ZTE nubia X 5G
Specyfikacja ZTE nubia X 5G
Ogólne
| Marka | ZTE |
| Model | nubia X 5G |
| Status | Anulowany |
Konstrukcja
| Materiały obudowy | Tył: Szkło Rama: Aluminium Przód: szkło Gorilla 3 |
| Kolory | czarny |
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | IPS LCD |
| Przekątna ekranu | 6.26 cali |
| Rozdzielczość | 1080 × 2280 px |
| Proporcje ekranu | 19:9 |
| Gęstość pikseli | 403 ppi |
| Ochrona ekranu | Szkło Corning Gorilla Glass 3 |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Bezramkowy front | Tak |
| Funkcje ekranu | Pojemnościowy ekran dotykowy Ekran wielodotykowy |
Podzespoły
| Chipset | Qualcomm Snapdragon 855 |
| Rdzenie CPU | 8 |
| Proces technologiczny | 7 nm |
| Maks. taktowanie CPU | 2.84 GHz |
| Architektura CPU | 64-bit |
| Mikroarchitektura | 1x 2.84 GHz – Cortex-A76 3x 2.42 GHz – Cortex-A76 4x 1.8 GHz – Cortex-A55 |
| Typ pamięci | LPDDR4X |
| GPU | Qualcomm Adreno 640 |
| Pamięć RAM | 6GB, 8GB |
| Pamięć wewnętrzna | 64GB, 128GB, 256GB, 512GB |
| Warianty | 64GB 6GB RAM 128GB 8GB RAM 256GB 8GB RAM 512GB 8GB RAM |
| Rozszerzanie pamięci | Nie |
Oprogramowanie
| System operacyjny | Android 9.0 (Pie) |
Aparat główny
| Obsługa aparatów | Tak |
| Podwójny aparat | 16 Mpix, ƒ/1.8 PDAF 24 Mpix, ƒ/1.7 PDAF |
| Obsługa lampy błyskowej | Tak |
| Typ lampy | Podwójna lampa LED (Dual-Tone) |
| Funkcje | Wysoki Zakres Dynamiczny (HDR) Panorama |
| Możliwości wideo | Tak |
| Rozdzielczość wideo | 2160p @ 30 fps 1080p @ 30 fps |
Aparat przedni
| Obsługa aparatów | Tak |
| Podwójny aparat | 16 Mpix, ƒ/1.8 PDAF 24 Mpix, ƒ/1.7 PDAF |
| Obsługa lampy błyskowej | Tak |
| Typ lampy | Podwójna lampa LED (Dual-Tone) |
| Funkcje | Wysoki Zakres Dynamiczny (HDR) Panorama |
| Możliwości wideo | Tak |
| Rozdzielczość wideo | 2160p @ 30 fps 1080p @ 30 fps |
Bateria
| Typ | Li-Poly |
| Pojemność | 3800 mAh |
| Wymienność | Niewymienna |
| Moc ładowania przewodowego | 18 W |
| Szybkie ładowanie | Tak |
Sieć
| Karty SIM | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE | Tak |
| Prędkości transmisji danych | 5G (2+ Gbps DL), LTE (6CA) Cat18 1200/150 Mbps, HSPA 42.2/5.76 Mbps |
| Pasma 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz CDMA: 800 MHz |
| Pasma 3G | HSPA: 850 / 900 / 1900 / 2100 MHz |
| Pasma 4G | LTE: b1 (2100), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b20 (800), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500 MHz) |
Łączność
| Obsługa Wi-Fi | Tak ( Wi-Fi 5 ) |
| Standardy Wi-Fi | 802.11/b/g/n/ac |
| Funkcje Wi-Fi | DLNA, Dual-band, Hotspot mobilny, Wi-Fi Direct |
| Obsługa Bluetooth | Tak, v5.0 |
| Porty USB | USB Type-C USB On-The-Go |
| Standard USB | Ładowanie przez USB, Urządzenie pamięci masowej USB (UMS) |
| Obsługa GPS | Tak |
| Funkcje GPS | GPS, BDS, GLONASS |
| Obsługa NFC | Nie |
Multimedia
| Głośniki | Tak |
| Złącze słuchawkowe | Nie |
| Radio FM | Nie |
Funkcje
| Czujniki | Akcelerometr Kompas / Magnetometr Czujnik linii papilarnych Żyroskop Czujnik zbliżeniowy |
Zastrzeżenie: Nie możemy zagwarantować, że wszystkie informacje na tej stronie są w 100% poprawne.
Zdjęcia ZTE nubia X 5G
Najczęściej zadawane pytania
-
Czy ZTE nubia X 5G jest dostępny w sklepach?
Nie, ZTE nubia X 5G nie jest dostępny w sklepach, bo projekt został anulowany.
-
Jaką przekątną ma ekran ZTE nubia X 5G?
Wyświetlacz ZTE nubia X 5G ma 6.26 cala.
-
Ile aparatów ma ZTE nubia X 5G?
Model ZTE nubia X 5G ma z tyłu Podwójny aparat, a z przodu Podwójny aparat do selfie.