Vivo Y600 Pro
Specyfikacja Vivo Y600 Pro
Ogólne
| Marka | Vivo |
| Model | Y600 Pro |
| Alias modelu | V2561A (Wersja międzynarodowa) |
| Data zapowiedzi | Poniedziałek, 27 Kwietnia 2026 r. |
| Data wprowadzenia | Poniedziałek, 27 Kwietnia 2026 r. |
| Status | Dostępny |
| Ceny | €250 |
Konstrukcja
| Wysokość | 163.9 mm (6.45 cali) |
| Szerokość | 76.5 mm (3.01 cali) |
| Grubość | 8.2 mm (0.32 cali) |
| Waga | 221 g (7.80 oz) |
| Kolory | czarny, Niebieski, Złoty, Fioletowy |
| Odporność | Odporny na kurz i wodę (wytrzymuje strumienie wody pod wysokim ciśnieniem; zanurzalny do 1,5 m przez 24 godziny) |
| Certyfikaty odporności | IP68, IP69 |
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | AMOLED |
| Przekątna ekranu | 6.83 cali |
| Rozdzielczość | 1260 × 2800 px |
| Częstotliwość odświeżania | 120 Hz |
| Proporcje ekranu | 20:9 |
| Gęstość pikseli | 450 ppi |
| Stosunek ekranu do obudowy | ≈ 89.8% |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Bezramkowy front | Tak |
| Funkcje ekranu | 1 miliard kolorów 4320Hz PWM Dimming Pojemnościowy ekran dotykowy Ekran wielodotykowy |
Podzespoły
| Chipset | Mediatek Dimensity 7300 Energy |
| Rdzenie CPU | 8 |
| Proces technologiczny | 4 nm |
| Maks. taktowanie CPU | 2.5 GHz |
| Architektura CPU | 64-bit |
| Mikroarchitektura | 4x 2.5 GHz – Cortex-A78 4x 2.0 GHz – Cortex-A55 |
| Typ pamięci | LPDDR5 |
| GPU | ARM Mali-G615 MC2 |
| Pamięć RAM | 8GB, 12GB |
| Pamięć wewnętrzna | 128GB, 256GB, 512GB |
| Typ pamięci wewnętrznej | UFS 3.1 |
| Warianty | 128GB 8GB RAM 256GB 8GB RAM 256GB 12GB RAM 512GB 8GB RAM 512GB 12GB RAM |
| Rozszerzanie pamięci | Nie |
Oprogramowanie
| System operacyjny | Android 16 (Baklava) |
| Interfejs użytkownika | OriginOS 6 |
Aparat główny
| Obsługa aparatów | Tak |
| Pojedynczy aparat | 50 Mpix, ƒ/1.8 ( Obiektyw szerokokątny ) PDAF |
| Obsługa lampy błyskowej | Tak |
| Typ lampy | Lampa LED |
| Funkcje | Wysoki Zakres Dynamiczny (HDR) Panorama |
| Funkcje wideo | Gyro-EIS |
Aparat przedni
| Obsługa aparatów | Tak |
| Pojedynczy aparat | 32 Mpix, ƒ/2.5 ( Obiektyw szerokokątny ) |
| Funkcje | Panorama |
Bateria
| Typ | Si/C Li-Ion |
| Pojemność | 10200 mAh |
| Moc ładowania przewodowego | 90 W |
| Funkcje | Odwrócone ładowanie przewodowe |
Sieć
| Karty SIM | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE | Tak |
| Prędkości transmisji danych | 5G, LTE, HSPA |
| Pasma 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| Pasma 3G | HSPA: 850 / 900 / 1900 / 2100 / 800 MHz |
| Pasma 4G | LTE: b3 (1800), b41 (2500 MHz) |
| Pasma 5G | 5G: n1 (2100), n2 (1900 MHz) |
Łączność
| Obsługa Wi-Fi | Tak ( Wi-Fi 6 ) |
| Standardy Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac/ax |
| Funkcje Wi-Fi | Dual-band |
| Obsługa Bluetooth | Tak, v5.4 |
| Porty USB | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| Standard USB | Ładowanie przez USB, Urządzenie pamięci masowej USB (UMS) |
| Obsługa GPS | Tak |
| Funkcje GPS | BDS, GALILEO, GLONASS, GPS, QZSS |
| Obsługa NFC | Tak |
Multimedia
| Głośniki | Tak |
| Złącze słuchawkowe | Nie |
| Audio | Głośniki stereo |
| Radio FM | Nie |
Funkcje
| Czujniki | Akcelerometr Kompas Żyroskop Optyczny czytnik linii papilarnych pod ekranem Czujnik zbliżeniowy |
Zastrzeżenie: Nie możemy zagwarantować, że wszystkie informacje na tej stronie są w 100% poprawne.
Zdjęcia Vivo Y600 Pro
Najczęściej zadawane pytania
-
Ile kosztuje Vivo Y600 Pro?
Cena Vivo Y600 Pro wynosi €250 i może się zmieniać w czasie.
-
Kiedy Vivo Y600 Pro trafił do sprzedaży?
Model Vivo Y600 Pro oficjalnie zadebiutował Poniedziałek, 27 Kwietnia 2026 r..
-
Czy Vivo Y600 Pro jest dostępny w sklepach?
Tak, Vivo Y600 Pro jest dostępny w sklepach, ponieważ nadal jest produkowany.
-
Ile waży Vivo Y600 Pro?
Model Vivo Y600 Pro waży około 221 g.
-
Jaką przekątną ma ekran Vivo Y600 Pro?
Wyświetlacz Vivo Y600 Pro ma 6.83 cala.
-
Czy Vivo Y600 Pro obsługuje 5G?
Tak, Vivo Y600 Pro obsługuje 5G na pasmach n1, n2.
-
Ile aparatów ma Vivo Y600 Pro?
Model Vivo Y600 Pro ma z tyłu Pojedynczy aparat, a z przodu Pojedynczy aparat do selfie.