Ulefone Armor Mini 5
Specyfikacja Ulefone Armor Mini 5
Ogólne
| Marka | Ulefone |
| Model | Armor Mini 5 |
| Data zapowiedzi | Piątek, 01 Maja 2026 r. |
| Data wprowadzenia | Piątek, 01 Maja 2026 r. |
| Status | Dostępny |
| Ceny | €90 |
Konstrukcja
| Wysokość | 142 mm (5.59 cali) |
| Szerokość | 62 mm (2.44 cali) |
| Grubość | 16.5 mm (0.65 cali) |
| Waga | 170 g (6.00 oz) |
| Kolory | czarny |
| Odporność | Odporność na upadek (do 2 m) Odporna na kurz i wodę (wytrzymuje silne strumienie wody pod wysokim ciśnieniem; zanurzalna do 2 m przez 30 minut) |
| Certyfikaty odporności | IP68, IP69K |
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | TFT LCD |
| Przekątna ekranu | 2.8 cali |
| Rozdzielczość | 240 × 320 px |
| Proporcje ekranu | 4:3 |
| Gęstość pikseli | 143 ppi |
| Stosunek ekranu do obudowy | ≈ 27.6% |
| Ochrona ekranu | Zgodny z MIL-STD-810H |
Podzespoły
| Pamięć RAM | 1GB |
| Pamięć wewnętrzna | 8GB |
| Warianty | 8GB 1GB RAM |
| Rozszerzanie pamięci | Tak |
| Gniazda kart | microSDHC |
Oprogramowanie
| System operacyjny | Android 11 (Red Velvet Cake) |
Aparat główny
| Obsługa aparatów | Tak |
| Pojedynczy aparat | 0.3 Mpix |
| Obsługa lampy błyskowej | Tak |
| Typ lampy | Lampa LED |
| Możliwości wideo | Tak |
Bateria
| Pojemność | 2500 mAh |
| Moc ładowania przewodowego | 5 W |
Sieć
| Karty SIM | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| Prędkości transmisji danych | LTE, HSPA |
| Pasma 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| Pasma 3G | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| Pasma 4G | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b17 (700), b20 (800), b28 (700), b38 (2600), b41 (2500), b66 (1700 MHz) |
Łączność
| Obsługa Wi-Fi | Nie |
| Obsługa Bluetooth | Tak, v2.1 |
| Porty USB | USB Type-C |
| Standard USB | Ładowanie przez USB, Urządzenie pamięci masowej USB (UMS) |
| Obsługa GPS | Nie |
| Obsługa NFC | Nie |
Multimedia
| Głośniki | Tak |
| Złącze słuchawkowe | Tak |
| Radio FM | Tak |
Funkcje
| Funkcje dodatkowe | latarka LED odtwarzacz MP3/MP4 |
Zastrzeżenie: Nie możemy zagwarantować, że wszystkie informacje na tej stronie są w 100% poprawne.
Zdjęcia Ulefone Armor Mini 5
Najczęściej zadawane pytania
-
Ile kosztuje Ulefone Armor Mini 5?
Cena Ulefone Armor Mini 5 wynosi €90 i może się zmieniać w czasie.
-
Kiedy Ulefone Armor Mini 5 trafił do sprzedaży?
Model Ulefone Armor Mini 5 oficjalnie zadebiutował Piątek, 01 Maja 2026 r..
-
Czy Ulefone Armor Mini 5 jest dostępny w sklepach?
Tak, Ulefone Armor Mini 5 jest dostępny w sklepach, ponieważ nadal jest produkowany.
-
Ile waży Ulefone Armor Mini 5?
Model Ulefone Armor Mini 5 waży około 170 g.
-
Jaką przekątną ma ekran Ulefone Armor Mini 5?
Wyświetlacz Ulefone Armor Mini 5 ma 2.8 cala.
-
Czy Ulefone Armor Mini 5 obsługuje 5G?
Nie, Ulefone Armor Mini 5 nie obsługuje sieci 5G.
-
Ile aparatów ma Ulefone Armor Mini 5?
Model Ulefone Armor Mini 5 oferuje z tyłu Pojedynczy aparat i nie ma aparatu do selfie.