Xiaomi 17
Specyfikacja Xiaomi 17
Ogólne
| Marka | Xiaomi |
| Model | 17 |
| Alias modelu | 25113PN0EG (Wersja międzynarodowa) |
| Data zapowiedzi | Czwartek, 25 Września 2025 r. |
| Data wprowadzenia | Sobota, 27 Września 2025 r. |
| Status | Dostępny |
| Ceny | £899 €939 |
Konstrukcja
| Wysokość | 151.1 mm (5.95 cali) |
| Szerokość | 71.8 mm (2.83 cali) |
| Grubość | 8.1 mm (0.32 cali) |
| Waga | 191 g (6.74 oz) |
| Materiały obudowy | Tył: Szkło Rama: Aluminium Przód: Szkło Xiaomi Dragon Crystal |
| Kolory | czarny, Niebieski, Zielony, Różowy, Biały |
| Odporność | Pyłoszczelny i wodoodporny (zanurzalny do 1,5 m przez 30 minut) |
| Certyfikaty odporności | IP68 |
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | LTPO AMOLED |
| Przekątna ekranu | 6.3 cali |
| Rozdzielczość | 1220 × 2656 px |
| Częstotliwość odświeżania | 2160 Hz |
| Proporcje ekranu | 19.5:9 |
| Gęstość pikseli | 460 ppi |
| Stosunek ekranu do obudowy | ≈ 91.1% |
| Szczytowa jasność | 3500 cd/m² |
| Ochrona ekranu | Mohs poziom 6, Szkło Xiaomi Dragon Crystal (Chiny), Szkło Xiaomi Shield |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Bezramkowy front | Tak |
| Funkcje ekranu | 2160Hz PWM Dimming 68 miliardów kolorów Pojemnościowy ekran dotykowy Dolby Vision HDR10+ HDR Vivid Ekran wielodotykowy |
Podzespoły
| Chipset | Qualcomm Snapdragon 8 Elite Gen 5 |
| Rdzenie CPU | 8 |
| Proces technologiczny | 3 nm |
| Maks. taktowanie CPU | 4.6 GHz |
| Architektura CPU | 64-bit |
| Mikroarchitektura | 2x 4.6 GHz – Oryon V3 Phoenix L 6x 3.62 GHz – Oryon V3 Phoenix M |
| Typ pamięci | LPDDR5X |
| GPU | Qualcomm Adreno 840 @1.20 GHz |
| Pamięć RAM | 12GB, 16GB |
| Pamięć wewnętrzna | 256GB, 512GB, 1TB |
| Typ pamięci wewnętrznej | UFS 4.1 |
| Warianty | 256GB 12GB RAM 512GB 12GB RAM 512GB 16GB RAM 1TB 16GB RAM |
| Rozszerzanie pamięci | Nie |
Oprogramowanie
| System operacyjny | Android 16 (Baklava), z maksymalnie 4 dużymi aktualizacjami Android |
| Interfejs użytkownika | HyperOS 3 |
Aparat główny
| Obsługa aparatów | Tak |
| Potrójny aparat | 50 Mpix, ƒ/1.7, 23 mm ( Obiektyw szerokokątny ), 1.2 μm, 1/1.31" Rozmiar sensora Dual-Pixel PDAF Optyczna stabilizacja obrazu (OIS) 50 Mpix, ƒ/2.0, 60 mm ( Teleobiektyw ), 0.64 μm, x2.6 Zoom optyczny, 1/2.76" Rozmiar sensora Optyczna stabilizacja obrazu (OIS) PDAF (10cm - ∞) 50 Mpix, ƒ/2.4, 17 mm, 102° ( Obiektyw ultraszerokokątny ), 0.64 μm, 1/2.76" Rozmiar sensora |
| Obsługa lampy błyskowej | Tak |
| Typ lampy | Podwójna lampa LED (Dual-Tone) |
| Funkcje | Czujnik spektrum barw Wysoki Zakres Dynamiczny (HDR) Laserowy autofokus Obiektyw Leica Panorama |
| Możliwości wideo | Tak |
| Rozdzielczość wideo | 4320p @ 30 fps 2160p @ 30/60 fps 1080p @ 30/60/120/240/960 fps 720p @ 1920 fps |
| Funkcje wideo | 10-bit Dolby Vision HDR, 10-bit LOG, Gyro-EIS, HDR, HDR10+ |
Aparat przedni
| Obsługa aparatów | Tak |
| Pojedynczy aparat | 50 Mpix, ƒ/2.2, 21 mm ( Obiektyw szerokokątny ), 0.61 μm, 1/2.88" Rozmiar sensora PDAF |
| Funkcje | Wysoki Zakres Dynamiczny (HDR) Panorama |
| Możliwości wideo | Tak |
| Rozdzielczość wideo | 2160p @ 30/60 fps 1080p @ 30/60 fps |
| Funkcje wideo | Gyro-EIS, HDR10+ |
Bateria
| Typ | Si/C Li-Ion (Wersja międzynarodowa) Si/C Li-Ion (China) |
| Pojemność | 6330 mAh (Wersja międzynarodowa) 7000 mAh (China) |
| Moc ładowania przewodowego | 100 W |
| Ładowanie bezprzewodowe | Tak |
| Moc ładowania bezprzewodowego | 50 W |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Funkcje | Odwrócone ładowanie przewodowe Odwrócone ładowanie bezprzewodowe |
Sieć
| Karty SIM | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM + eSIM + eSIM) |
| VoLTE | Tak |
| Prędkości transmisji danych | 5G, LTE, HSPA |
| Pasma 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| Pasma 3G | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 / 800 MHz |
| Pasma 4G | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b13 (700), b17 (700), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b25 (1900), b26 (850), b28 (700), b32 (1500), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b42 (3500), b48 (3800), b66 (1700), b71 (600 MHz) |
| Pasma 5G | 5G: n1 (2100), n2 (1900), n3 (1800), n5 (850), n7 (2600), n8 (900), n12 (700), n18 (850), n20 (800), n25 (1900), n26 (850), n28 (700), n38 (2600), n40 (2300), n41 (2500), n48 (3500), n66 (2100), n71 (600), n75 (1500), n77 (3700), n78 (3500), n80 (1800), n81 (900), n83 (700), n84 (2100), n89 (850 MHz) |
Łączność
| Obsługa Wi-Fi | Tak ( Wi-Fi 7 ) |
| Standardy Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac/ax/be |
| Funkcje Wi-Fi | Dual-band, Wi-Fi Direct |
| Obsługa Bluetooth | Tak, v5.4 |
| Porty USB | USB Type-C 3.2 DisplayPort USB On-The-Go |
| Standard USB | Ładowanie przez USB, Urządzenie pamięci masowej USB (UMS) |
| Obsługa GPS | Tak |
| Funkcje GPS | BDS (B1I & B1C & B2a), GALILEO (E1 & E5a), GLONASS, GPS (L1 & L5), NavIC (L5), QZSS (L1 & L5) |
| Obsługa NFC | Tak |
Multimedia
| Głośniki | Tak |
| Złącze słuchawkowe | Nie |
| Audio | 24-bit/192kHz dźwięk Hi-Res, Dolby Atmos, Bezprzewodowy dźwięk Hi-Res, Technologia Snapdragon Sound, Głośniki stereo |
| Radio FM | Nie |
Funkcje
| Czujniki | Akcelerometr Barometr Kompas Żyroskop Czujnik zbliżeniowy Ultradźwiękowy czytnik linii papilarnych pod wyświetlaczem |
| Funkcje dodatkowe | Programowalny zasilacz (PPS) Quick Charge 3+ USB Power Delivery 3.0 |
Zastrzeżenie: Nie możemy zagwarantować, że wszystkie informacje na tej stronie są w 100% poprawne.
Zdjęcia Xiaomi 17
Najczęściej zadawane pytania
-
Ile kosztuje Xiaomi 17?
Cena Xiaomi 17 wynosi €939 i może się zmieniać w czasie.
-
Kiedy Xiaomi 17 trafił do sprzedaży?
Model Xiaomi 17 oficjalnie zadebiutował Sobota, 27 Września 2025 r..
-
Czy Xiaomi 17 jest dostępny w sklepach?
Tak, Xiaomi 17 jest dostępny w sklepach, ponieważ nadal jest produkowany.
-
Ile waży Xiaomi 17?
Model Xiaomi 17 waży około 191 g.
-
Jaką przekątną ma ekran Xiaomi 17?
Wyświetlacz Xiaomi 17 ma 6.3 cala.
-
Czy Xiaomi 17 obsługuje 5G?
Tak, Xiaomi 17 obsługuje 5G na pasmach n1, n2, n3, n5, n7, n8, n12, n18, n20, n25, n26, n28, n38, n40, n41, n48, n66, n71, n75, n77, n78, n80, n81, n83, n84, n89.
-
Ile aparatów ma Xiaomi 17?
Model Xiaomi 17 ma z tyłu Potrójny aparat, a z przodu Pojedynczy aparat do selfie.