OnePlus Ace 6 Ultra
Specyfikacja OnePlus Ace 6 Ultra
Ogólne
| Marka | OnePlus |
| Model | Ace 6 Ultra |
| Data zapowiedzi | Wtorek, 28 Kwietnia 2026 r. |
| Data wprowadzenia | Wtorek, 28 Kwietnia 2026 r. |
| Status | Dostępny |
| Ceny | €440 |
Konstrukcja
| Wysokość | 162.5 mm (6.40 cali) |
| Szerokość | 77.5 mm (3.05 cali) |
| Grubość | 8.5 mm (0.33 cali) |
| Waga | 217 g (7.65 oz) |
| Materiały obudowy | Tył: Szkło lub polimer silikonowy (eko skóra) Rama: Aluminium Przód: Crystal Shield Glass |
| Kolory | czarny, Biały |
| Odporność | Odporny na kurz i wodę (wytrzymuje strumienie wody pod wysokim ciśnieniem; zanurzalny do 1,5 m przez 30 minut) |
| Certyfikaty odporności | IP66, IP68, IP69, IP69K |
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | AMOLED |
| Przekątna ekranu | 6.78 cali |
| Rozdzielczość | 1272 × 2772 px |
| Częstotliwość odświeżania | 165 Hz |
| Proporcje ekranu | 19.5:9 |
| Gęstość pikseli | 450 ppi |
| Stosunek ekranu do obudowy | ≈ 89.3% |
| Szczytowa jasność | 1800 cd/m² |
| Ochrona ekranu | Szkło Crystal Shield |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Bezramkowy front | Tak |
| Funkcje ekranu | 1 miliard kolorów Pojemnościowy ekran dotykowy Dolby Vision HDR10+ Ekran wielodotykowy PWM Dimming |
Podzespoły
| Chipset | MediaTek Dimensity 9500 |
| Rdzenie CPU | 8 |
| Proces technologiczny | 3 nm |
| Maks. taktowanie CPU | 4.21 GHz |
| Architektura CPU | 64-bit |
| Mikroarchitektura | 1x 4.21 GHz – C1-Ultra 3x 3.5 GHz – C1-Premium 4x 2.7 GHz – C1-Pro |
| Typ pamięci | LPDDR5X |
| GPU | ARM Mali-G1 Ultra MC12 (12 rdzeni) |
| Pamięć RAM | 12GB, 16GB |
| Pamięć wewnętrzna | 256GB, 512GB, 1TB |
| Typ pamięci wewnętrznej | UFS 4.1 |
| Warianty | 256GB 12GB RAM 256GB 16GB RAM 512GB 12GB RAM 512GB 16GB RAM 1TB 16GB RAM |
| Rozszerzanie pamięci | Nie |
Oprogramowanie
| System operacyjny | Android 16 (Baklava) |
| Interfejs użytkownika | ColorOS 16 |
Aparat główny
| Obsługa aparatów | Tak |
| Podwójny aparat | 50 Mpix, ƒ/1.8, 23 mm ( Obiektyw szerokokątny ), 1/1.55" Rozmiar sensora Optyczna stabilizacja obrazu (OIS) PDAF 8 Mpix, ƒ/2.2, 16 mm, 112° ( Obiektyw ultraszerokokątny ) |
| Obsługa lampy błyskowej | Tak |
| Typ lampy | Lampa LED |
| Funkcje | Wysoki Zakres Dynamiczny (HDR) Panorama |
| Możliwości wideo | Tak |
| Rozdzielczość wideo | 2160p @ 30/60 fps 1080p @ 30/60/240 fps |
| Funkcje wideo | Gyro-EIS |
Aparat przedni
| Obsługa aparatów | Tak |
| Pojedynczy aparat | 16 Mpix, ƒ/2.4, 23 mm ( Obiektyw szerokokątny ), 1/3" Rozmiar sensora |
| Możliwości wideo | Tak |
| Rozdzielczość wideo | 1080p @ 30 fps |
Bateria
| Typ | Si/C Li-Ion |
| Pojemność | 8600 mAh |
| Moc ładowania przewodowego | 120 W |
Sieć
| Karty SIM | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE | Tak |
| Prędkości transmisji danych | 5G, LTE, HSPA |
| Pasma 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| Pasma 3G | HSPA: 850 / 900 / 2100 MHz |
| Pasma 5G | 5G: n1 (2100), n3 (1800), n5 (850), n8 (900), n18 (850), n26 (850), n34 (2100), n38 (2600), n39 (1900), n40 (2300), n41 (2500), n48 (3500), n66 (2100), n77 (3700), n78 (3500 MHz) |
Łączność
| Funkcje Wi-Fi | Dual-band, Wi-Fi Direct |
| Obsługa Bluetooth | Tak, v6.0 |
| Porty USB | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| Standard USB | Ładowanie przez USB, Urządzenie pamięci masowej USB (UMS) |
| Obsługa GPS | Tak |
| Funkcje GPS | BDS, GALILEO, GLONASS, GPS (L1 & L5), NavIC, QZSS |
| Obsługa NFC | Tak |
Multimedia
| Głośniki | Tak |
| Złącze słuchawkowe | Nie |
| Audio | Głośniki stereo |
| Radio FM | Nie |
Funkcje
| Czujniki | Akcelerometr Kompas Żyroskop Czujnik zbliżeniowy Ultradźwiękowy czytnik linii papilarnych pod wyświetlaczem |
| Funkcje dodatkowe | Programowalny zasilacz (PPS) USB Power Delivery |
Zastrzeżenie: Nie możemy zagwarantować, że wszystkie informacje na tej stronie są w 100% poprawne.
Zdjęcia OnePlus Ace 6 Ultra
Najczęściej zadawane pytania
-
Ile kosztuje OnePlus Ace 6 Ultra?
Cena OnePlus Ace 6 Ultra wynosi €440 i może się zmieniać w czasie.
-
Kiedy OnePlus Ace 6 Ultra trafił do sprzedaży?
Model OnePlus Ace 6 Ultra oficjalnie zadebiutował Wtorek, 28 Kwietnia 2026 r..
-
Czy OnePlus Ace 6 Ultra jest dostępny w sklepach?
Tak, OnePlus Ace 6 Ultra jest dostępny w sklepach, ponieważ nadal jest produkowany.
-
Ile waży OnePlus Ace 6 Ultra?
Model OnePlus Ace 6 Ultra waży około 217 g.
-
Jaką przekątną ma ekran OnePlus Ace 6 Ultra?
Wyświetlacz OnePlus Ace 6 Ultra ma 6.78 cala.
-
Czy OnePlus Ace 6 Ultra obsługuje 5G?
Tak, OnePlus Ace 6 Ultra obsługuje 5G na pasmach n1, n3, n5, n8, n18, n26, n34, n38, n39, n40, n41, n48, n66, n77, n78.
-
Ile aparatów ma OnePlus Ace 6 Ultra?
Model OnePlus Ace 6 Ultra ma z tyłu Podwójny aparat, a z przodu Pojedynczy aparat do selfie.