Oppo A56 5G
Specyfikacja Oppo A56 5G
Ogólne
| Marka | Oppo |
| Model | A56 5G |
| Alias modelu | PFVM10 (Wersja międzynarodowa) |
| Data zapowiedzi | Poniedziałek, 25 Października 2021 r. |
| Data wprowadzenia | Wtorek, 16 Listopada 2021 r. |
| Status | Dostępny |
| Ceny | €220 |
Konstrukcja
| Wysokość | 163.8 mm (6.45 cali) |
| Szerokość | 75.6 mm (2.98 cali) |
| Grubość | 8.4 mm (0.33 cali) |
| Waga | 189 g (6.67 oz) |
| Kolory | czarny, Niebieski, Fioletowy |
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | IPS LCD |
| Przekątna ekranu | 6.5 cali |
| Rozdzielczość | 720 × 1600 px |
| Proporcje ekranu | 20:9 |
| Gęstość pikseli | 270 ppi |
| Stosunek ekranu do obudowy | ≈ 82.4% |
| Szczytowa jasność | 480 cd/m² |
| Ochrona ekranu | Szkło Corning Gorilla Glass 3, szkło Panda |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Bezramkowy front | Tak |
| Funkcje ekranu | Pojemnościowy ekran dotykowy Ekran wielodotykowy |
Podzespoły
| Chipset | MediaTek Dimensity 700 |
| Rdzenie CPU | 8 |
| Proces technologiczny | 7 nm |
| Maks. taktowanie CPU | 2.2 GHz |
| Architektura CPU | 64-bit |
| Mikroarchitektura | Cortex-A76 Cortex-A55 |
| Typ pamięci | LPDDR4X |
| GPU | ARM Mali-G57 MC2 |
| Pamięć RAM | 4GB, 6GB |
| Pamięć wewnętrzna | 128GB |
| Typ pamięci wewnętrznej | UFS 2.1 |
| Warianty | 128GB 4GB RAM 128GB 6GB RAM |
| Rozszerzanie pamięci | Tak |
| Gniazda kart | microSDXC |
Oprogramowanie
| System operacyjny | Android 11 (Red Velvet Cake) |
| Interfejs użytkownika | ColorOS 11.1 |
Aparat główny
| Obsługa aparatów | Tak |
| Podwójny aparat | 13 Mpix, ƒ/2.2, 25 mm ( Obiektyw szerokokątny ), 1.12 μm, 1/3.06" Rozmiar sensora PDAF 0.08 Mpix ( Obiektyw pomocniczy ) |
| Obsługa lampy błyskowej | Tak |
| Typ lampy | Lampa LED |
| Funkcje | Wysoki Zakres Dynamiczny (HDR) Panorama |
| Możliwości wideo | Tak |
| Rozdzielczość wideo | 1080p @ 30 fps |
Aparat przedni
| Obsługa aparatów | Tak |
| Pojedynczy aparat | 8 Mpix, ƒ/2.0 ( Obiektyw szerokokątny ) |
| Funkcje | Wysoki Zakres Dynamiczny (HDR) |
| Możliwości wideo | Tak |
| Rozdzielczość wideo | 1080p @ 30 fps |
Bateria
| Typ | Li-Poly |
| Pojemność | 5000 mAh |
| Moc ładowania przewodowego | 10 W |
Sieć
| Karty SIM | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE | Tak |
| Prędkości transmisji danych | LTE, HSPA |
| Pasma 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz CDMA: 800 MHz |
| Pasma 3G | HSPA: 850 / 900 / 1900 / 2100 / 800 MHz |
| Pasma 4G | LTE: b1 (2100), b3 (1800), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500 MHz) |
| Pasma 5G | 5G: n1 (2100), n28 (700), n41 (2500), n77 (3700), n78 (3500 MHz) |
Łączność
| Obsługa Wi-Fi | Tak ( Wi-Fi 5 ) |
| Standardy Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac |
| Funkcje Wi-Fi | Dual-band, Hotspot mobilny, Wi-Fi Direct |
| Obsługa Bluetooth | Tak, v5.1 |
| Porty USB | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| Standard USB | Ładowanie przez USB, Urządzenie pamięci masowej USB (UMS) |
| Obsługa GPS | Tak |
| Funkcje GPS | GPS, BDS, GALILEO, GLONASS, QZSS |
| Obsługa NFC | Nie |
Multimedia
| Głośniki | Tak |
| Złącze słuchawkowe | Tak |
| Radio FM | Nie |
Funkcje
| Czujniki | Akcelerometr Kompas / Magnetometr Czujnik linii papilarnych Czujnik zbliżeniowy |
Zastrzeżenie: Nie możemy zagwarantować, że wszystkie informacje na tej stronie są w 100% poprawne.
Zdjęcia Oppo A56 5G
Najczęściej zadawane pytania
-
Ile kosztuje Oppo A56 5G?
Cena Oppo A56 5G wynosi €220 i może się zmieniać w czasie.
-
Kiedy Oppo A56 5G trafił do sprzedaży?
Model Oppo A56 5G oficjalnie zadebiutował Wtorek, 16 Listopada 2021 r..
-
Czy Oppo A56 5G jest dostępny w sklepach?
Tak, Oppo A56 5G jest dostępny w sklepach, ponieważ nadal jest produkowany.
-
Ile waży Oppo A56 5G?
Model Oppo A56 5G waży około 189 g.
-
Jaką przekątną ma ekran Oppo A56 5G?
Wyświetlacz Oppo A56 5G ma 6.5 cala.
-
Czy Oppo A56 5G obsługuje 5G?
Tak, Oppo A56 5G obsługuje 5G na pasmach n1, n28, n41, n77, n78.
-
Ile aparatów ma Oppo A56 5G?
Model Oppo A56 5G ma z tyłu Podwójny aparat, a z przodu Pojedynczy aparat do selfie.