Oppo K15 Pro
Specyfikacja Oppo K15 Pro
Ogólne
| Marka | Oppo |
| Model | K15 Pro |
| Data wprowadzenia | Środa, 01 Kwietnia 2026 r. |
| Status | Według przecieków |
Konstrukcja
| Grubość | 8.3 mm (0.33 cali) |
| Waga | 197 g (6.95 oz) |
| Kolory | czarny, Szary, Różowy, Srebrny |
| Odporność | Odporny na kurz i wodę (wytrzymuje strumienie wody pod wysokim ciśnieniem; zanurzalny do 1,5 m przez 30 minut) |
| Certyfikaty odporności | IP68, IP69 |
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | AMOLED |
| Przekątna ekranu | 6.59 cali |
| Rozdzielczość | 1280 × 2800 px |
| Częstotliwość odświeżania | 144 Hz |
| Proporcje ekranu | 19.5:9 |
| Gęstość pikseli | 467 ppi |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Bezramkowy front | Tak |
| Funkcje ekranu | 1 miliard kolorów Pojemnościowy ekran dotykowy Ekran wielodotykowy |
Podzespoły
| Chipset | MediaTek Dimensity 8500 |
| Rdzenie CPU | 8 |
| Proces technologiczny | 4 nm |
| Maks. taktowanie CPU | 3400 MHz |
| Architektura CPU | 64-bit |
| Mikroarchitektura | 1x 3.4 GHz – Cortex-A725 3x 3.2 GHz – Cortex-A725 4x 2.2 GHz – Cortex-A725 |
| Typ pamięci | LPDDR5X |
| GPU | ARM Mali-G720 MP8 |
| Pamięć RAM | 12GB |
| Pamięć wewnętrzna | 256GB, 512GB |
| Typ pamięci wewnętrznej | UFS 4.0 |
| Warianty | 256GB 12GB RAM 512GB 12GB RAM |
| Rozszerzanie pamięci | Nie |
Oprogramowanie
| System operacyjny | Android 16 (Baklava) |
| Interfejs użytkownika | ColorOS 16 |
Aparat główny
| Obsługa aparatów | Tak |
| Podwójny aparat | 50 Mpix, ƒ/1.8, 27 mm ( Obiektyw szerokokątny ) PDAF 8 Mpix ( Obiektyw ultraszerokokątny ) |
| Obsługa lampy błyskowej | Tak |
| Typ lampy | Lampa LED |
| Funkcje | Wysoki Zakres Dynamiczny (HDR) Panorama |
| Możliwości wideo | Tak |
| Rozdzielczość wideo | 2160p @ 30/60 fps 1080p @ 30 fps |
Aparat przedni
| Obsługa aparatów | Tak |
| Pojedynczy aparat | 16 Mpix, ƒ/2.4, 22 mm ( Obiektyw szerokokątny ) |
| Możliwości wideo | Tak |
Bateria
| Typ | Si/C Li-Ion |
| Pojemność | 7500 mAh |
| Moc ładowania przewodowego | 80 W |
| Funkcje | Ładowanie bezpośrednie Odwrócone ładowanie przewodowe |
Sieć
| Karty SIM | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE | Tak |
| Prędkości transmisji danych | 5G, LTE, HSPA |
| Pasma 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| Pasma 3G | HSPA: 850 / 900 / 1900 / 2100 MHz |
| Pasma 4G | LTE: b3 (1800), b41 (2500 MHz) |
| Pasma 5G | 5G: n1 (2100), n2 (1900 MHz) |
Łączność
| Obsługa Wi-Fi | Tak ( Wi-Fi 6 ) |
| Standardy Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac/ax |
| Funkcje Wi-Fi | Dual-band |
| Obsługa Bluetooth | Tak, v5.4 |
| Porty USB | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| Standard USB | Ładowanie przez USB, Urządzenie pamięci masowej USB (UMS) |
| Obsługa GPS | Tak |
| Funkcje GPS | BDS, GALILEO, GLONASS, GPS, QZSS |
| Obsługa NFC | Tak |
Multimedia
| Głośniki | Tak |
| Złącze słuchawkowe | Nie |
| Audio | Głośniki stereo |
| Radio FM | Nie |
Funkcje
| Czujniki | Akcelerometr Kompas Żyroskop Optyczny czytnik linii papilarnych pod ekranem Czujnik zbliżeniowy |
| Funkcje dodatkowe | Wbudowany wentylator chłodzący Programowalny zasilacz (PPS) Światło LED RGB z tyłu Uniwersalna Specyfikacja Szybkiego Ładowania (UFCS) USB Power Delivery |
Zastrzeżenie: Nie możemy zagwarantować, że wszystkie informacje na tej stronie są w 100% poprawne.
Zdjęcia Oppo K15 Pro
Najczęściej zadawane pytania
-
Kiedy Oppo K15 Pro ma zadebiutować?
Model Oppo K15 Pro według planu zadebiutuje Środa, 01 Kwietnia 2026 r..
-
Czy Oppo K15 Pro jest dostępny w sklepach?
Nie, Oppo K15 Pro nie jest dostępny, ponieważ jeszcze nie miał premiery.
-
Ile waży Oppo K15 Pro?
Model Oppo K15 Pro waży około 197 g.
-
Jaką przekątną ma ekran Oppo K15 Pro?
Wyświetlacz Oppo K15 Pro ma 6.59 cala.
-
Czy Oppo K15 Pro obsługuje 5G?
Tak, Oppo K15 Pro obsługuje 5G na pasmach n1, n2.
-
Ile aparatów ma Oppo K15 Pro?
Model Oppo K15 Pro ma z tyłu Podwójny aparat, a z przodu Pojedynczy aparat do selfie.