługa aparatów | Tak |
| Pojedynczy aparat | 25 Mpix, ƒ/2.4, 0.9 μm, 1/2.8" Rozmiar sensora |
| Funkcje | Wysoki Zakres Dynamiczny (HDR) |
| Możliwości wideo | Tak |
| Rozdzielczość wideo | 1080p @ 30 fps |
Bateria
| Typ | Li-Poly |
| Pojemność | 3600 mAh |
| Wymienność | Niewymienna |
Sieć
| Karty SIM | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE | Tak |
| Prędkości transmisji danych | LTE (2CA) Cat6 300/50 Mbps, HSPA 42.2/5.76 Mbps |
| Pasma 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| Pasma 3G | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 / 800 MHz |
| Pasma 4G | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b18 (800), b19 (800), b26 (850), b28 (700), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500 MHz) |
Łączność
| Obsługa Wi-Fi | Tak ( Wi-Fi 5 ) |
| Standardy Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac |
| Funkcje Wi-Fi | Dual-band, Hotspot mobilny, Wi-Fi Direct |
| Obsługa Bluetooth | Tak, v5.0 |
| Porty USB | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| Standard USB | Ładowanie przez USB, Urządzenie pamięci masowej USB (UMS) |
| Obsługa GPS | Tak |
| Funkcje GPS | BDS, GALILEO, GLONASS, GPS |
| Obsługa NFC | Tak |
Multimedia
| Głośniki | Tak |
| Złącze słuchawkowe | Tak |
| Radio FM | Nie |
Funkcje
| Czujniki | Akcelerometr Kompas / Magnetometr Czujnik linii papilarnych Żyroskop Czujnik zbliżeniowy |
Zastrzeżenie: Nie możemy zagwarantować, że wszystkie informacje na tej stronie są w 100% poprawne.
Zdjęcia Oppo Reno A
Najczęściej zadawane pytania
-
Ile kosztuje Oppo Reno A?
Cena Oppo Reno A wynosi €280 i może się zmieniać w czasie.
-
Kiedy Oppo Reno A trafił do sprzedaży?
Model Oppo Reno A oficjalnie zadebiutował Wtorek, 01 Października 2019 r..
-
Czy Oppo Reno A jest dostępny w sklepach?
Nie, Oppo Reno A nie jest już oficjalnie sprzedawany, bo produkcję zakończono. Można go wciąż znaleźć u resellerów.
-
Ile waży Oppo Reno A?
Model Oppo Reno A waży około 169 g.
-
Jaką przekątną ma ekran Oppo Reno A?
Wyświetlacz Oppo Reno A ma 6.4 cala.
-
Ile aparatów ma Oppo Reno A?
Model Oppo Reno A ma z tyłu Podwójny aparat, a z przodu Pojedynczy aparat do selfie.