Vivo X51 5G
Specyfikacja Vivo X51 5G
Ogólne
| Marka | Vivo |
| Model | X51 5G |
| Alias modelu | XE710 (Wersja międzynarodowa) |
| Data zapowiedzi | Piątek, 23 Października 2020 r. |
| Data wprowadzenia | Piątek, 23 Października 2020 r. |
| Status | Wycofany |
| Ceny | €760 |
Konstrukcja
| Wysokość | 158.5 mm (6.24 cali) |
| Szerokość | 72.8 mm (2.87 cali) |
| Grubość | 8 mm (0.31 cali) |
| Waga | 181 g (6.38 oz) |
| Materiały obudowy | Tył: Szkło Rama: Aluminium Przód: Szkło |
| Kolory | Szary |
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | AMOLED |
| Przekątna ekranu | 6.56 cali |
| Rozdzielczość | 1080 × 2376 px |
| Częstotliwość odświeżania | 90 Hz |
| Gęstość pikseli | 398 ppi |
| Stosunek ekranu do obudowy | ≈ 90.6% |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Bezramkowy front | Tak |
| Funkcje ekranu | Pojemnościowy ekran dotykowy HDR10+ Ekran wielodotykowy |
Podzespoły
| Chipset | Qualcomm Snapdragon 765G |
| Rdzenie CPU | 8 |
| Proces technologiczny | 7 nm |
| Maks. taktowanie CPU | 2.4 GHz |
| Architektura CPU | 64-bit |
| Mikroarchitektura | Cortex-A76 Cortex-A55 Qualcomm Kryo 475 |
| Typ pamięci | LPDDR4X |
| GPU | Qualcomm Adreno 620 |
| Pamięć RAM | 8GB |
| Pamięć wewnętrzna | 256GB |
| Typ pamięci wewnętrznej | UFS 2.1 |
| Warianty | 256GB 8GB RAM |
| Rozszerzanie pamięci | Nie |
Oprogramowanie
| System operacyjny | Android 10 (Quince Tart) |
| Interfejs użytkownika | Funtouch 10.0 |
Aparat główny
| Obsługa aparatów | Tak |
| Poczwórny aparat | 48 Mpix, ƒ/1.6 ( Obiektyw szerokokątny ) gimbal OIS 8 Mpix, ƒ/3.4, 135 mm ( Teleobiektyw peryskopowy ), x5 Zoom optyczny, 1/4.0" Rozmiar sensora Optyczna stabilizacja obrazu (OIS) 13 Mpix, ƒ/2.5, 50 mm ( Teleobiektyw ), 0.8 μm, x2 Zoom optyczny, 1/2.8" Rozmiar sensora 8 Mpix, ƒ/2.2, 16 mm, 120° ( Obiektyw ultraszerokokątny ), 1.12 μm, 1/4.0" Rozmiar sensora |
| Obsługa lampy błyskowej | Tak |
| Typ lampy | Podwójna lampa LED (Dual-Tone) |
| Funkcje | Laserowy autofokus Tryb zdjęć seryjnych Zoom cyfrowy Kompensacja ekspozycji Wykrywanie twarzy Geotagging Wysoki Zakres Dynamiczny (HDR) Ustawienia ISO Panorama Dotknij, aby ustawić ostrość Czujnik spektrum barw |
| Możliwości wideo | Tak |
| Rozdzielczość wideo | 2160p @ 30 fps 1080p @ 30 fps |
| Funkcje wideo | Gyro-EIS |
Aparat przedni
| Obsługa aparatów | Tak |
| Pojedynczy aparat | 32 Mpix, ƒ/2.5, 26 mm ( Obiektyw szerokokątny ), 0.8 μm, 1/2.8" Rozmiar sensora |
| Funkcje | Wysoki Zakres Dynamiczny (HDR) |
| Możliwości wideo | Tak |
| Rozdzielczość wideo | 1080p @ 30 fps |
Bateria
| Pojemność | 4315 mAh |
| Moc ładowania przewodowego | 33 W |
| Szybkie ładowanie | Tak |
Sieć
| Karty SIM | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE | Tak |
| Prędkości transmisji danych | 5G, LTE, HSPA |
| Pasma 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz CDMA: 800 MHz |
| Pasma 3G | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| Pasma 4G | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b17 (700), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b26 (850), b28 (700), b32 (1500), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b66 (1700 MHz) |
| Pasma 5G | 5G: n1 (2100), n3 (1800), n7 (2600), n8 (900), n28 (700), n38 (2600), n41 (2500), n77 (3700), n78 (3500 MHz) |
Łączność
| Obsługa Wi-Fi | Tak ( Wi-Fi 5 ) |
| Standardy Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac |
| Funkcje Wi-Fi | Dual-band, Hotspot mobilny, Wi-Fi Direct |
| Obsługa Bluetooth | Tak, v5.1 |
| Porty USB | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| Standard USB | Ładowanie przez USB, Urządzenie pamięci masowej USB (UMS) |
| Obsługa GPS | Tak |
| Funkcje GPS | GPS, BDS, GALILEO, GLONASS |
| Obsługa NFC | Tak |
Multimedia
| Głośniki | Tak |
| Złącze słuchawkowe | Nie |
| Audio | 32-bit/192kHz dźwięk Hi-Res |
| Radio FM | Nie |
Funkcje
| Czujniki | Akcelerometr Kompas / Magnetometr Czujnik linii papilarnych Żyroskop Czujnik zbliżeniowy |
Zastrzeżenie: Nie możemy zagwarantować, że wszystkie informacje na tej stronie są w 100% poprawne.
Opinie o Vivo X51 5G
Wideorecenzje
Zdjęcia Vivo X51 5G
Najczęściej zadawane pytania
-
Ile kosztuje Vivo X51 5G?
Cena Vivo X51 5G wynosi €760 i może się zmieniać w czasie.
-
Kiedy Vivo X51 5G trafił do sprzedaży?
Model Vivo X51 5G oficjalnie zadebiutował Piątek, 23 Października 2020 r..
-
Czy Vivo X51 5G jest dostępny w sklepach?
Nie, Vivo X51 5G nie jest już oficjalnie sprzedawany, bo produkcję zakończono. Można go wciąż znaleźć u resellerów.
-
Ile waży Vivo X51 5G?
Model Vivo X51 5G waży około 181 g.
-
Jaką przekątną ma ekran Vivo X51 5G?
Wyświetlacz Vivo X51 5G ma 6.56 cala.
-
Czy Vivo X51 5G obsługuje 5G?
Tak, Vivo X51 5G obsługuje 5G na pasmach n1, n3, n7, n8, n28, n38, n41, n77, n78.
-
Ile aparatów ma Vivo X51 5G?
Model Vivo X51 5G ma z tyłu Poczwórny aparat, a z przodu Pojedynczy aparat do selfie.