Ulefone Tab A12 Pro
Specyfikacja Ulefone Tab A12 Pro
Ogólne
| Marka | Ulefone |
| Model | Tab A12 Pro |
| Data zapowiedzi | Piątek, 01 Maja 2026 r. |
| Data wprowadzenia | Poniedziałek, 01 Czerwca 2026 r. |
| Status | Wkrótce w sprzedaży |
Konstrukcja
| Wysokość | 277.8 mm (10.94 cali) |
| Szerokość | 191.5 mm (7.54 cali) |
| Grubość | 7.5 mm (0.30 cali) |
| Waga | 610 g (21.52 oz) |
| Kolory | Szary |
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | IPS LCD |
| Przekątna ekranu | 12.2 cali |
| Rozdzielczość | 2400 × 1600 px |
| Częstotliwość odświeżania | 90 Hz |
| Proporcje ekranu | 3:2 |
| Gęstość pikseli | 236 ppi |
| Stosunek ekranu do obudowy | ≈ 83.3% |
| Szczytowa jasność | 450 cd/m² |
| Ochrona ekranu | Mohs poziom 4 |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Bezramkowy front | Nie |
| Funkcje ekranu | Pojemnościowy ekran dotykowy Ekran wielodotykowy |
Podzespoły
| Chipset | Unisoc T7300 |
| Rdzenie CPU | 8 |
| Proces technologiczny | 6 nm |
| Maks. taktowanie CPU | 2200 MHz |
| Architektura CPU | 64-bit |
| Mikroarchitektura | 2x 2.2 GHz – Cortex-A78 6x 2.0 GHz – Cortex-A55 |
| GPU | ARM Mali-G57 MP2 @950 MHz |
| Pamięć RAM | 8GB |
| Pamięć wewnętrzna | 128GB |
| Typ pamięci wewnętrznej | UFS 2.1 |
| Warianty | 128GB 8GB RAM |
| Rozszerzanie pamięci | Tak |
| Gniazda kart | microSDXC |
Oprogramowanie
| System operacyjny | Android 16 (Baklava) |
Aparat główny
| Obsługa aparatów | Tak |
| Pojedynczy aparat | 13 Mpix, ƒ/2.2 ( Obiektyw szerokokątny ), 1.12 μm |
| Obsługa lampy błyskowej | Tak |
| Typ lampy | Lampa LED |
| Funkcje | Wysoki Zakres Dynamiczny (HDR) Panorama |
| Możliwości wideo | Tak |
| Rozdzielczość wideo | 1440p @ 30 fps 1080p @ 30 fps |
Aparat przedni
| Obsługa aparatów | Tak |
| Pojedynczy aparat | 5 Mpix, ƒ/2.2 ( Obiektyw szerokokątny ), 1.12 μm |
| Możliwości wideo | Tak |
Bateria
| Typ | Li-Poly |
| Pojemność | 9000 mAh |
| Moc ładowania przewodowego | 18 W |
Sieć
| Karty SIM | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| Prędkości transmisji danych | LTE, HSPA |
| Pasma 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| Pasma 3G | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| Pasma 4G | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b25 (1900), b26 (850), b28 (700), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b66 (1700 MHz) |
Łączność
| Obsługa Wi-Fi | Tak ( Wi-Fi 5 ) |
| Standardy Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac |
| Funkcje Wi-Fi | Dual-band |
| Obsługa Bluetooth | Tak, v5.0 |
| Porty USB | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| Standard USB | Ładowanie przez USB, Urządzenie pamięci masowej USB (UMS) |
| Obsługa GPS | Tak |
| Funkcje GPS | BDS, GALILEO, GLONASS, GPS |
| Obsługa NFC | Nie |
Multimedia
| Głośniki | Tak |
| Złącze słuchawkowe | Nie |
| Audio | 103 dB, Cztery głośniki, Głośniki stereo |
| Radio FM | Tak |
Funkcje
| Czujniki | Akcelerometr Czujnik zbliżeniowy (tylko akcesoria) |
Zastrzeżenie: Nie możemy zagwarantować, że wszystkie informacje na tej stronie są w 100% poprawne.
Zdjęcia Ulefone Tab A12 Pro
Najczęściej zadawane pytania
-
Kiedy Ulefone Tab A12 Pro ma zadebiutować?
Premiera Ulefone Tab A12 Pro została zaplanowana na Poniedziałek, 01 Czerwca 2026 r..
-
Czy Ulefone Tab A12 Pro jest dostępny w sklepach?
Nie, Ulefone Tab A12 Pro nie jest dostępny, ponieważ jeszcze nie miał premiery.
-
Ile waży Ulefone Tab A12 Pro?
Model Ulefone Tab A12 Pro waży około 610 g.
-
Jaką przekątną ma ekran Ulefone Tab A12 Pro?
Wyświetlacz Ulefone Tab A12 Pro ma 12.2 cala.
-
Ile aparatów ma Ulefone Tab A12 Pro?
Model Ulefone Tab A12 Pro ma z tyłu Pojedynczy aparat, a z przodu Pojedynczy aparat do selfie.