OnePlus RT
Specyfikacja OnePlus RT
Ogólne
| Marka | OnePlus |
| Model | RT |
| Data zapowiedzi | Czwartek, 16 Grudnia 2021 r. |
| Data wprowadzenia | Środa, 01 Grudnia 2021 r. |
| Status | Anulowany |
Konstrukcja
| Wysokość | 162.2 mm (6.39 cali) |
| Szerokość | 74.6 mm (2.94 cali) |
| Grubość | 8.3 mm (0.33 cali) |
| Waga | 198 g (6.98 oz) |
| Kolory | czarny, Niebieski, Srebrny |
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | AMOLED |
| Przekątna ekranu | 6.62 cali |
| Rozdzielczość | 1080 × 2400 px |
| Częstotliwość odświeżania | 120 Hz |
| Proporcje ekranu | 20:9 |
| Gęstość pikseli | 398 ppi |
| Stosunek ekranu do obudowy | ≈ 87.4% |
| Ochrona ekranu | Szkło Corning Gorilla Glass |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Bezramkowy front | Tak |
| Funkcje ekranu | Pojemnościowy ekran dotykowy HDR10+ Ekran wielodotykowy |
Podzespoły
| Chipset | Qualcomm Snapdragon 888 |
| Rdzenie CPU | 8 |
| Proces technologiczny | 5 nm |
| Maks. taktowanie CPU | 2.84 GHz |
| Architektura CPU | 64-bit |
| Mikroarchitektura | Cortex-X1 Cortex-A78 Cortex-A55 Qualcomm Kryo 680 |
| Typ pamięci | LPDDR4X, LPDDR5 |
| GPU | Qualcomm Adreno 660 |
| Pamięć RAM | 8GB, 12GB |
| Pamięć wewnętrzna | 128GB, 256GB |
| Typ pamięci wewnętrznej | UFS 3.1 |
| Warianty | 128GB 8GB RAM 256GB 8GB RAM 256GB 12GB RAM |
| Rozszerzanie pamięci | Nie |
Oprogramowanie
| System operacyjny | Android 11 (Red Velvet Cake) |
| Interfejs użytkownika | ColorOS 11.3 |
Aparat główny
| Obsługa aparatów | Tak |
| Potrójny aparat | 50 Mpix, ƒ/1.8, 24 mm ( Obiektyw szerokokątny ), 1.0 μm Optyczna stabilizacja obrazu (OIS) 16 Mpix, ƒ/2.2, 14 mm ( Obiektyw ultraszerokokątny ), 1.0 μm, 1/3.6" Rozmiar sensora 2 Mpix, ƒ/2.4 ( Obiektyw makro ) |
| Obsługa lampy błyskowej | Tak |
| Typ lampy | Podwójna lampa LED |
| Funkcje | Wysoki Zakres Dynamiczny (HDR) Panorama |
| Możliwości wideo | Tak |
| Rozdzielczość wideo | 2160p @ 30/60 fps 1080p @ 30/60/240 fps |
| Funkcje wideo | Auto HDR, Gyro-EIS |
Aparat przedni
| Obsługa aparatów | Tak |
| Pojedynczy aparat | 16 Mpix, ƒ/2.4 ( Obiektyw szerokokątny ), 1.0 μm, 1/3.06" Rozmiar sensora Automatyczne HDR |
| Możliwości wideo | Tak |
| Rozdzielczość wideo | 1080p @ 30 fps |
| Funkcje wideo | Gyro-EIS |
Bateria
| Typ | Li-Poly |
| Pojemność | 4500 mAh |
| Wymienność | Niewymienna |
| Moc ładowania przewodowego | 65 W |
| Szybkie ładowanie | Tak |
Sieć
| VoLTE | Tak |
| Prędkości transmisji danych | 5G, LTE-A (CA) Cat18 1200/200 Mbps, HSPA 42.2/5.76 Mbps |
| Pasma 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| Pasma 3G | HSPA: 850 / 900 / 2100 MHz |
Łączność
| Obsługa Wi-Fi | Tak ( Wi-Fi 6 ) |
| Standardy Wi-Fi | 802.11/b/a/g/n/ac/ax |
| Funkcje Wi-Fi | Dual-band, Hotspot mobilny, Wi-Fi Direct |
| Obsługa Bluetooth | Tak, v5.2 |
| Porty USB | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| Standard USB | Ładowanie przez USB, Urządzenie pamięci masowej USB (UMS) |
| Obsługa GPS | Tak |
| Funkcje GPS | BDS, GPS (L1 & L5), GALILEO, GLONASS |
| Obsługa NFC | Nie |
Multimedia
| Głośniki | Tak |
| Złącze słuchawkowe | Nie |
| Audio | Głośniki stereo |
| Radio FM | Nie |
Funkcje
| Czujniki | Akcelerometr Kompas / Magnetometr Czujnik linii papilarnych Żyroskop Czujnik zbliżeniowy |
Zastrzeżenie: Nie możemy zagwarantować, że wszystkie informacje na tej stronie są w 100% poprawne.
Zdjęcia OnePlus RT
Najczęściej zadawane pytania
-
Kiedy OnePlus RT ma zadebiutować?
OnePlus RT nie trafi na rynek, ponieważ został anulowany.
-
Czy OnePlus RT jest dostępny w sklepach?
Nie, OnePlus RT nie jest dostępny w sklepach, bo projekt został anulowany.
-
Ile waży OnePlus RT?
Model OnePlus RT waży około 198 g.
-
Jaką przekątną ma ekran OnePlus RT?
Wyświetlacz OnePlus RT ma 6.62 cala.
-
Ile aparatów ma OnePlus RT?
Model OnePlus RT ma z tyłu Potrójny aparat, a z przodu Pojedynczy aparat do selfie.