Oppo Reno4 Pro 5G
Specyfikacja Oppo Reno4 Pro 5G
Ogólne
| Marka | Oppo |
| Model | Reno4 Pro 5G |
| Alias modelu | PDNM00 (Chiny) PDNT00 (Chiny) CPH2089 (Wersja międzynarodowa) |
| Data zapowiedzi | Piątek, 12 Czerwca 2020 r. |
| Data wprowadzenia | Piątek, 12 Czerwca 2020 r. |
| Status | Wycofany |
| Ceny | €1,000 |
Konstrukcja
| Wysokość | 159.6 mm (6.28 cali) |
| Szerokość | 72.5 mm (2.85 cali) |
| Grubość | 7.6 mm (0.30 cali) |
| Waga | 172 g (6.07 oz) |
| Materiały obudowy | Tył: Gorilla Glass 5 Rama: Aluminium Przód: szkło Gorilla 5 |
| Kolory | Galaktyczny niebieski, Zielony, Różowy, Kosmiczna czerń, Biały |
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | AMOLED |
| Przekątna ekranu | 6.55 cali |
| Rozdzielczość | 1080 × 2400 px |
| Częstotliwość odświeżania | 90 Hz |
| Proporcje ekranu | 20:9 |
| Gęstość pikseli | 402 ppi |
| Stosunek ekranu do obudowy | ≈ 89.5% |
| Szczytowa jasność | 500 cd/m² |
| Ochrona ekranu | Szkło Corning Gorilla Glass 5 |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Bezramkowy front | Tak |
| Funkcje ekranu | Pojemnościowy ekran dotykowy HDR10+ Ekran wielodotykowy |
Podzespoły
| Chipset | Qualcomm Snapdragon 765G |
| Rdzenie CPU | 8 |
| Proces technologiczny | 7 nm |
| Maks. taktowanie CPU | 2.4 GHz |
| Architektura CPU | 64-bit |
| Mikroarchitektura | Cortex-A76 Cortex-A55 Qualcomm Kryo 475 |
| Typ pamięci | LPDDR4X |
| GPU | Qualcomm Adreno 620 |
| Pamięć RAM | 8GB, 12GB |
| Pamięć wewnętrzna | 128GB, 256GB |
| Typ pamięci wewnętrznej | UFS 2.1 |
| Warianty | 128GB 8GB RAM 256GB 12GB RAM |
| Rozszerzanie pamięci | Nie |
Oprogramowanie
| System operacyjny | Android 10 (Quince Tart) |
| Interfejs użytkownika | ColorOS 7.2 |
Aparat główny
| Obsługa aparatów | Tak |
| Potrójny aparat | 48 Mpix, ƒ/1.7, 26 mm ( Obiektyw szerokokątny ), 0.8 μm, 1/2.0" Rozmiar sensora Optyczna stabilizacja obrazu (OIS) PDAF 13 Mpix, ƒ/2.4, 52 mm ( Teleobiektyw ), 1.0 μm, x2 Zoom optyczny, 1/3.4" Rozmiar sensora PDAF 12 Mpix, ƒ/2.2, 120° ( Obiektyw ultraszerokokątny ), 1.4 μm, 1/2.43" Rozmiar sensora Autofokus (AF) |
| Obsługa lampy błyskowej | Tak |
| Typ lampy | Lampa LED |
| Funkcje | Lampa błyskowa automatyczna Tryb zdjęć seryjnych Zoom cyfrowy Kompensacja ekspozycji Wykrywanie twarzy Wysoki Zakres Dynamiczny (HDR) Ustawienia ISO Laserowy autofokus Panorama Dotknij, aby ustawić ostrość |
| Możliwości wideo | Tak |
| Rozdzielczość wideo | 2160p @ 30 fps 1080p @ 30/60/120 fps |
| Funkcje wideo | Gyro-EIS, HDR, Optyczna stabilizacja obrazu (OIS) |
Aparat przedni
| Obsługa aparatów | Tak |
| Pojedynczy aparat | 32 Mpix, ƒ/2.4, 26 mm ( Obiektyw szerokokątny ), 0.8 μm, 1/2.8" Rozmiar sensora |
| Funkcje | Wysoki Zakres Dynamiczny (HDR) |
| Możliwości wideo | Tak |
| Rozdzielczość wideo | 1080p @ 30 fps |
| Funkcje wideo | Gyro-EIS |
Bateria
| Typ | Li-Poly |
| Pojemność | 4000 mAh |
| Moc ładowania przewodowego | 65 W |
| Szybkie ładowanie | Tak |
Sieć
| Karty SIM | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE | Tak |
| Prędkości transmisji danych | 5G 3.7/1.6 Gbps, LTE, HSPA |
| Pasma 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz CDMA: 800 MHz |
| Pasma 3G | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 / 800 MHz |
| Pasma 4G | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b17 (700), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b26 (850), b28 (700), b32 (1500), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b42 (3500), b66 (1700 MHz) |
| Pasma 5G | 5G: n1 (2100), n3 (1800), n5 (850), n7 (2600), n8 (900), n20 (800), n28 (700), n38 (2600), n40 (2300), n41 (2500), n77 (3700), n78 (3500), n79 (4700 MHz) |
Łączność
| Obsługa Wi-Fi | Tak ( Wi-Fi 5 ) |
| Standardy Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac |
| Funkcje Wi-Fi | Dual-band, Hotspot mobilny, Wi-Fi Direct |
| Obsługa Bluetooth | Tak, v5.1 |
| Porty USB | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| Standard USB | Ładowanie przez USB, Urządzenie pamięci masowej USB (UMS) |
| Obsługa GPS | Tak |
| Funkcje GPS | BDS, GALILEO, GLONASS, GPS (L1 & L5), QZSS |
| Obsługa NFC | Tak |
Multimedia
| Głośniki | Tak |
| Złącze słuchawkowe | Nie |
| Audio | Głośniki stereo |
| Radio FM | Nie |
Funkcje
| Czujniki | Akcelerometr Kompas / Magnetometr Czujnik linii papilarnych Żyroskop Czujnik zbliżeniowy |
Zastrzeżenie: Nie możemy zagwarantować, że wszystkie informacje na tej stronie są w 100% poprawne.
Opinie o Oppo Reno4 Pro 5G
Wideorecenzje
Zdjęcia Oppo Reno4 Pro 5G
Najczęściej zadawane pytania
-
Ile kosztuje Oppo Reno4 Pro 5G?
Cena Oppo Reno4 Pro 5G wynosi €1,000 i może się zmieniać w czasie.
-
Kiedy Oppo Reno4 Pro 5G trafił do sprzedaży?
Model Oppo Reno4 Pro 5G oficjalnie zadebiutował Piątek, 12 Czerwca 2020 r..
-
Czy Oppo Reno4 Pro 5G jest dostępny w sklepach?
Nie, Oppo Reno4 Pro 5G nie jest już oficjalnie sprzedawany, bo produkcję zakończono. Można go wciąż znaleźć u resellerów.
-
Ile waży Oppo Reno4 Pro 5G?
Model Oppo Reno4 Pro 5G waży około 172 g.
-
Jaką przekątną ma ekran Oppo Reno4 Pro 5G?
Wyświetlacz Oppo Reno4 Pro 5G ma 6.55 cala.
-
Czy Oppo Reno4 Pro 5G obsługuje 5G?
Tak, Oppo Reno4 Pro 5G obsługuje 5G na pasmach n1, n3, n5, n7, n8, n20, n28, n38, n40, n41, n77, n78, n79.
-
Ile aparatów ma Oppo Reno4 Pro 5G?
Model Oppo Reno4 Pro 5G ma z tyłu Potrójny aparat, a z przodu Pojedynczy aparat do selfie.