Realme GT2
Specyfikacja Realme GT2
Ogólne
| Marka | Realme |
| Model | GT2 |
| Alias modelu | RMX3310 (Wersja międzynarodowa) RMX3312 (Wersja międzynarodowa) RMX3311 (Wersja międzynarodowa) |
| Data zapowiedzi | Wtorek, 04 Stycznia 2022 r. |
| Data wprowadzenia | Sobota, 08 Stycznia 2022 r. |
| Status | Dostępny |
| Ceny | €790 |
Konstrukcja
| Wysokość | 162.9 mm (6.41 cali) |
| Szerokość | 75.8 mm (2.98 cali) |
| Grubość | 8.6 mm (0.34 cali) |
| Waga | 199 g (7.02 oz) |
| Materiały obudowy | Rama: Plastik Przód: szkło Gorilla 5 |
| Kolory | papier zielony,, Biały papier, Stalowy czarny kolor, Niebieski tytanowy |
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | AMOLED |
| Przekątna ekranu | 6.62 cali |
| Rozdzielczość | 1080 × 2400 px |
| Częstotliwość odświeżania | 120 Hz |
| Proporcje ekranu | 20:9 |
| Gęstość pikseli | 398 ppi |
| Stosunek ekranu do obudowy | ≈ 85.7% |
| Szczytowa jasność | 1300 cd/m² |
| Ochrona ekranu | Szkło Corning Gorilla Glass 5 |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Bezramkowy front | Tak |
| Funkcje ekranu | Pojemnościowy ekran dotykowy HDR10+ Ekran wielodotykowy |
Podzespoły
| Chipset | Qualcomm Snapdragon 888 |
| Rdzenie CPU | 8 |
| Proces technologiczny | 5 nm |
| Maks. taktowanie CPU | 2.84 GHz |
| Architektura CPU | 64-bit |
| Mikroarchitektura | 1x 2.84 GHz – Cortex-X1 3x 2.42 GHz – Cortex-A78 4x 1.8 GHz – Cortex-A55 |
| Typ pamięci | LPDDR5 |
| GPU | Qualcomm Adreno 660 |
| Pamięć RAM | 8GB, 12GB |
| Pamięć wewnętrzna | 128GB, 256GB |
| Typ pamięci wewnętrznej | UFS 3.1 |
| Warianty | 128GB 8GB RAM 256GB 8GB RAM 256GB 12GB RAM |
| Rozszerzanie pamięci | Nie |
Oprogramowanie
| System operacyjny | Android 12 (Snow Cone), Aktualizacja do Android 15 (Vanilla Ice Cream) |
| Interfejs użytkownika | Realme UI 6.0 |
Aparat główny
| Obsługa aparatów | Tak |
| Potrójny aparat | 50 Mpix, ƒ/1.8, 24 mm ( Obiektyw szerokokątny ), 1.0 μm, 1/1.56" Rozmiar sensora Multi-Directional PDAF Optyczna stabilizacja obrazu (OIS) 8 Mpix, ƒ/2.2, 119° ( Obiektyw ultraszerokokątny ) 2 Mpix ( Obiektyw makro ) |
| Obsługa lampy błyskowej | Tak |
| Typ lampy | Podwójna lampa LED (Dual-Tone) |
| Funkcje | Lampa błyskowa automatyczna Czujnik spektrum barw Tryb zdjęć seryjnych Zoom cyfrowy Kompensacja ekspozycji Wykrywanie twarzy Wysoki Zakres Dynamiczny (HDR) Ustawienia ISO Panorama Dotknij, aby ustawić ostrość |
| Możliwości wideo | Tak |
| Rozdzielczość wideo | 2160p @ 30 fps 1080p @ 30 fps |
| Funkcje wideo | Gyro-EIS |
Aparat przedni
| Obsługa aparatów | Tak |
| Pojedynczy aparat | 16 Mpix, ƒ/2.5, 26 mm ( Obiektyw szerokokątny ), 1.0 μm, 1/3" Rozmiar sensora |
| Funkcje | Wysoki Zakres Dynamiczny (HDR) Panorama |
| Możliwości wideo | Tak |
| Rozdzielczość wideo | 1080p @ 30 fps |
Bateria
| Pojemność | 5000 mAh |
| Moc ładowania przewodowego | 65 W |
| Szybkie ładowanie | Tak |
Sieć
| Karty SIM | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE | Tak |
| Prędkości transmisji danych | 5G, LTE, HSPA |
| Pasma 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz CDMA: 800 MHz |
| Pasma 3G | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 / 800 MHz |
| Pasma 4G | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b13 (700), b17 (700), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b26 (850), b28 (700), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b66 (1700 MHz) |
| Pasma 5G | 5G: n1 (2100), n3 (1800), n5 (850), n7 (2600), n8 (900), n20 (800), n28 (700), n38 (2600), n40 (2300), n41 (2500), n66 (2100), n77 (3700), n78 (3500 MHz) |
Łączność
| Obsługa Wi-Fi | Tak ( Wi-Fi 6 ) |
| Standardy Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac/ax |
| Funkcje Wi-Fi | Dual-band, Hotspot mobilny, Wi-Fi Direct |
| Obsługa Bluetooth | Tak, v5.2 |
| Porty USB | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| Standard USB | Ładowanie przez USB, Urządzenie pamięci masowej USB (UMS) |
| Obsługa GPS | Tak |
| Funkcje GPS | BDS, GALILEO, GLONASS, GPS (L1 & L5), QZSS |
| Obsługa NFC | Tak |
Multimedia
| Głośniki | Tak |
| Złącze słuchawkowe | Nie |
| Audio | 24-bit/192kHz dźwięk Hi-Res, Głośniki stereo |
| Radio FM | Nie |
Funkcje
| Czujniki | Akcelerometr Kompas / Magnetometr Czujnik linii papilarnych Żyroskop Czujnik zbliżeniowy |
Zastrzeżenie: Nie możemy zagwarantować, że wszystkie informacje na tej stronie są w 100% poprawne.
Opinie o Realme GT2
Wideorecenzje
Zdjęcia Realme GT2
Najczęściej zadawane pytania
-
Ile kosztuje Realme GT2?
Cena Realme GT2 wynosi €790 i może się zmieniać w czasie.
-
Kiedy Realme GT2 trafił do sprzedaży?
Model Realme GT2 oficjalnie zadebiutował Sobota, 08 Stycznia 2022 r..
-
Czy Realme GT2 jest dostępny w sklepach?
Tak, Realme GT2 jest dostępny w sklepach, ponieważ nadal jest produkowany.
-
Ile waży Realme GT2?
Model Realme GT2 waży około 199 g.
-
Jaką przekątną ma ekran Realme GT2?
Wyświetlacz Realme GT2 ma 6.62 cala.
-
Czy Realme GT2 obsługuje 5G?
Tak, Realme GT2 obsługuje 5G na pasmach n1, n3, n5, n7, n8, n20, n28, n38, n40, n41, n66, n77, n78.
-
Ile aparatów ma Realme GT2?
Model Realme GT2 ma z tyłu Potrójny aparat, a z przodu Pojedynczy aparat do selfie.