Vivo V70 FE
Specyfikacja Vivo V70 FE
Ogólne
| Marka | Vivo |
| Model | V70 FE |
| Alias modelu | V2550 (Wersja międzynarodowa) |
| Data zapowiedzi | Poniedziałek, 09 Marca 2026 r. |
| Data wprowadzenia | Wtorek, 17 Marca 2026 r. |
| Status | Dostępny |
| Ceny | ₹40,890 |
Konstrukcja
| Wysokość | 163.7 mm (6.44 cali) |
| Szerokość | 76.2 mm (3.00 cali) |
| Grubość | 7.6 mm (0.30 cali) |
| Waga | 200 g (7.05 oz) |
| Materiały obudowy | Tył: Plastik Rama: Plastik Przód: Szkło |
| Kolory | ciemnoniebieski, Purpurowy, Srebrny |
| Odporność | odporny na kurz i wodę (wytrzymuje strumienie wody pod wysokim ciśnieniem; zanurzenie do 1,5 m przez 2 godziny) |
| Certyfikaty odporności | IP68, IP69 |
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | AMOLED |
| Przekątna ekranu | 6.83 cali |
| Rozdzielczość | 1260 × 2800 px |
| Częstotliwość odświeżania | 120 Hz |
| Proporcje ekranu | 20:9 |
| Gęstość pikseli | 449 ppi |
| Stosunek ekranu do obudowy | ≈ 90.7% |
| Szczytowa jasność | 1900 cd/m² |
| Ochrona ekranu | Mohs poziom 4 |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Funkcje ekranu | 1 miliard kolorów Pojemnościowy ekran dotykowy HDR10+ Ekran wielodotykowy |
Podzespoły
| Chipset | Mediatek Dimensity 7360 Turbo |
| Rdzenie CPU | 8 |
| Proces technologiczny | 4 nm |
| Maks. taktowanie CPU | 2.5 GHz |
| Architektura CPU | 64-bit |
| Mikroarchitektura | 4x 2.5 GHz – Cortex-A78 4x 2.0 GHz – Cortex-A55 |
| Typ pamięci | LPDDR5 |
| GPU | ARM Mali-G615 MC2 |
| Pamięć RAM | 8GB, 12GB |
| Pamięć wewnętrzna | 128GB, 256GB, 512GB |
| Typ pamięci wewnętrznej | UFS 3.1 |
| Warianty | 128GB 8GB RAM 256GB 8GB RAM 256GB 12GB RAM 512GB 8GB RAM |
| Rozszerzanie pamięci | Nie |
Oprogramowanie
| System operacyjny | Android 16 (Baklava) |
| Interfejs użytkownika | OriginOS 6 |
Aparat główny
| Obsługa aparatów | Tak |
| Podwójny aparat | 200 Mpix, ƒ/1.9, 24 mm ( Obiektyw szerokokątny ), 1/1.56" Rozmiar sensora Optyczna stabilizacja obrazu (OIS) PDAF 8 Mpix, ƒ/2.2, 120° ( Obiektyw ultraszerokokątny ), 1/4.0" Rozmiar sensora |
| Obsługa lampy błyskowej | Tak |
| Typ lampy | Pierścieniowa lampa błyskowa LED |
| Funkcje | Wysoki Zakres Dynamiczny (HDR) Panorama |
| Funkcje wideo | Gyro-EIS, Optyczna stabilizacja obrazu (OIS) |
Aparat przedni
| Obsługa aparatów | Tak |
| Podwójny aparat | 32 Mpix, ƒ/2.2, 22 mm ( Obiektyw szerokokątny ), 0.7 μm, 1/3.1" Rozmiar sensora 50 Mpix, ƒ/2.0, 21 mm ( Obiektyw szerokokątny ) Autofokus (AF) (Tylko Indie) |
Bateria
| Typ | Si/C Li-Ion |
| Pojemność | 7000 mAh |
| Moc ładowania przewodowego | 90 W |
| Funkcje | Ładowanie z pominięciem Odwrócone ładowanie przewodowe Ładowanie przewodowe od 0 do 100% w 60 minut (zgodnie z deklaracją) |
Sieć
| Karty SIM | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM + eSIM) Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE | Tak |
| Prędkości transmisji danych | 5G, LTE, HSPA |
| Pasma 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| Pasma 3G | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| Pasma 4G | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b17 (700), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b26 (850), b28 (700), b32 (1500), b38 (2600), b40 (2300), b41 (2500), b42 (3500), b43 (3700), b48 (3800), b66 (1700 MHz) |
| Pasma 5G | 5G: n1 (2100), n2 (1900), n3 (1800), n5 (850), n7 (2600), n8 (900), n20 (800), n26 (850), n28 (700), n38 (2600), n40 (2300), n41 (2500), n66 (2100), n75 (1500), n77 (3700), n78 (3500 MHz) |
Łączność
| Obsługa Wi-Fi | Tak |
| Funkcje Wi-Fi | Dual-band |
| Obsługa Bluetooth | Tak, v5.4 |
| Porty USB | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| Standard USB | Ładowanie przez USB, Urządzenie pamięci masowej USB (UMS) |
| Obsługa GPS | Tak |
| Funkcje GPS | BDS, GALILEO, GLONASS, GPS, QZSS |
| Obsługa NFC | Tak |
Multimedia
| Głośniki | Tak |
| Złącze słuchawkowe | Nie |
| Audio | Głośniki stereo |
| Radio FM | Nie |
Funkcje
| Czujniki | Akcelerometr Kompas Żyroskop Optyczny czytnik linii papilarnych pod ekranem Czujnik zbliżeniowy |
| Funkcje dodatkowe | Technologia Darkness Glow (zależna od rynku) |
Zastrzeżenie: Nie możemy zagwarantować, że wszystkie informacje na tej stronie są w 100% poprawne.
Zdjęcia Vivo V70 FE
Najczęściej zadawane pytania
-
Ile kosztuje Vivo V70 FE?
Cena Vivo V70 FE wynosi ₹40,890 i może się zmieniać w czasie.
-
Kiedy Vivo V70 FE trafił do sprzedaży?
Model Vivo V70 FE oficjalnie zadebiutował Wtorek, 17 Marca 2026 r..
-
Czy Vivo V70 FE jest dostępny w sklepach?
Tak, Vivo V70 FE jest dostępny w sklepach, ponieważ nadal jest produkowany.
-
Ile waży Vivo V70 FE?
Model Vivo V70 FE waży około 200 g.
-
Jaką przekątną ma ekran Vivo V70 FE?
Wyświetlacz Vivo V70 FE ma 6.83 cala.
-
Czy Vivo V70 FE obsługuje 5G?
Tak, Vivo V70 FE obsługuje 5G na pasmach n1, n2, n3, n5, n7, n8, n20, n26, n28, n38, n40, n41, n66, n75, n77, n78.
-
Ile aparatów ma Vivo V70 FE?
Model Vivo V70 FE ma z tyłu Podwójny aparat, a z przodu Podwójny aparat do selfie.