Motorola Moto Z4 Force
Specyfikacja Motorola Moto Z4 Force
Ogólne
| Marka | Motorola |
| Model | Moto Z4 Force |
| Status | Anulowany |
Konstrukcja
| Kolory | czarny |
| Odporność | Odporny na kurz Wodoodporny (przeciw zachlapaniom) |
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | Super AMOLED |
| Przekątna ekranu | 6.4 cali |
| Rozdzielczość | 1080 × 2340 px |
| Proporcje ekranu | 19.5:9 |
| Gęstość pikseli | 403 ppi |
| Ochrona ekranu | Szkło Corning Gorilla Glass |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Bezramkowy front | Tak |
| Funkcje ekranu | Pojemnościowy ekran dotykowy Ekran wielodotykowy |
Podzespoły
| Chipset | Qualcomm Snapdragon 855 |
| Rdzenie CPU | 8 |
| Proces technologiczny | 7 nm |
| Maks. taktowanie CPU | 2.84 GHz |
| Architektura CPU | 64-bit |
| Mikroarchitektura | 1x 2.84 GHz – Cortex-A76 3x 2.42 GHz – Cortex-A76 4x 1.8 GHz – Cortex-A55 |
| Typ pamięci | LPDDR4X |
| GPU | Qualcomm Adreno 640 |
| Pamięć RAM | 8GB |
| Pamięć wewnętrzna | 128GB |
| Warianty | 128GB 8GB RAM |
| Rozszerzanie pamięci | Tak |
| Gniazda kart | microSDXC |
Oprogramowanie
| System operacyjny | Android 9.0 (Pie) |
Aparat główny
| Obsługa aparatów | Tak |
| Potrójny aparat | 48 Mpix, ƒ/1.6 ( Obiektyw szerokokątny ), 0.8 μm, 1/2.0" Rozmiar sensora PDAF 8 Mpix, ƒ/2.0 ( Teleobiektyw ) 13 Mpix, ƒ/1.8 ( Obiektyw szerokokątny ) |
| Obsługa lampy błyskowej | Tak |
| Typ lampy | Podwójna lampa LED (Dual-Tone) |
| Funkcje | Wysoki Zakres Dynamiczny (HDR) Panorama |
| Możliwości wideo | Tak |
| Rozdzielczość wideo | 2160p @ 30 fps 1080p @ 30/60 fps |
Aparat przedni
| Obsługa aparatów | Tak |
| Pojedynczy aparat | 25 Mpix, ƒ/1.9 |
| Funkcje | Wysoki Zakres Dynamiczny (HDR) |
| Możliwości wideo | Tak |
| Rozdzielczość wideo | 1080p @ 30 fps |
Bateria
| Typ | Li-Ion |
| Wymienność | Niewymienna |
| Szybkie ładowanie | Tak |
Sieć
| Karty SIM | Single SIM (Nano-SIM) Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE | Tak |
| Prędkości transmisji danych | LTE (5CA) Cat18 1200/150 Mbps, HSPA 42.2/5.76 Mbps |
| Pasma 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| Pasma 3G | HSPA: 850 / 900 / 1900 / 2100 MHz |
| Pasma 4G | LTE: b3 (1800), b41 (2500 MHz) |
Łączność
| Obsługa Wi-Fi | Tak ( Wi-Fi 5 ) |
| Standardy Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac |
| Funkcje Wi-Fi | Dual-band, Hotspot mobilny, Wi-Fi Direct |
| Obsługa Bluetooth | Tak, v5.0 |
| Porty USB | USB Type-C 3.1 USB On-The-Go |
| Standard USB | Ładowanie przez USB, Urządzenie pamięci masowej USB (UMS) |
| Obsługa GPS | Tak |
| Funkcje GPS | GPS, BDS, GLONASS |
| Obsługa NFC | Tak |
Multimedia
| Głośniki | Tak |
| Złącze słuchawkowe | Tak |
| Radio FM | Tak |
Funkcje
| Czujniki | Akcelerometr Kompas / Magnetometr Czujnik linii papilarnych Żyroskop Czujnik zbliżeniowy |
Zastrzeżenie: Nie możemy zagwarantować, że wszystkie informacje na tej stronie są w 100% poprawne.
Zdjęcia Motorola Moto Z4 Force
Najczęściej zadawane pytania
-
Czy Motorola Moto Z4 Force jest dostępny w sklepach?
Nie, Motorola Moto Z4 Force nie jest dostępny w sklepach, bo projekt został anulowany.
-
Jaką przekątną ma ekran Motorola Moto Z4 Force?
Wyświetlacz Motorola Moto Z4 Force ma 6.4 cala.
-
Ile aparatów ma Motorola Moto Z4 Force?
Model Motorola Moto Z4 Force ma z tyłu Potrójny aparat, a z przodu Pojedynczy aparat do selfie.